Co chystá Nova na jaro?

Jaro se blíží nejenom podle informací v kalendáři, ale i podle toho, že se současné televizní stanice postupně předhánějí v tom, co nabídnou svým divákům v rámci jarní televizní nabídky. My se podíváme na to, s čím přijde TV Nova, která s jarním programem přijde poměrně brzy. A to už na konci měsíce února. Právě to je ten termín, kdy je v plánu odvysílat jednu z nejúspěšnějších show poslední doby. Je to Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně půjde už o třetí sérii tohoto pořadu a Nova má opět ambice stát se na delší dobu největším lákadlem v rámci hlavního vysílacího času. Pokud se podíváme na to, kdo bude v této show účinkovat, je to například Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková, Aleš Háma a Tatiana Vilhelmová.

Novinkou bude také Chart Show

I tento pořad je zbrusu nový, i když ho nevymyslela samotná Nova jako taková. Pořad má totiž kořeny v Německu, kde je oblíbeným licenčním pořadem. Jeho cílem jen podobně jako v předchozím případě hlavně pobavit a přinést možnost propojit zajímavé hosty s hudbou. A to vždy v rámci určitého konkrétního časového období, pro které byla typická konkrétní hudba. Celou show bude moderovat známá tvář, kterou je Libor Bouček. Co je třeba dodat, to je určitě i fakt, že tento pořad nedominuje jenom v Německu, ale je poměrně úspěšný také na Slovensku, kde se už nějakou dobu vysílá.

Co se zatím jenom chystá?

Kromě toho, že TV Nova odhalila to, co během jarního vysílání nabídne primárně, nezapomněla zmínit ani to, na čem se aktuálně zatím jenom pracuje. Bude se jednat o Příběhy českých zločinů. Za tímto pořadem stojí známý reportér Janek Kroupa. Mimo tohoto pořadu je třeba říci, že Nova připravuje již druhou řadu dokumentární reality show Holky pod zámkem, který je zaměřený na ženské věznice a jejich obyvatelky a jejich konkrétní příběhy, stejně jako jejich životní osudy.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018