Co chystá Nova na léto?

Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou přichází veřejnoprávní televize, a nyní se zaměříme na lákadla, se kterými přichází naše jasná komerční jednička. Už na začátku samozřejmě musíme říci, že jak je zvykem, sáhne se primárně do archivu.

Helena a Hospoda

První pořady, které jsou spojeny s letní vysílací schématem Novy, jsou dva populární sitkomy. Pokud jde o ten novější, tak nese název Helena. Bude vysílán každý všední den v podvečer. Hned po něm je v plánu vlastně úplně první sitkom této stanice, a to seriál Hospoda. Skalní diváci již vědí, že oba dva nahrazují – samozřejmě jenom na prázdniny, doslova nekonečný seriál s názvem Ulice.

Nechybí ani Comeback

U sitkomů ještě zůstaneme. A to konkrétně u toho, který lze rozhodně označit jako ten nejúspěšnější v celé historii televize. Jedná se o Comeback. Ten budou moci diváci vidět každé úterý a každý čtvrtek, v čase okolo 21:30. Lákadlem je to, že se jedná hned o dva díly za sebou.

Nechybí ani kriminálky

Nebude to jenom zábava. Chybět rozhodně nesmí ani dávka napětí. A tu rozhodně zajistí osvědčené kriminálky. Každý den – mimo pátečního večera, a to v hlavní vysílacím čase, bude vysílána Kriminálka Anděl, která také patřila mezi osvědčené počiny. V pondělí a ve středu se diváci budou moci hned po jejím skončení těšit i na seriál Atentát, který je také zajímavým dílem tohoto žánru.

Víkend patří filmům

Páteční večer, v hlavním vysílacím čase, bude věnován filmu. Po jeho skončení se mohou diváci těšit ještě na jeden. A sobota? Ta bude doslova celá filmová, jelikož filmy budou vysílány od 17:00. Do nich se následně vsunou klasické Televizní noviny a v hlavním vysílacím čase opět první, a následně druhý film. O jaké konkrétní půjde, to se diváci dozvědí až ve vydaných programech.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018