Československá filmová společnost přináší řadu novinek

Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o označení firmy, která provozuje dvě menší televizí stanice. Při vyslovení jejich názvů už bude mít mnoho lidí jasno o tom, co nabídnou za pořady. Jedná se o kanály Kinosvět a dále také War svět válek. Znáte? Jste aktivními diváky? Pokud ano, můžete se těšit na to, že se na obrazovkách objeví celá řada nových pořadů. A kdy? Vše je naplánováno na podzimní období .

TV Kinosvět

Tady pochopitelně převažují dokumenty a tak by tomu mělo být i nadále. Kladem je určitě to, že podzim nebude zaměřený výhradně jenom na zahraniční produkci. Bude možné sledovat i něco českého. Pokud vás zajímají hlavní lákadla, bude se jednat o dokumenty s názvy Po stopách tajemna, Tajemné Rumunsko, Magazín záhad Otomara Dvořáka nebo Tajemné horizonty Milana Zachy Kučery.

Opomíjet nelze ani zahraniční tvorbu, která svým tématem také nemusí zklamat. Hlavně díky tomu, že u nás je neznámé. Jasným příkladem je dokument Případy FBI, který má hned 18 dílů. Dále nelze zapomínat ani na dokument Pod povrchem zločinu, který nabídne tři série, a to V palebné linii, V utajení a dále Vraždy, drogy, gangy.

TV War svět válek

Co nabídne tento kanál? Tématika je už předem daná. I tady je vhodné při představení nejprve zůstat v České republice. U nás byly natočeny pořady, jako Po stopách války, stejně jako série Aktivní zálohy Armády ČR od A do Z. Ani zahraniční tvorba nebude nijak nudná, ale bude naopak celkem zajímavá. Jedním, z delších dokumentů bude dílo s názvem Jak se měnil svět. Dále by měl zaujmout i seriál nesoucí označení Přehlídka vojenské techniky. Tím ale nekončíme. Zmínit je dobré i dokumenty Nebeští válečníci, nebo také téma s názvem Lodě, které změnily svět. Ani to samozřejmě není úplně vše, co má tento kanál v plánu na podzimní období nabídnout.

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018