Česká televize plánuje na jaro trojici nových seriálů

Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň musíme říci, že ani nijak nezaostává v oblasti vlastní tvorby. Pokud se na ni máme podívat blíže, tak je nutné říci, že oznámila, že na jaro přijde hned s trojicí nových seriálů, které by měly zaujmout diváky. A to i proto, že jejich rozpočet byl okolo 200 milionů korun, což už poměrně dobře vypovídá o tom, že by se diváci mohli těšit na dobrou kvalitu. A co bude možné vidět? Podívejte se na náš přehled.

Vzteklina

Tento seriál budeme celkem šest dílů, a pokud bychom si ho měli stručně charakterizovat, tak nejlépe jako kriminální thriller. Bude se odehrávat v prostředí Šumavy a hlavní role se zde zhostí poměrně zajímavý herec, a to Kryštof Hádek. Už to dává tušit, že půjde o poměrně dobrý počin spojený jak s dobrými hereckými výkony, tak i s atraktivním prostředím, které mimo jiné využívá ve své kriminálce i konkurenční televize. Tedy Nova a její Policie Modrava.

Dabing street

I když kriminálky v poslední době dominují, je dobré vědět, že nebudou tím jediným, co může Česká televize nabídnout. Pokud se budete zajímat o to, co přinese letošní jaro, tak je dobré říci, že se můžete těšit i na komediální seriál. Ten vznikl poměrně zajímavě, a to díky spolupráci, které se podařilo navázat s lidmi z Dejvického divadla. A tak vznikl seriál Dabing street, který dokonce bylo možno už vidět v kině.

Inspektor Max

Zajímavý seriál, který má i přesah. A to na Slovensko. Nejenom proto, že si v něm hlavní roli zahraje Juraj Kukura, ale tak proto, že právě ve spolupráci se Slováky byl tento seriál napsán. A jak už napovídá jeho samotný název, i zde se bude jednat o kriminálku. Tedy konkrétně detektivní cyklus, který byl podle dostupných informací napsán přímo hlavnímu hrdinovi na míru.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018