Česká televize přichází s novým pořadem

Česká televize je známá tím, že se její pořady zaměřují především na oblast zpravodajství a informace o aktuálním dění. To by se rozhodně nemělo měnit, jelikož na televizní obrazovky vstupuje zcela nový pořad, který ponese název Týden v justici. Jak už napovídá sám jeho název, bude se zaměřovat skutečně na to, co se v oblasti tuzemské justice událo a jaká hlavní rozhodnutí se konala. Ačkoliv je daný pořad svým konceptem rozhodně poměrně zajímavý, jeho negativem je vysílací čas. Na televizních obrazovkách se s ním budeme moci setkávat každou neděli, a to až ve 22:30. To už je pro mnoho lidí hodina, kdy mají televizi vypnutou. Přesto si od pořadu Česká televize slibuje poměrně+ hodně.

Kdo pořadem provede?

Dvojice, která se zhostí roli moderátorů, bude Jiří Václavek a Barbora Pražanová. Samotný pořad poté vzniká v rámci zpravodajské části brněnského televizního studia. Je to dáno i tím, že právě v Brně sídlí řada významných soudních institucí a tak je jasné, že členové týmu tak budou mít k jednotlivým kauzám a k jednotlivým rozhodnutím poměrně blízko. A díky tomu o nich mohou informovat hlavně veřejnost. Logické je, že hlavní místo dostanou ty nejzajímavější kauzy, které se mou týkat třeba i našeho života.

Vždy ty nejaktuálnější

Pořad samozřejmě bude mít za cíl informovat nejenom objektivně, ale logicky také aktuálně. A právě nedělní vysílací čas k tomu přímo pomáhá, jelikož Týden v justici tak bude moci vždy zmapovat všechna nejdůležitější rozhodnutí daného uplynulého týdne. Kromě objektivního sdělení faktů nebudou chybět ale ani další zprávy, jako třeba rozhovory názory. Pro toho, kdo se o zajímavá rozhodnutí tuzemských soudů zajímá, bude tento pořad rozhodně zajímavým přínosem, díky kterému mu už žádná kauza a její definitivní rozhodnutí zcela určitě neuteče. A to ať už se týká jakékoliv oblasti, protože v tomto se pořad nebude vymezovat.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017