České televize bude v létě čerpat ze svého bohatého fondu

Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je také zřejmě jedním z důvodů, proč televize v letním období nevysílají nové filmy či seriály a své vysílání zaplňují především reprízami oblíbených pořadů. Nejinak tomu bude i letos v létě v České televizi.

Léto s Chalupáři

Spousta lidí tráví léto na chalupě, což může být i důvodem, proč bude jedním z reprízovaných pořadů i oblíbený komediální seriál, odehrávající se ve vesnici Třešňová – Chalupáři, s nezapomenutelným Jiřím Sovákem a Josefem Kemrem z poloviny sedmdesátých let. Diváci se s ním od srpna budou moci setkávat každou neděli večer, a to hned se dvěma epizodami za sebou. Kromě Chalupářů se v letním období svých repríz dočká i oblíbený povídkový cyklus, inspirovaný příběhy, které zažili televizní diváci, Nejlepší Bakaláři nebo také zábavný cyklus pořadů 3 plus jedna s Miroslavem Donutilem.

Léto s detektivkou

Podobně jako konkurenční televize Nova a Prima, sáhne i Česká televize do svého bohatého fondu detektivních seriálů, svým divákům tak nabídne klasické starší detektivní seriály z konce šedesátých a začátku osmdesátých let Hříšní lidé města pražského a Malý pitaval z velkého města. Navíc každé pondělí pozdě večer bude Česká televize vysílat některý z mnoha původních českých detektivních filmů, které se nalézají v jejím archivu.

Letní víkendy s Českou televizí

Páteční večery budou patřit především dětem, televize je totiž vyplní českými pohádkami, sobota bude poté ve znamení kultury a zábavy. Příkladem mohou být například pořady související s padesátým čtvrtým ročníkem slavného Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech či pořady věnované osmdesátým narozeninám Karla Gotta. Oblíbeným a zábavným Zázrakům přírody budou poté patřit srpnové sobotní večery.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019