CNN Prima News chystá novou porci zpravodajství z regionů

Počínaje 2. únorem 2021 rozšiřuje zpravodajská stanice CNN Prima News, náležející ke skupině TV Prima, regionální zpravodajství. Z této oblasti přibudou další pořady. Bude je moderovat mediálně velmi známá tvář.

Zapojí se i krajánci

Každý všední den se ve vysílacím schématu CNN Prima News objeví od 17:00 hodin program Zprávy z regionů. Jeho moderátorkou je Markéta Fialová.  „Zprávy z regionů přinesou každodenní příběhy lidí z různých koutů Česka a zajímavosti či lokální problémy, které se jich přímo týkají,“ vysvětluje zaměření a charakter pořadu Pavel Štrunc, který je šéfredaktorem CNN Prima News. Zajímavou novinkou je skutečnost, že na tvorbě nového programu nebude mít podíl pouze stávající redakce CNN Prima News, ale zapojí se do ní také reportéři působící v krajských redakcích Deníku a MF Dnes, které zaštiťuje vydavatelství Vltava Labe Media. Krajánci z Deníku a MF Dnes by se do akce měli zapojovat postupně a ve finále by se jich ve zpravodajství měli angažovat až desítky.

Informace i z nejodlehlejších koutů

„Zajímají nás životy lidí i v těch nejodlehlejších místech republiky. I tam chceme mít své reportéry. Informovat o dění, které jiným celoplošným médiím může uniknout, ale pro obyvatele regionů je důležité,“ uvádí samotná moderátorka Markéta Fialová. Podle Štrunce tímto efektivním spojením chce CNN Prima News dosáhnout toho, že svým divákům nabídne opravdu velmi komplexní zpravodajství z různých koutů České republiky. Přiblíží jim aktuální dění v místech, která dobře znají a dokáže to provést zajímavou a zábavnou formou. Výběr témat bude na redakci CNN Prima News, která samozřejmě má a bude mít dohled nad podobou příspěvků. Nové regionální zpravodajství ale není jediným počinem, který si skupina FTV Prima pro svoje diváky přichystala. Změnu potká i ranní vysílání Libora Boučka Nový den, to bude trvat o hodinu déle. Skončí tak vždy o desáté hodině. Následně odstartuje zpravodajství, které ve 12:30 hodin vystřídá Interview, oblíbený diskusní program.

Aktuálně v tv světě
Myslet si, že křivka vývoje sledovanosti televizních pořadů na počítači je totožná jako ta u televize by bylo chybou. ..
23.02.2021
I když mezi nejoblíbenější televizní programy patří seriály, samozřejmě televizní kanály chystají i další ..
21.02.2021
Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve ..
16.02.2021
V lednu letošního roku se jedničkou ve sledovanosti stala Česká televize, jejíž podíl na sledovanosti se dostal až na ..
14.02.2021
Zcela určitě k tomu dopomohla koronavirová krize – v loňském roce stoupla sledovanost televizí obecně. Na dvojnásobek ..
09.02.2021
Nové zpravodajství chystá na svém kanále Česká televize. Na ČT3, kanále, který odstartoval svoje vysílání vloni ..
07.02.2021
Počínaje 2. únorem 2021 rozšiřuje zpravodajská stanice CNN Prima News, náležející ke skupině TV Prima, regionální ..
02.02.2021
Jaké trendy se objevují na televizním trhu? Vzájemnou symbiózu a podporu stále více vykazuje video, video na online ..
29.01.2021
Počínaje nedělním večerem 31. ledna 2021 chystá Česká televize žhavou novinku z kriminální branže. Jde o nový ..
26.01.2021
Televizní kanály a jejich vedení už dávno dobře ví, jak důležitá je provázanost a vzájemná podpora televizního ..
22.01.2021