Československá filmová společnost přináší řadu novinek

Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o označení firmy, která provozuje dvě menší televizí stanice. Při vyslovení jejich názvů už bude mít mnoho lidí jasno o tom, co nabídnou za pořady. Jedná se o kanály Kinosvět a dále také War svět válek. Znáte? Jste aktivními diváky? Pokud ano, můžete se těšit na to, že se na obrazovkách objeví celá řada nových pořadů. A kdy? Vše je naplánováno na podzimní období .

TV Kinosvět

Tady pochopitelně převažují dokumenty a tak by tomu mělo být i nadále. Kladem je určitě to, že podzim nebude zaměřený výhradně jenom na zahraniční produkci. Bude možné sledovat i něco českého. Pokud vás zajímají hlavní lákadla, bude se jednat o dokumenty s názvy Po stopách tajemna, Tajemné Rumunsko, Magazín záhad Otomara Dvořáka nebo Tajemné horizonty Milana Zachy Kučery.

Opomíjet nelze ani zahraniční tvorbu, která svým tématem také nemusí zklamat. Hlavně díky tomu, že u nás je neznámé. Jasným příkladem je dokument Případy FBI, který má hned 18 dílů. Dále nelze zapomínat ani na dokument Pod povrchem zločinu, který nabídne tři série, a to V palebné linii, V utajení a dále Vraždy, drogy, gangy.

TV War svět válek

Co nabídne tento kanál? Tématika je už předem daná. I tady je vhodné při představení nejprve zůstat v České republice. U nás byly natočeny pořady, jako Po stopách války, stejně jako série Aktivní zálohy Armády ČR od A do Z. Ani zahraniční tvorba nebude nijak nudná, ale bude naopak celkem zajímavá. Jedním, z delších dokumentů bude dílo s názvem Jak se měnil svět. Dále by měl zaujmout i seriál nesoucí označení Přehlídka vojenské techniky. Tím ale nekončíme. Zmínit je dobré i dokumenty Nebeští válečníci, nebo také téma s názvem Lodě, které změnily svět. Ani to samozřejmě není úplně vše, co má tento kanál v plánu na podzimní období nabídnout.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019