Co chystá ČT na léto?

Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému počasí a vzhledem k dovoleným není sledování televize zase až tolik populární. A tomu se pochopitelně televize přizpůsobují. My se společně podíváme na to, s čím aktuálně přichází Česká televize. Tedy veřejnoprávní médium. Novinky to zcela logicky určitě nebudou.

Osvědčené historické kusy

Nejprve je třeba podívat se do historie. Na seriály, které každý již pravděpodobně několikrát viděl, a které jsou stále velmi oblíbené. A jenom málokdo odolá podívat se na ně znovu. Začít můžeme kriminálkou, kterou bude Panoptikum Města pražského. Termín vysílání bude spojený s každou středou, od 20:00. Dalším zajímavým historickým kusem jsou určitě Chalupáři. Pokud si nebudete chtít nechat ujít ty, zapněte si televizi ve 20:00 vždy každou neděli.

Sázka i na novější tvorbu

Letošní léto bude v rámci České televize spojeno i s tím, že nebude sázet jenom na historii, ale že zkusí vsadit i na něco novějšího. Opět začneme kriminálkou, a to s názvem Kriminálka Staré Město. Konkrétně jde o druhou sérii. Vysílání již začalo a bude pokračovat vždy každé pondělí od osmi. Druhým kouskem spojeným s novější dobou je populární seriál Vyprávěj, který už se nějakou dobu vysílá a je spojený i s letním programem. Konkrétně se s ním budete moci vídat jak v úterý, tak i ve čtvrtek. Termín vysílání je stále stejný, a to od 20:00.

Pro každého něco

Základ tedy máme. A na co dalšího se lze v létě na obrazovkách České televize těšit? V pátek večer bude pravidelně vysílána pohádka, po jejímž konci přijde na řadu osvědčený pořad Všechnopárty s Karlem Šípem. Dále nelze zapomínat ani na sobotu věnované zábavě, po jejímž skončení bude pro diváky připraven film ze zahraniční produkce. Zde ještě programová nabídka není tak detailní a tak konkrétní informace bude možné vyčíst až z televizního programu.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019