Československá filmová společnost přináší řadu novinek

Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o označení firmy, která provozuje dvě menší televizí stanice. Při vyslovení jejich názvů už bude mít mnoho lidí jasno o tom, co nabídnou za pořady. Jedná se o kanály Kinosvět a dále také War svět válek. Znáte? Jste aktivními diváky? Pokud ano, můžete se těšit na to, že se na obrazovkách objeví celá řada nových pořadů. A kdy? Vše je naplánováno na podzimní období .

TV Kinosvět

Tady pochopitelně převažují dokumenty a tak by tomu mělo být i nadále. Kladem je určitě to, že podzim nebude zaměřený výhradně jenom na zahraniční produkci. Bude možné sledovat i něco českého. Pokud vás zajímají hlavní lákadla, bude se jednat o dokumenty s názvy Po stopách tajemna, Tajemné Rumunsko, Magazín záhad Otomara Dvořáka nebo Tajemné horizonty Milana Zachy Kučery.

Opomíjet nelze ani zahraniční tvorbu, která svým tématem také nemusí zklamat. Hlavně díky tomu, že u nás je neznámé. Jasným příkladem je dokument Případy FBI, který má hned 18 dílů. Dále nelze zapomínat ani na dokument Pod povrchem zločinu, který nabídne tři série, a to V palebné linii, V utajení a dále Vraždy, drogy, gangy.

TV War svět válek

Co nabídne tento kanál? Tématika je už předem daná. I tady je vhodné při představení nejprve zůstat v České republice. U nás byly natočeny pořady, jako Po stopách války, stejně jako série Aktivní zálohy Armády ČR od A do Z. Ani zahraniční tvorba nebude nijak nudná, ale bude naopak celkem zajímavá. Jedním, z delších dokumentů bude dílo s názvem Jak se měnil svět. Dále by měl zaujmout i seriál nesoucí označení Přehlídka vojenské techniky. Tím ale nekončíme. Zmínit je dobré i dokumenty Nebeští válečníci, nebo také téma s názvem Lodě, které změnily svět. Ani to samozřejmě není úplně vše, co má tento kanál v plánu na podzimní období nabídnout.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018