Co chystá Česká televize na jaro? – 1. část

Není tomu zase až tak dávno, co jsme vás informovali o tom, co chystá Česká televize na zimu a na Vánoce. Už nyní vám můžeme říci i to, co konkrétně veřejnoprávní televize chystá na období jara příštího roku. Tedy jara 2017. I když se dá očekávat, že televize bude opakovat i celou řadu úspěšných pořadů, nesmíme zapomínat na to, že představeno bude i několik skutečných novinek. Je více než jasné, že Česká televize se bude chtít ubírat směrem původní tvorby, což potvrdilo i samotné vedení.

Detektivní seriály jsou samozřejmostí

Během několika posledních let Česká televize jasně ukázala, že jí detektivní seriály skutečně jdou. A to ať už šlo o Případy prvního oddělení, nebo seriál Rapl. Na jaře se můžeme těšit na další novinky a to seriál Svět pod hlavou. Zde určitě zaujme i herecké obsazení, jelikož hlavní roli si zde zahraje velmi oblíbený Ivan Trojan. Dalším kriminálním seriálem bude Labyrint. Tedy pokračování původního seriálu. Těšit se budete moci na osvědčená jména, kterými jsou Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová, stejně jako to bude například i Miroslav Donutil. Zajímavou novinkou ale má být i seriál Četníci z Luhačovic. Jeho unikátem bude to, že se bude jednat o sérii historických detektivek. Jak se v minulosti ukázalo, i ty ČT umí velmi dobře.

Jaké jsou další novinky?

Dvojice Prušinovský a Kolečko nejsou žádnou neznámou. A právě tito tvůrci uvedou na jaře i seriál nesoucí název Trpaslík, který by měl být rodinnou komedií. Mnohé jistě potěší minisérie nesoucí název Bohéma, což je televizní román, který bude vyprávět životy známých českých filmových legend. Pokud se řadíte mezi ještě náročnější diváky, rozhodně by vás mělo zajímat třídílné psychologické drama nesoucí název Spravedlnost. I zde nezaujme jenom příběh, ale i herecké obsazení. Hlavní roli bude hrát Ondřej Vetchý.

Tím máme první část novinek na České televizi zmapovánu. Ty další se dozvíte v druhé části našeho článku.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018