Co chystá Česká televize na jaro? – 1. část

Není tomu zase až tak dávno, co jsme vás informovali o tom, co chystá Česká televize na zimu a na Vánoce. Už nyní vám můžeme říci i to, co konkrétně veřejnoprávní televize chystá na období jara příštího roku. Tedy jara 2017. I když se dá očekávat, že televize bude opakovat i celou řadu úspěšných pořadů, nesmíme zapomínat na to, že představeno bude i několik skutečných novinek. Je více než jasné, že Česká televize se bude chtít ubírat směrem původní tvorby, což potvrdilo i samotné vedení.

Detektivní seriály jsou samozřejmostí

Během několika posledních let Česká televize jasně ukázala, že jí detektivní seriály skutečně jdou. A to ať už šlo o Případy prvního oddělení, nebo seriál Rapl. Na jaře se můžeme těšit na další novinky a to seriál Svět pod hlavou. Zde určitě zaujme i herecké obsazení, jelikož hlavní roli si zde zahraje velmi oblíbený Ivan Trojan. Dalším kriminálním seriálem bude Labyrint. Tedy pokračování původního seriálu. Těšit se budete moci na osvědčená jména, kterými jsou Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová, stejně jako to bude například i Miroslav Donutil. Zajímavou novinkou ale má být i seriál Četníci z Luhačovic. Jeho unikátem bude to, že se bude jednat o sérii historických detektivek. Jak se v minulosti ukázalo, i ty ČT umí velmi dobře.

Jaké jsou další novinky?

Dvojice Prušinovský a Kolečko nejsou žádnou neznámou. A právě tito tvůrci uvedou na jaře i seriál nesoucí název Trpaslík, který by měl být rodinnou komedií. Mnohé jistě potěší minisérie nesoucí název Bohéma, což je televizní román, který bude vyprávět životy známých českých filmových legend. Pokud se řadíte mezi ještě náročnější diváky, rozhodně by vás mělo zajímat třídílné psychologické drama nesoucí název Spravedlnost. I zde nezaujme jenom příběh, ale i herecké obsazení. Hlavní roli bude hrát Ondřej Vetchý.

Tím máme první část novinek na České televizi zmapovánu. Ty další se dozvíte v druhé části našeho článku.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018