Česká televize posouvá pořad Superdebata

Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla nabídnout zajímavé tematické informace, které se týkají voleb. Bude to také TV Nova, která chytá takzvaná Nova Duel. Již jsme vás informovali o tom, že cílem této komerční jedničky je upravit své vysílání tak, aby začalo dříve, než tomu bude na ČT. A to z jasného důvodu – podíl na sledovanosti.

Česká televize se rozhodla reagovat

I když to nebývá zase až tak časté, že by Česká televize měnila na poslední chvíli své programové schéma, nyní k tomu reálně dojde. A je to pochopitelně reakce na to, co udělala TV Nova. Proto se Česká televize rozhodla, že svůj pořad Superdebata posune. Jak je vidět, není v jejím zájmu zkracovat své standardní pořady – jako Nova, a také se nechce posouvat o dalších 5 minut před ní. Proto bude předvolební boj na televizních obrazovkách ve 21:30.

Kdy tedy sledovat?

Pokud vás volby a hlavně boje jednotlivých kandidátů zajímají, podívejte se s námi, kdy je můžete sledovat. Vše odstartuje Nova Duel, který bude vysílán 19. října v 19:55. Ano, právě na tento čas si televize své hlavní vysílání posunula s cílem začít dříve, než televize veřejnoprávní. Uvidíme, zda to byl dobrý, nebo naopak špatný krok. Dodat je třeba i to, že v tomto duelu se odehraje souboj Babiš – Zaorálek.

Když se podíváme na kanál ČT1 a souběžně s tím i ČT24, tak vysílací den je opět čtvrtek, 19. Října. Původním časem byla dvacátá hodina, ale vlivem výše popsaných událostí došlo k tomu, že se Superdebata: Poslední slovo, přesune na čas 21:30. Zde nepůjde jenom o souboj dvou lidí, ale bude se jednat o debatu, ve které budou zástupce všech stran, které mají největší šance dostat se do Parlamentu České republiky. Dá se tedy v tomto případě očekávat, že bude opravdu o co stát.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018