Česko Slovensko má talent odhaluje porotu

Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit castingů. Na co? Samozřejmě na novou řadu soutěže Česko Slovensko má talent, která má za cíl odhalit zcela nové talenty. A to doslova v jakékoliv oblasti. Tomu se meze nekladou. Jedná se už o sedmou řadu a každá předchozí byla celkem úspěšná z hlediska sledovanosti. Na tu měli vliv nejenom soutěžící, ale také samotná porota.

Česko Slovensko má talent přichází s novou porotou

Porota byla odhalena i nyní, a to pro pořadí sedmou řadu soutěže Česko Slovensko má talent. Jaké jsou novinky a co zůstalo stejné? Pokud jste pravidelní diváci, tak to zjistíte celkem ihned. Prvním jménem, je Jaro Slávik, který je s touto soutěží spojený od samotného začátku a toto jméno stále zůstává i v sedmé řadě.

Pokud jste se dívali na řadu předchozí, tak jistě víte, že v porotě usedl také Jakub Prachař. Ten nahradil v minulosti sedícího Jana Krause, nebo Leoše Mareše. Jakub bude v porotě i letos. To stejné platí i o třetím jménu, kterým je Diana Mórová. Ta nikoho nenahradila, jelikož se jednalo o čtvrtou porotkyni, který byla pozvána – v prvních sériích měla porota jenom tři členy.

A poslední jméno? Pokud čekáte, že jím bude Lucie Bílá, která byla v Talentu celých 6 řad, musíme vás zklamat. Ta už se neobjeví. Místo ní byla pozvána také žena a také zpěvačka. A také z České republiky. A to Marta Jandová.

Pravděpodobně na podzim

Jelikož jsme zmínili již avizované castingy, a jelikož již byla odhalena i porota, tak se dá očekávat, že show Česko Slovensko má talent bude na televizních obrazovkách k vidění již na podzim. Tedy v období, kdy televize pravidelně přicházejí s řadou novinek, které mají za cíl zasáhnout co největší publikum. A je pochopitelné, že tato talentová soutěž mezi hlavní lákadla právem patří.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019