Co chystá Česká televize na Vánoce?

Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat danou atmosféru, tak i ve spojení s tím, že pro nás mnoho novinek chystají i televize. V daném směru je jasnou stálicí Česká televize, která již odhalila, na co se jako diváci budete moci na Vánoce těšit. Podívejte se s námi na to nejdůležitější.

4 nové pohádky

Začneme tím, co diváky většinou zajímá nejvíce. A to je informace o tom, zda si Česká televize pro své diváky připravila něco nového. Odpověď je jednoduchá a je také celkem potěšující. Zní, že ano. Jedná se hned o 4 nové pohádky, které by měly být hlavními lákadly.

První z nich nese název Kouzelník Žito. Nejedná se o žádný projekt Daniela Landy, jelikož jde o pohádku s Jiřinou Bohdalovou, Denisem Šafaříkem a Annou Kadeřávkovou. Druhou pohádkou bude ta O zakletém králi a odvážném Martinovi, která vznikla v česko-slovenské produkci. Na obrazovkách bude k vidění Richard Autner a Simona Kollárová. Dále nelze zapomínat ani na zbývající dvojici, kterou budou pohádky Přání k mání a dále také Vodníkova princezna.

Na co se těšit z klasiky?

Pouhé 4 pohádky by na celé Vánoce byly pochopitelně málo, a tak si Česká televize připravila i další program. A to ze segmentu stálic, kam můžeme zařadit třeba Tři oříšky pro Popelku, která patří mezi jasnou klasiku, která nesmí chybět.

Lákadla se chystají i na konec roku

I tady už Česká televize prozradila několik zajímavých novinek. Na Silvestra má být hlavním tahákem pořad nesoucí název Hotel Hvězdář. Bude se jednat o poctu pro Václava Neckáře, za kterým přijde celá řada známých osobností. Na Nový rok televize ohlásila, že se diváci hou těšit na premiéru filmu Po strništi bos, na kterém se ČT koprodukčně podílela a za kterým stojí Zdeněk Svěrák. Podle všeho to skutečně vypadá, že když jde o letošní program, bude o co stát.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018