Česká televize posouvá pořad Superdebata

Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla nabídnout zajímavé tematické informace, které se týkají voleb. Bude to také TV Nova, která chytá takzvaná Nova Duel. Již jsme vás informovali o tom, že cílem této komerční jedničky je upravit své vysílání tak, aby začalo dříve, než tomu bude na ČT. A to z jasného důvodu – podíl na sledovanosti.

Česká televize se rozhodla reagovat

I když to nebývá zase až tak časté, že by Česká televize měnila na poslední chvíli své programové schéma, nyní k tomu reálně dojde. A je to pochopitelně reakce na to, co udělala TV Nova. Proto se Česká televize rozhodla, že svůj pořad Superdebata posune. Jak je vidět, není v jejím zájmu zkracovat své standardní pořady – jako Nova, a také se nechce posouvat o dalších 5 minut před ní. Proto bude předvolební boj na televizních obrazovkách ve 21:30.

Kdy tedy sledovat?

Pokud vás volby a hlavně boje jednotlivých kandidátů zajímají, podívejte se s námi, kdy je můžete sledovat. Vše odstartuje Nova Duel, který bude vysílán 19. října v 19:55. Ano, právě na tento čas si televize své hlavní vysílání posunula s cílem začít dříve, než televize veřejnoprávní. Uvidíme, zda to byl dobrý, nebo naopak špatný krok. Dodat je třeba i to, že v tomto duelu se odehraje souboj Babiš – Zaorálek.

Když se podíváme na kanál ČT1 a souběžně s tím i ČT24, tak vysílací den je opět čtvrtek, 19. Října. Původním časem byla dvacátá hodina, ale vlivem výše popsaných událostí došlo k tomu, že se Superdebata: Poslední slovo, přesune na čas 21:30. Zde nepůjde jenom o souboj dvou lidí, ale bude se jednat o debatu, ve které budou zástupce všech stran, které mají největší šance dostat se do Parlamentu České republiky. Dá se tedy v tomto případě očekávat, že bude opravdu o co stát.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018