Česká televize posouvá pořad Superdebata

Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla nabídnout zajímavé tematické informace, které se týkají voleb. Bude to také TV Nova, která chytá takzvaná Nova Duel. Již jsme vás informovali o tom, že cílem této komerční jedničky je upravit své vysílání tak, aby začalo dříve, než tomu bude na ČT. A to z jasného důvodu – podíl na sledovanosti.

Česká televize se rozhodla reagovat

I když to nebývá zase až tak časté, že by Česká televize měnila na poslední chvíli své programové schéma, nyní k tomu reálně dojde. A je to pochopitelně reakce na to, co udělala TV Nova. Proto se Česká televize rozhodla, že svůj pořad Superdebata posune. Jak je vidět, není v jejím zájmu zkracovat své standardní pořady – jako Nova, a také se nechce posouvat o dalších 5 minut před ní. Proto bude předvolební boj na televizních obrazovkách ve 21:30.

Kdy tedy sledovat?

Pokud vás volby a hlavně boje jednotlivých kandidátů zajímají, podívejte se s námi, kdy je můžete sledovat. Vše odstartuje Nova Duel, který bude vysílán 19. října v 19:55. Ano, právě na tento čas si televize své hlavní vysílání posunula s cílem začít dříve, než televize veřejnoprávní. Uvidíme, zda to byl dobrý, nebo naopak špatný krok. Dodat je třeba i to, že v tomto duelu se odehraje souboj Babiš – Zaorálek.

Když se podíváme na kanál ČT1 a souběžně s tím i ČT24, tak vysílací den je opět čtvrtek, 19. Října. Původním časem byla dvacátá hodina, ale vlivem výše popsaných událostí došlo k tomu, že se Superdebata: Poslední slovo, přesune na čas 21:30. Zde nepůjde jenom o souboj dvou lidí, ale bude se jednat o debatu, ve které budou zástupce všech stran, které mají největší šance dostat se do Parlamentu České republiky. Dá se tedy v tomto případě očekávat, že bude opravdu o co stát.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018