Co chystá ČT na léto?

Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému počasí a vzhledem k dovoleným není sledování televize zase až tolik populární. A tomu se pochopitelně televize přizpůsobují. My se společně podíváme na to, s čím aktuálně přichází Česká televize. Tedy veřejnoprávní médium. Novinky to zcela logicky určitě nebudou.

Osvědčené historické kusy

Nejprve je třeba podívat se do historie. Na seriály, které každý již pravděpodobně několikrát viděl, a které jsou stále velmi oblíbené. A jenom málokdo odolá podívat se na ně znovu. Začít můžeme kriminálkou, kterou bude Panoptikum Města pražského. Termín vysílání bude spojený s každou středou, od 20:00. Dalším zajímavým historickým kusem jsou určitě Chalupáři. Pokud si nebudete chtít nechat ujít ty, zapněte si televizi ve 20:00 vždy každou neděli.

Sázka i na novější tvorbu

Letošní léto bude v rámci České televize spojeno i s tím, že nebude sázet jenom na historii, ale že zkusí vsadit i na něco novějšího. Opět začneme kriminálkou, a to s názvem Kriminálka Staré Město. Konkrétně jde o druhou sérii. Vysílání již začalo a bude pokračovat vždy každé pondělí od osmi. Druhým kouskem spojeným s novější dobou je populární seriál Vyprávěj, který už se nějakou dobu vysílá a je spojený i s letním programem. Konkrétně se s ním budete moci vídat jak v úterý, tak i ve čtvrtek. Termín vysílání je stále stejný, a to od 20:00.

Pro každého něco

Základ tedy máme. A na co dalšího se lze v létě na obrazovkách České televize těšit? V pátek večer bude pravidelně vysílána pohádka, po jejímž konci přijde na řadu osvědčený pořad Všechnopárty s Karlem Šípem. Dále nelze zapomínat ani na sobotu věnované zábavě, po jejímž skončení bude pro diváky připraven film ze zahraniční produkce. Zde ještě programová nabídka není tak detailní a tak konkrétní informace bude možné vyčíst až z televizního programu.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018