Česká televize plánuje na jaro trojici nových seriálů

Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň musíme říci, že ani nijak nezaostává v oblasti vlastní tvorby. Pokud se na ni máme podívat blíže, tak je nutné říci, že oznámila, že na jaro přijde hned s trojicí nových seriálů, které by měly zaujmout diváky. A to i proto, že jejich rozpočet byl okolo 200 milionů korun, což už poměrně dobře vypovídá o tom, že by se diváci mohli těšit na dobrou kvalitu. A co bude možné vidět? Podívejte se na náš přehled.

Vzteklina

Tento seriál budeme celkem šest dílů, a pokud bychom si ho měli stručně charakterizovat, tak nejlépe jako kriminální thriller. Bude se odehrávat v prostředí Šumavy a hlavní role se zde zhostí poměrně zajímavý herec, a to Kryštof Hádek. Už to dává tušit, že půjde o poměrně dobrý počin spojený jak s dobrými hereckými výkony, tak i s atraktivním prostředím, které mimo jiné využívá ve své kriminálce i konkurenční televize. Tedy Nova a její Policie Modrava.

Dabing street

I když kriminálky v poslední době dominují, je dobré vědět, že nebudou tím jediným, co může Česká televize nabídnout. Pokud se budete zajímat o to, co přinese letošní jaro, tak je dobré říci, že se můžete těšit i na komediální seriál. Ten vznikl poměrně zajímavě, a to díky spolupráci, které se podařilo navázat s lidmi z Dejvického divadla. A tak vznikl seriál Dabing street, který dokonce bylo možno už vidět v kině.

Inspektor Max

Zajímavý seriál, který má i přesah. A to na Slovensko. Nejenom proto, že si v něm hlavní roli zahraje Juraj Kukura, ale tak proto, že právě ve spolupráci se Slováky byl tento seriál napsán. A jak už napovídá jeho samotný název, i zde se bude jednat o kriminálku. Tedy konkrétně detektivní cyklus, který byl podle dostupných informací napsán přímo hlavnímu hrdinovi na míru.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018