Chystá se nový televizní kanál – Mňau TV

Společnost CE Media chce ukázat, že dokáže ovládnout pořádnou část televizního trhu. To z toho důvodu, že v posledním období na sebe upoutala pozornost hned dvěma zajímavými počiny. Tou první je spouštění televizního kanálu s názvem Mňam TV. Ten byl původně zaměřen jenom na vaření, ale výrazně se rozrostl o pořady z oblasti životního stylu. Navíc do role moderátora jednoho z pořadů byl pozván i Leoš Mareš. Aktuálně se společnost bude zaměřovat na další segment. A čeho se Mňau TV bude týkat? Ze samotného názvu je to poměrně patrné.

Zaměření primárně na zvířecí říši

Nebude se jednat o nic jiného, než o kanál, který bude primárně zaměřen právě na oblast zvířecí říše. Stát se má oblíbeným rodinným kanálem, který bude primárně cílit jak na děti, tak i na ženy. Jeho cílem je vytvářet vlastní obsah, který tak bude korespondovat se zájmy a koníčky samotných diváků. Co by mělo být také jednou z priorit, se kterými Mňau TV počítá, to je aktivní zapojování diváků. Řada z nich je aktivními chovateli mnohých zvířat a tak se dá očekávat, že toho bude v mnoha směrech využíváno. Jak? To se zatím musíme nechat překvapit.

Mňau TV začne vysílat v září

A kdy se můžeme na tento nový televizní kanál těšit? Rozhodně to bude dříve, než se nadějeme. V plánu je totiž spuštění už v říjnu letošního roku. Navíc si Mňau TV klade nemalé cíle. Mezi ty patří to, že chce svými pořady ovládnout zhruba tři procenta aktuálního televizního trhu. Kde bude vysílána? Naladit ji bude možné v rámci celorepublikové digitální sítě 4 firmy Digital Broadcasting. Sledovat a naladit tak může daný kanál zhruba 95 procent obyvatel, jelikož přesně taková je aktuální dostupnost této vysílací sítě. Zda bude televizi v budoucnu čekat podobné rozšíření, jako v případě Mňam, to se dozvíme až v rámci prvních vysílacích měsíců, podle kterých poznáme první úspěšnost.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018