Česko Slovensko má talent odhaluje porotu

Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit castingů. Na co? Samozřejmě na novou řadu soutěže Česko Slovensko má talent, která má za cíl odhalit zcela nové talenty. A to doslova v jakékoliv oblasti. Tomu se meze nekladou. Jedná se už o sedmou řadu a každá předchozí byla celkem úspěšná z hlediska sledovanosti. Na tu měli vliv nejenom soutěžící, ale také samotná porota.

Česko Slovensko má talent přichází s novou porotou

Porota byla odhalena i nyní, a to pro pořadí sedmou řadu soutěže Česko Slovensko má talent. Jaké jsou novinky a co zůstalo stejné? Pokud jste pravidelní diváci, tak to zjistíte celkem ihned. Prvním jménem, je Jaro Slávik, který je s touto soutěží spojený od samotného začátku a toto jméno stále zůstává i v sedmé řadě.

Pokud jste se dívali na řadu předchozí, tak jistě víte, že v porotě usedl také Jakub Prachař. Ten nahradil v minulosti sedícího Jana Krause, nebo Leoše Mareše. Jakub bude v porotě i letos. To stejné platí i o třetím jménu, kterým je Diana Mórová. Ta nikoho nenahradila, jelikož se jednalo o čtvrtou porotkyni, který byla pozvána – v prvních sériích měla porota jenom tři členy.

A poslední jméno? Pokud čekáte, že jím bude Lucie Bílá, která byla v Talentu celých 6 řad, musíme vás zklamat. Ta už se neobjeví. Místo ní byla pozvána také žena a také zpěvačka. A také z České republiky. A to Marta Jandová.

Pravděpodobně na podzim

Jelikož jsme zmínili již avizované castingy, a jelikož již byla odhalena i porota, tak se dá očekávat, že show Česko Slovensko má talent bude na televizních obrazovkách k vidění již na podzim. Tedy v období, kdy televize pravidelně přicházejí s řadou novinek, které mají za cíl zasáhnout co největší publikum. A je pochopitelné, že tato talentová soutěž mezi hlavní lákadla právem patří.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018