Co chystá Nova na jaro?

Jaro se blíží nejenom podle informací v kalendáři, ale i podle toho, že se současné televizní stanice postupně předhánějí v tom, co nabídnou svým divákům v rámci jarní televizní nabídky. My se podíváme na to, s čím přijde TV Nova, která s jarním programem přijde poměrně brzy. A to už na konci měsíce února. Právě to je ten termín, kdy je v plánu odvysílat jednu z nejúspěšnějších show poslední doby. Je to Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně půjde už o třetí sérii tohoto pořadu a Nova má opět ambice stát se na delší dobu největším lákadlem v rámci hlavního vysílacího času. Pokud se podíváme na to, kdo bude v této show účinkovat, je to například Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková, Aleš Háma a Tatiana Vilhelmová.

Novinkou bude také Chart Show

I tento pořad je zbrusu nový, i když ho nevymyslela samotná Nova jako taková. Pořad má totiž kořeny v Německu, kde je oblíbeným licenčním pořadem. Jeho cílem jen podobně jako v předchozím případě hlavně pobavit a přinést možnost propojit zajímavé hosty s hudbou. A to vždy v rámci určitého konkrétního časového období, pro které byla typická konkrétní hudba. Celou show bude moderovat známá tvář, kterou je Libor Bouček. Co je třeba dodat, to je určitě i fakt, že tento pořad nedominuje jenom v Německu, ale je poměrně úspěšný také na Slovensku, kde se už nějakou dobu vysílá.

Co se zatím jenom chystá?

Kromě toho, že TV Nova odhalila to, co během jarního vysílání nabídne primárně, nezapomněla zmínit ani to, na čem se aktuálně zatím jenom pracuje. Bude se jednat o Příběhy českých zločinů. Za tímto pořadem stojí známý reportér Janek Kroupa. Mimo tohoto pořadu je třeba říci, že Nova připravuje již druhou řadu dokumentární reality show Holky pod zámkem, který je zaměřený na ženské věznice a jejich obyvatelky a jejich konkrétní příběhy, stejně jako jejich životní osudy.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018