Co chystá ČT na léto?

Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému počasí a vzhledem k dovoleným není sledování televize zase až tolik populární. A tomu se pochopitelně televize přizpůsobují. My se společně podíváme na to, s čím aktuálně přichází Česká televize. Tedy veřejnoprávní médium. Novinky to zcela logicky určitě nebudou.

Osvědčené historické kusy

Nejprve je třeba podívat se do historie. Na seriály, které každý již pravděpodobně několikrát viděl, a které jsou stále velmi oblíbené. A jenom málokdo odolá podívat se na ně znovu. Začít můžeme kriminálkou, kterou bude Panoptikum Města pražského. Termín vysílání bude spojený s každou středou, od 20:00. Dalším zajímavým historickým kusem jsou určitě Chalupáři. Pokud si nebudete chtít nechat ujít ty, zapněte si televizi ve 20:00 vždy každou neděli.

Sázka i na novější tvorbu

Letošní léto bude v rámci České televize spojeno i s tím, že nebude sázet jenom na historii, ale že zkusí vsadit i na něco novějšího. Opět začneme kriminálkou, a to s názvem Kriminálka Staré Město. Konkrétně jde o druhou sérii. Vysílání již začalo a bude pokračovat vždy každé pondělí od osmi. Druhým kouskem spojeným s novější dobou je populární seriál Vyprávěj, který už se nějakou dobu vysílá a je spojený i s letním programem. Konkrétně se s ním budete moci vídat jak v úterý, tak i ve čtvrtek. Termín vysílání je stále stejný, a to od 20:00.

Pro každého něco

Základ tedy máme. A na co dalšího se lze v létě na obrazovkách České televize těšit? V pátek večer bude pravidelně vysílána pohádka, po jejímž konci přijde na řadu osvědčený pořad Všechnopárty s Karlem Šípem. Dále nelze zapomínat ani na sobotu věnované zábavě, po jejímž skončení bude pro diváky připraven film ze zahraniční produkce. Zde ještě programová nabídka není tak detailní a tak konkrétní informace bude možné vyčíst až z televizního programu.

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018