CNN Prima News spustili masivní marketingovou kampaň

Možná už jste zaznamenali, že Prima plánuje spuštění ambiciózního projektu. CNN Prima News mají nabídnout svěží a světové zpravodajství, a právě nyní spouští kanál svou marketingovou kampaň. Televizní spoty a prémiové outdoorové plochy lákají ke sledování připravované stanice výzvou Buďte u toho. Vizuálu dominuje mikrofon na modrém pozadí s atypickým trojúhelníkovým nástavcem v barvách CNN Prima News. V následujících dnech má kampaň vrcholit a představit, co můžeme od nového kanálu očekávat.

Zpravodajství světového formátu

Podle všeho se mohou těšit zejména fanoušci seriózního a profesionálního zpravodajství. Zpravodajský projekt CNN Prima News bude nejen o důvěryhodnosti a rychlosti, ale i srozumitelnosti sdělení informací divákům. A to vše v nejmodernějším zpravodajském studiu ve střední Evropě. Má se jednat skutečně o přelomový projekt, který by měl přiblížit moderní západní zpravodajství i se vším, co zahrnuje.

Kreativní tým plný slavných jmen

Na současné kampani se podílí široký tým nejlepších lidí z televize Prima, který je posílen o Petra Závorku, dlouholetého Art Directora ČT24. Televize navázala i spolupráci s těmi nejprotřelejšími kreativci, kteří se zapsali do historie české reklamy. Celý koncept kampaně připravila agentura Espresoo, v jejímž čele stojí Eda Kauba, dlouholetý kreativní ředitel Euro RSCG, Havas nebo Ogilvy, a Vilém Kabzan. Kampaň však specifických obsahem cílí i na sociální média a tato část vznikla ve spolupráci s Ondřejem Hüblem, kreativním ředitelem Saatchi&Saatchi. Základní grafickou výbavu připravovalo americké studio Renderon, které pracuje pro televize ABC, NBC, FOX a CNN.

Všechno to zní velmi okázale, světově a profesionálně. Bude ale takový i výsledek? A hlavně bude skutečné vysílání CNN Prima News schopno dostát očekáváním, které reklamní kampaň vzbuzuje? To ukáže čas a první reakce diváků, kteří se nechají kampaní zlákat a tento kanál si po spuštění zapnou.

Aktuálně v tv světě
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020
Česko se v posledních letech stalo baštou biatlonu. Úspěchy českých sportovců způsobily, že biatlon sledují celé ..
01.03.2020