Co chystá Nova na léto?

Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou přichází veřejnoprávní televize, a nyní se zaměříme na lákadla, se kterými přichází naše jasná komerční jednička. Už na začátku samozřejmě musíme říci, že jak je zvykem, sáhne se primárně do archivu.

Helena a Hospoda

První pořady, které jsou spojeny s letní vysílací schématem Novy, jsou dva populární sitkomy. Pokud jde o ten novější, tak nese název Helena. Bude vysílán každý všední den v podvečer. Hned po něm je v plánu vlastně úplně první sitkom této stanice, a to seriál Hospoda. Skalní diváci již vědí, že oba dva nahrazují – samozřejmě jenom na prázdniny, doslova nekonečný seriál s názvem Ulice.

Nechybí ani Comeback

U sitkomů ještě zůstaneme. A to konkrétně u toho, který lze rozhodně označit jako ten nejúspěšnější v celé historii televize. Jedná se o Comeback. Ten budou moci diváci vidět každé úterý a každý čtvrtek, v čase okolo 21:30. Lákadlem je to, že se jedná hned o dva díly za sebou.

Nechybí ani kriminálky

Nebude to jenom zábava. Chybět rozhodně nesmí ani dávka napětí. A tu rozhodně zajistí osvědčené kriminálky. Každý den – mimo pátečního večera, a to v hlavní vysílacím čase, bude vysílána Kriminálka Anděl, která také patřila mezi osvědčené počiny. V pondělí a ve středu se diváci budou moci hned po jejím skončení těšit i na seriál Atentát, který je také zajímavým dílem tohoto žánru.

Víkend patří filmům

Páteční večer, v hlavním vysílacím čase, bude věnován filmu. Po jeho skončení se mohou diváci těšit ještě na jeden. A sobota? Ta bude doslova celá filmová, jelikož filmy budou vysílány od 17:00. Do nich se následně vsunou klasické Televizní noviny a v hlavním vysílacím čase opět první, a následně druhý film. O jaké konkrétní půjde, to se diváci dozvědí až ve vydaných programech.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018