Česko Slovensko má talent odhaluje porotu

Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit castingů. Na co? Samozřejmě na novou řadu soutěže Česko Slovensko má talent, která má za cíl odhalit zcela nové talenty. A to doslova v jakékoliv oblasti. Tomu se meze nekladou. Jedná se už o sedmou řadu a každá předchozí byla celkem úspěšná z hlediska sledovanosti. Na tu měli vliv nejenom soutěžící, ale také samotná porota.

Česko Slovensko má talent přichází s novou porotou

Porota byla odhalena i nyní, a to pro pořadí sedmou řadu soutěže Česko Slovensko má talent. Jaké jsou novinky a co zůstalo stejné? Pokud jste pravidelní diváci, tak to zjistíte celkem ihned. Prvním jménem, je Jaro Slávik, který je s touto soutěží spojený od samotného začátku a toto jméno stále zůstává i v sedmé řadě.

Pokud jste se dívali na řadu předchozí, tak jistě víte, že v porotě usedl také Jakub Prachař. Ten nahradil v minulosti sedícího Jana Krause, nebo Leoše Mareše. Jakub bude v porotě i letos. To stejné platí i o třetím jménu, kterým je Diana Mórová. Ta nikoho nenahradila, jelikož se jednalo o čtvrtou porotkyni, který byla pozvána – v prvních sériích měla porota jenom tři členy.

A poslední jméno? Pokud čekáte, že jím bude Lucie Bílá, která byla v Talentu celých 6 řad, musíme vás zklamat. Ta už se neobjeví. Místo ní byla pozvána také žena a také zpěvačka. A také z České republiky. A to Marta Jandová.

Pravděpodobně na podzim

Jelikož jsme zmínili již avizované castingy, a jelikož již byla odhalena i porota, tak se dá očekávat, že show Česko Slovensko má talent bude na televizních obrazovkách k vidění již na podzim. Tedy v období, kdy televize pravidelně přicházejí s řadou novinek, které mají za cíl zasáhnout co největší publikum. A je pochopitelné, že tato talentová soutěž mezi hlavní lákadla právem patří.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018