Co chystá Česká televize na Vánoce?

Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat danou atmosféru, tak i ve spojení s tím, že pro nás mnoho novinek chystají i televize. V daném směru je jasnou stálicí Česká televize, která již odhalila, na co se jako diváci budete moci na Vánoce těšit. Podívejte se s námi na to nejdůležitější.

4 nové pohádky

Začneme tím, co diváky většinou zajímá nejvíce. A to je informace o tom, zda si Česká televize pro své diváky připravila něco nového. Odpověď je jednoduchá a je také celkem potěšující. Zní, že ano. Jedná se hned o 4 nové pohádky, které by měly být hlavními lákadly.

První z nich nese název Kouzelník Žito. Nejedná se o žádný projekt Daniela Landy, jelikož jde o pohádku s Jiřinou Bohdalovou, Denisem Šafaříkem a Annou Kadeřávkovou. Druhou pohádkou bude ta O zakletém králi a odvážném Martinovi, která vznikla v česko-slovenské produkci. Na obrazovkách bude k vidění Richard Autner a Simona Kollárová. Dále nelze zapomínat ani na zbývající dvojici, kterou budou pohádky Přání k mání a dále také Vodníkova princezna.

Na co se těšit z klasiky?

Pouhé 4 pohádky by na celé Vánoce byly pochopitelně málo, a tak si Česká televize připravila i další program. A to ze segmentu stálic, kam můžeme zařadit třeba Tři oříšky pro Popelku, která patří mezi jasnou klasiku, která nesmí chybět.

Lákadla se chystají i na konec roku

I tady už Česká televize prozradila několik zajímavých novinek. Na Silvestra má být hlavním tahákem pořad nesoucí název Hotel Hvězdář. Bude se jednat o poctu pro Václava Neckáře, za kterým přijde celá řada známých osobností. Na Nový rok televize ohlásila, že se diváci hou těšit na premiéru filmu Po strništi bos, na kterém se ČT koprodukčně podílela a za kterým stojí Zdeněk Svěrák. Podle všeho to skutečně vypadá, že když jde o letošní program, bude o co stát.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019