Česká televize plánuje na jaro trojici nových seriálů

Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň musíme říci, že ani nijak nezaostává v oblasti vlastní tvorby. Pokud se na ni máme podívat blíže, tak je nutné říci, že oznámila, že na jaro přijde hned s trojicí nových seriálů, které by měly zaujmout diváky. A to i proto, že jejich rozpočet byl okolo 200 milionů korun, což už poměrně dobře vypovídá o tom, že by se diváci mohli těšit na dobrou kvalitu. A co bude možné vidět? Podívejte se na náš přehled.

Vzteklina

Tento seriál budeme celkem šest dílů, a pokud bychom si ho měli stručně charakterizovat, tak nejlépe jako kriminální thriller. Bude se odehrávat v prostředí Šumavy a hlavní role se zde zhostí poměrně zajímavý herec, a to Kryštof Hádek. Už to dává tušit, že půjde o poměrně dobrý počin spojený jak s dobrými hereckými výkony, tak i s atraktivním prostředím, které mimo jiné využívá ve své kriminálce i konkurenční televize. Tedy Nova a její Policie Modrava.

Dabing street

I když kriminálky v poslední době dominují, je dobré vědět, že nebudou tím jediným, co může Česká televize nabídnout. Pokud se budete zajímat o to, co přinese letošní jaro, tak je dobré říci, že se můžete těšit i na komediální seriál. Ten vznikl poměrně zajímavě, a to díky spolupráci, které se podařilo navázat s lidmi z Dejvického divadla. A tak vznikl seriál Dabing street, který dokonce bylo možno už vidět v kině.

Inspektor Max

Zajímavý seriál, který má i přesah. A to na Slovensko. Nejenom proto, že si v něm hlavní roli zahraje Juraj Kukura, ale tak proto, že právě ve spolupráci se Slováky byl tento seriál napsán. A jak už napovídá jeho samotný název, i zde se bude jednat o kriminálku. Tedy konkrétně detektivní cyklus, který byl podle dostupných informací napsán přímo hlavnímu hrdinovi na míru.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018