Česko Slovensko má talent odhaluje porotu

Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit castingů. Na co? Samozřejmě na novou řadu soutěže Česko Slovensko má talent, která má za cíl odhalit zcela nové talenty. A to doslova v jakékoliv oblasti. Tomu se meze nekladou. Jedná se už o sedmou řadu a každá předchozí byla celkem úspěšná z hlediska sledovanosti. Na tu měli vliv nejenom soutěžící, ale také samotná porota.

Česko Slovensko má talent přichází s novou porotou

Porota byla odhalena i nyní, a to pro pořadí sedmou řadu soutěže Česko Slovensko má talent. Jaké jsou novinky a co zůstalo stejné? Pokud jste pravidelní diváci, tak to zjistíte celkem ihned. Prvním jménem, je Jaro Slávik, který je s touto soutěží spojený od samotného začátku a toto jméno stále zůstává i v sedmé řadě.

Pokud jste se dívali na řadu předchozí, tak jistě víte, že v porotě usedl také Jakub Prachař. Ten nahradil v minulosti sedícího Jana Krause, nebo Leoše Mareše. Jakub bude v porotě i letos. To stejné platí i o třetím jménu, kterým je Diana Mórová. Ta nikoho nenahradila, jelikož se jednalo o čtvrtou porotkyni, který byla pozvána – v prvních sériích měla porota jenom tři členy.

A poslední jméno? Pokud čekáte, že jím bude Lucie Bílá, která byla v Talentu celých 6 řad, musíme vás zklamat. Ta už se neobjeví. Místo ní byla pozvána také žena a také zpěvačka. A také z České republiky. A to Marta Jandová.

Pravděpodobně na podzim

Jelikož jsme zmínili již avizované castingy, a jelikož již byla odhalena i porota, tak se dá očekávat, že show Česko Slovensko má talent bude na televizních obrazovkách k vidění již na podzim. Tedy v období, kdy televize pravidelně přicházejí s řadou novinek, které mají za cíl zasáhnout co největší publikum. A je pochopitelné, že tato talentová soutěž mezi hlavní lákadla právem patří.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018