Co chystá Nova na jaro?

Jaro se blíží nejenom podle informací v kalendáři, ale i podle toho, že se současné televizní stanice postupně předhánějí v tom, co nabídnou svým divákům v rámci jarní televizní nabídky. My se podíváme na to, s čím přijde TV Nova, která s jarním programem přijde poměrně brzy. A to už na konci měsíce února. Právě to je ten termín, kdy je v plánu odvysílat jednu z nejúspěšnějších show poslední doby. Je to Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně půjde už o třetí sérii tohoto pořadu a Nova má opět ambice stát se na delší dobu největším lákadlem v rámci hlavního vysílacího času. Pokud se podíváme na to, kdo bude v této show účinkovat, je to například Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková, Aleš Háma a Tatiana Vilhelmová.

Novinkou bude také Chart Show

I tento pořad je zbrusu nový, i když ho nevymyslela samotná Nova jako taková. Pořad má totiž kořeny v Německu, kde je oblíbeným licenčním pořadem. Jeho cílem jen podobně jako v předchozím případě hlavně pobavit a přinést možnost propojit zajímavé hosty s hudbou. A to vždy v rámci určitého konkrétního časového období, pro které byla typická konkrétní hudba. Celou show bude moderovat známá tvář, kterou je Libor Bouček. Co je třeba dodat, to je určitě i fakt, že tento pořad nedominuje jenom v Německu, ale je poměrně úspěšný také na Slovensku, kde se už nějakou dobu vysílá.

Co se zatím jenom chystá?

Kromě toho, že TV Nova odhalila to, co během jarního vysílání nabídne primárně, nezapomněla zmínit ani to, na čem se aktuálně zatím jenom pracuje. Bude se jednat o Příběhy českých zločinů. Za tímto pořadem stojí známý reportér Janek Kroupa. Mimo tohoto pořadu je třeba říci, že Nova připravuje již druhou řadu dokumentární reality show Holky pod zámkem, který je zaměřený na ženské věznice a jejich obyvatelky a jejich konkrétní příběhy, stejně jako jejich životní osudy.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018