Česká televize přichází se sérii Kosmo

Satira je nejenom v rámci televizního vysílání velmi oblíbený žánr, který má mnoho lidí rádo. Pokud i vy, přinášíme vám jednu dobrou zprávu, jelikož Česká televize dnes přichází s celkem zajímavou novinkou, která nese název Kosmo. Jedná se o satirickou sérii, která bude vysílána vždy jednou týdně, a to pravidelně v neděli. Drobným zklamáním může být to, že se jí nedočkáme v hlavním vysílacím čase, jelikož konkrétně budce začínat poměrně pozdě, a to ve 21:30. Kanálem, na kterém bude tento pořad vysílaný je hlavní program České televize, tedy zcela logicky ČT1.

Pouze pět dílů

Půjde skutečně o velmi krátkou sérii, jelikož k dispozici je jenom pět dílů. Přesto by se mělo jednat o zajímavou podívanou, což uvedli i zástupci tuzemské televize. Jelikož jde právě o satiru, je cílem seriálu to, aby urazil skutečně každého diváka. Samozřejmě je to myšleno s nadsázkou. Mnozí už mohli seriál vidět i dříve, jelikož je natočený poměrně dlouhou dobu. Byl vysílán už na filmovém festivalu v Karlových Varech. Jeho uvedení na televizní obratovky bylo naplánováno až na současnou dobu, tedy na období podzimu, kdy se televize zcela logicky předhánějí v tom, jaké novinky představí.

Na co se můžeme těšit?

Primárně má jít o seriál, který bude popisovat fiktivní projekt českého letu do vesmíru. Zde nechybí hlavně ironie a nadsázka, která v tomto duchu popisuje právě českou republiku a popisuje tak v mnohém naprostou unikátnost Čechů. Kromě tohoto zajímavého zaměření se diváci mohou určitě těšit také na řadu poměrně zajímavých jmen, která v seriálu hrají. Pokud si zmíníme několik z nich, jedná se třeba o jména, jako: Martin Myšička, David Novotný, Jiří Hána, Jakub Žáček, ale je to také Martin Dejdar. Už to samo o sobě může slibovat zajímavou podívanou, což se také potvrdilo, jelikož první díl tohoto satirického sitcomu byl již odvysílán.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018