Československá filmová společnost přináší řadu novinek

Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o označení firmy, která provozuje dvě menší televizí stanice. Při vyslovení jejich názvů už bude mít mnoho lidí jasno o tom, co nabídnou za pořady. Jedná se o kanály Kinosvět a dále také War svět válek. Znáte? Jste aktivními diváky? Pokud ano, můžete se těšit na to, že se na obrazovkách objeví celá řada nových pořadů. A kdy? Vše je naplánováno na podzimní období .

TV Kinosvět

Tady pochopitelně převažují dokumenty a tak by tomu mělo být i nadále. Kladem je určitě to, že podzim nebude zaměřený výhradně jenom na zahraniční produkci. Bude možné sledovat i něco českého. Pokud vás zajímají hlavní lákadla, bude se jednat o dokumenty s názvy Po stopách tajemna, Tajemné Rumunsko, Magazín záhad Otomara Dvořáka nebo Tajemné horizonty Milana Zachy Kučery.

Opomíjet nelze ani zahraniční tvorbu, která svým tématem také nemusí zklamat. Hlavně díky tomu, že u nás je neznámé. Jasným příkladem je dokument Případy FBI, který má hned 18 dílů. Dále nelze zapomínat ani na dokument Pod povrchem zločinu, který nabídne tři série, a to V palebné linii, V utajení a dále Vraždy, drogy, gangy.

TV War svět válek

Co nabídne tento kanál? Tématika je už předem daná. I tady je vhodné při představení nejprve zůstat v České republice. U nás byly natočeny pořady, jako Po stopách války, stejně jako série Aktivní zálohy Armády ČR od A do Z. Ani zahraniční tvorba nebude nijak nudná, ale bude naopak celkem zajímavá. Jedním, z delších dokumentů bude dílo s názvem Jak se měnil svět. Dále by měl zaujmout i seriál nesoucí označení Přehlídka vojenské techniky. Tím ale nekončíme. Zmínit je dobré i dokumenty Nebeští válečníci, nebo také téma s názvem Lodě, které změnily svět. Ani to samozřejmě není úplně vše, co má tento kanál v plánu na podzimní období nabídnout.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019