Co chystá Česká televize na jaro? – 1. část

Není tomu zase až tak dávno, co jsme vás informovali o tom, co chystá Česká televize na zimu a na Vánoce. Už nyní vám můžeme říci i to, co konkrétně veřejnoprávní televize chystá na období jara příštího roku. Tedy jara 2017. I když se dá očekávat, že televize bude opakovat i celou řadu úspěšných pořadů, nesmíme zapomínat na to, že představeno bude i několik skutečných novinek. Je více než jasné, že Česká televize se bude chtít ubírat směrem původní tvorby, což potvrdilo i samotné vedení.

Detektivní seriály jsou samozřejmostí

Během několika posledních let Česká televize jasně ukázala, že jí detektivní seriály skutečně jdou. A to ať už šlo o Případy prvního oddělení, nebo seriál Rapl. Na jaře se můžeme těšit na další novinky a to seriál Svět pod hlavou. Zde určitě zaujme i herecké obsazení, jelikož hlavní roli si zde zahraje velmi oblíbený Ivan Trojan. Dalším kriminálním seriálem bude Labyrint. Tedy pokračování původního seriálu. Těšit se budete moci na osvědčená jména, kterými jsou Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová, stejně jako to bude například i Miroslav Donutil. Zajímavou novinkou ale má být i seriál Četníci z Luhačovic. Jeho unikátem bude to, že se bude jednat o sérii historických detektivek. Jak se v minulosti ukázalo, i ty ČT umí velmi dobře.

Jaké jsou další novinky?

Dvojice Prušinovský a Kolečko nejsou žádnou neznámou. A právě tito tvůrci uvedou na jaře i seriál nesoucí název Trpaslík, který by měl být rodinnou komedií. Mnohé jistě potěší minisérie nesoucí název Bohéma, což je televizní román, který bude vyprávět životy známých českých filmových legend. Pokud se řadíte mezi ještě náročnější diváky, rozhodně by vás mělo zajímat třídílné psychologické drama nesoucí název Spravedlnost. I zde nezaujme jenom příběh, ale i herecké obsazení. Hlavní roli bude hrát Ondřej Vetchý.

Tím máme první část novinek na České televizi zmapovánu. Ty další se dozvíte v druhé části našeho článku.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018