Česká televize uvede novou reality show

I když jde o formát, který je velmi často spojován především s komerčními televizemi, tak musíme říci, že se čas od času nějaká objeví i na té veřejnoprávní. A právě v tuto chvíli musíme říci, že se jedna novinka chystá. Plánuje ho Česká televize a podle prvotních informací se má jednat o úspěšný převzatý zahraniční koncept.

Peče celá země

Právě tak zní název nové reality show, která už podle názvu ukazuje na to, co bude hlavním tématem. Bude se jednat o kulinařinu, konkrétně potom o oblast pečení. Daná reality show staví na úspěšném zahraničním formátu, který vznikl ve Velké Británii a který nese název The Great BritishBakeOff. Ať už jde o anglický originál, nebo půjde o tuzemskou verzi, tak musíme říci, že cílem této reality show bude zápolení nikoliv amatérských kuchařů, ale amatérských pekařů.

Právě probíhá casting

Všechno je zatím v úplném začátku, s čímž je spojeno také to, že právě nyní je ona chvíle na to, kdy se mohou hlásit samotní zájemci. Ti, kteří umí péci a kteří se zcela pochopitelně budou snažit o svých dovednostech přesvědčit odbornou porotu. A nemělo by jít jenom o klasické dezerty nebo buchty, jelikož cílem reality show je hlavně zápolení založené primárně a představení lokálních, tedy regionálních, ale i ryze domácích receptů. Zajímavé je i to, že se nemusí hlásit výhradně jenom dospělí. Peče celá země je reality show, kde je možné přihlásit se už od 16 let. To by mohlo znamenat i jistotu spojenou se zajímavým zápolením soutěžících v rámci různých generací.

Pravděpodobně v roce 2019

Televize zatím více informací o reality show nepřinesla. Vzhledem k tomu, že aktuálně je vše v té fázi, kdy se mohou hlásit první soutěžící, je třeba jasně říci to, že nejdříve by měl být tento pořad uvedený v roce 2019. Dá se s velkou pravděpodobností očekávat, že by k tomu mohlo dojít již po novém roce.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018