Česká televize plánuje na jaro trojici nových seriálů

Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň musíme říci, že ani nijak nezaostává v oblasti vlastní tvorby. Pokud se na ni máme podívat blíže, tak je nutné říci, že oznámila, že na jaro přijde hned s trojicí nových seriálů, které by měly zaujmout diváky. A to i proto, že jejich rozpočet byl okolo 200 milionů korun, což už poměrně dobře vypovídá o tom, že by se diváci mohli těšit na dobrou kvalitu. A co bude možné vidět? Podívejte se na náš přehled.

Vzteklina

Tento seriál budeme celkem šest dílů, a pokud bychom si ho měli stručně charakterizovat, tak nejlépe jako kriminální thriller. Bude se odehrávat v prostředí Šumavy a hlavní role se zde zhostí poměrně zajímavý herec, a to Kryštof Hádek. Už to dává tušit, že půjde o poměrně dobrý počin spojený jak s dobrými hereckými výkony, tak i s atraktivním prostředím, které mimo jiné využívá ve své kriminálce i konkurenční televize. Tedy Nova a její Policie Modrava.

Dabing street

I když kriminálky v poslední době dominují, je dobré vědět, že nebudou tím jediným, co může Česká televize nabídnout. Pokud se budete zajímat o to, co přinese letošní jaro, tak je dobré říci, že se můžete těšit i na komediální seriál. Ten vznikl poměrně zajímavě, a to díky spolupráci, které se podařilo navázat s lidmi z Dejvického divadla. A tak vznikl seriál Dabing street, který dokonce bylo možno už vidět v kině.

Inspektor Max

Zajímavý seriál, který má i přesah. A to na Slovensko. Nejenom proto, že si v něm hlavní roli zahraje Juraj Kukura, ale tak proto, že právě ve spolupráci se Slováky byl tento seriál napsán. A jak už napovídá jeho samotný název, i zde se bude jednat o kriminálku. Tedy konkrétně detektivní cyklus, který byl podle dostupných informací napsán přímo hlavnímu hrdinovi na míru.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018