Co chystá Česká televize na Vánoce?

Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat danou atmosféru, tak i ve spojení s tím, že pro nás mnoho novinek chystají i televize. V daném směru je jasnou stálicí Česká televize, která již odhalila, na co se jako diváci budete moci na Vánoce těšit. Podívejte se s námi na to nejdůležitější.

4 nové pohádky

Začneme tím, co diváky většinou zajímá nejvíce. A to je informace o tom, zda si Česká televize pro své diváky připravila něco nového. Odpověď je jednoduchá a je také celkem potěšující. Zní, že ano. Jedná se hned o 4 nové pohádky, které by měly být hlavními lákadly.

První z nich nese název Kouzelník Žito. Nejedná se o žádný projekt Daniela Landy, jelikož jde o pohádku s Jiřinou Bohdalovou, Denisem Šafaříkem a Annou Kadeřávkovou. Druhou pohádkou bude ta O zakletém králi a odvážném Martinovi, která vznikla v česko-slovenské produkci. Na obrazovkách bude k vidění Richard Autner a Simona Kollárová. Dále nelze zapomínat ani na zbývající dvojici, kterou budou pohádky Přání k mání a dále také Vodníkova princezna.

Na co se těšit z klasiky?

Pouhé 4 pohádky by na celé Vánoce byly pochopitelně málo, a tak si Česká televize připravila i další program. A to ze segmentu stálic, kam můžeme zařadit třeba Tři oříšky pro Popelku, která patří mezi jasnou klasiku, která nesmí chybět.

Lákadla se chystají i na konec roku

I tady už Česká televize prozradila několik zajímavých novinek. Na Silvestra má být hlavním tahákem pořad nesoucí název Hotel Hvězdář. Bude se jednat o poctu pro Václava Neckáře, za kterým přijde celá řada známých osobností. Na Nový rok televize ohlásila, že se diváci hou těšit na premiéru filmu Po strništi bos, na kterém se ČT koprodukčně podílela a za kterým stojí Zdeněk Svěrák. Podle všeho to skutečně vypadá, že když jde o letošní program, bude o co stát.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019