Co chystá ČT na léto?

Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému počasí a vzhledem k dovoleným není sledování televize zase až tolik populární. A tomu se pochopitelně televize přizpůsobují. My se společně podíváme na to, s čím aktuálně přichází Česká televize. Tedy veřejnoprávní médium. Novinky to zcela logicky určitě nebudou.

Osvědčené historické kusy

Nejprve je třeba podívat se do historie. Na seriály, které každý již pravděpodobně několikrát viděl, a které jsou stále velmi oblíbené. A jenom málokdo odolá podívat se na ně znovu. Začít můžeme kriminálkou, kterou bude Panoptikum Města pražského. Termín vysílání bude spojený s každou středou, od 20:00. Dalším zajímavým historickým kusem jsou určitě Chalupáři. Pokud si nebudete chtít nechat ujít ty, zapněte si televizi ve 20:00 vždy každou neděli.

Sázka i na novější tvorbu

Letošní léto bude v rámci České televize spojeno i s tím, že nebude sázet jenom na historii, ale že zkusí vsadit i na něco novějšího. Opět začneme kriminálkou, a to s názvem Kriminálka Staré Město. Konkrétně jde o druhou sérii. Vysílání již začalo a bude pokračovat vždy každé pondělí od osmi. Druhým kouskem spojeným s novější dobou je populární seriál Vyprávěj, který už se nějakou dobu vysílá a je spojený i s letním programem. Konkrétně se s ním budete moci vídat jak v úterý, tak i ve čtvrtek. Termín vysílání je stále stejný, a to od 20:00.

Pro každého něco

Základ tedy máme. A na co dalšího se lze v létě na obrazovkách České televize těšit? V pátek večer bude pravidelně vysílána pohádka, po jejímž konci přijde na řadu osvědčený pořad Všechnopárty s Karlem Šípem. Dále nelze zapomínat ani na sobotu věnované zábavě, po jejímž skončení bude pro diváky připraven film ze zahraniční produkce. Zde ještě programová nabídka není tak detailní a tak konkrétní informace bude možné vyčíst až z televizního programu.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018