Co chystá Nova na jaro?

Jaro se blíží nejenom podle informací v kalendáři, ale i podle toho, že se současné televizní stanice postupně předhánějí v tom, co nabídnou svým divákům v rámci jarní televizní nabídky. My se podíváme na to, s čím přijde TV Nova, která s jarním programem přijde poměrně brzy. A to už na konci měsíce února. Právě to je ten termín, kdy je v plánu odvysílat jednu z nejúspěšnějších show poslední doby. Je to Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně půjde už o třetí sérii tohoto pořadu a Nova má opět ambice stát se na delší dobu největším lákadlem v rámci hlavního vysílacího času. Pokud se podíváme na to, kdo bude v této show účinkovat, je to například Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková, Aleš Háma a Tatiana Vilhelmová.

Novinkou bude také Chart Show

I tento pořad je zbrusu nový, i když ho nevymyslela samotná Nova jako taková. Pořad má totiž kořeny v Německu, kde je oblíbeným licenčním pořadem. Jeho cílem jen podobně jako v předchozím případě hlavně pobavit a přinést možnost propojit zajímavé hosty s hudbou. A to vždy v rámci určitého konkrétního časového období, pro které byla typická konkrétní hudba. Celou show bude moderovat známá tvář, kterou je Libor Bouček. Co je třeba dodat, to je určitě i fakt, že tento pořad nedominuje jenom v Německu, ale je poměrně úspěšný také na Slovensku, kde se už nějakou dobu vysílá.

Co se zatím jenom chystá?

Kromě toho, že TV Nova odhalila to, co během jarního vysílání nabídne primárně, nezapomněla zmínit ani to, na čem se aktuálně zatím jenom pracuje. Bude se jednat o Příběhy českých zločinů. Za tímto pořadem stojí známý reportér Janek Kroupa. Mimo tohoto pořadu je třeba říci, že Nova připravuje již druhou řadu dokumentární reality show Holky pod zámkem, který je zaměřený na ženské věznice a jejich obyvatelky a jejich konkrétní příběhy, stejně jako jejich životní osudy.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018