Česká televize uvede novou reality show

I když jde o formát, který je velmi často spojován především s komerčními televizemi, tak musíme říci, že se čas od času nějaká objeví i na té veřejnoprávní. A právě v tuto chvíli musíme říci, že se jedna novinka chystá. Plánuje ho Česká televize a podle prvotních informací se má jednat o úspěšný převzatý zahraniční koncept.

Peče celá země

Právě tak zní název nové reality show, která už podle názvu ukazuje na to, co bude hlavním tématem. Bude se jednat o kulinařinu, konkrétně potom o oblast pečení. Daná reality show staví na úspěšném zahraničním formátu, který vznikl ve Velké Británii a který nese název The Great BritishBakeOff. Ať už jde o anglický originál, nebo půjde o tuzemskou verzi, tak musíme říci, že cílem této reality show bude zápolení nikoliv amatérských kuchařů, ale amatérských pekařů.

Právě probíhá casting

Všechno je zatím v úplném začátku, s čímž je spojeno také to, že právě nyní je ona chvíle na to, kdy se mohou hlásit samotní zájemci. Ti, kteří umí péci a kteří se zcela pochopitelně budou snažit o svých dovednostech přesvědčit odbornou porotu. A nemělo by jít jenom o klasické dezerty nebo buchty, jelikož cílem reality show je hlavně zápolení založené primárně a představení lokálních, tedy regionálních, ale i ryze domácích receptů. Zajímavé je i to, že se nemusí hlásit výhradně jenom dospělí. Peče celá země je reality show, kde je možné přihlásit se už od 16 let. To by mohlo znamenat i jistotu spojenou se zajímavým zápolením soutěžících v rámci různých generací.

Pravděpodobně v roce 2019

Televize zatím více informací o reality show nepřinesla. Vzhledem k tomu, že aktuálně je vše v té fázi, kdy se mohou hlásit první soutěžící, je třeba jasně říci to, že nejdříve by měl být tento pořad uvedený v roce 2019. Dá se s velkou pravděpodobností očekávat, že by k tomu mohlo dojít již po novém roce.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019