Co chystá Nova na léto?

Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou přichází veřejnoprávní televize, a nyní se zaměříme na lákadla, se kterými přichází naše jasná komerční jednička. Už na začátku samozřejmě musíme říci, že jak je zvykem, sáhne se primárně do archivu.

Helena a Hospoda

První pořady, které jsou spojeny s letní vysílací schématem Novy, jsou dva populární sitkomy. Pokud jde o ten novější, tak nese název Helena. Bude vysílán každý všední den v podvečer. Hned po něm je v plánu vlastně úplně první sitkom této stanice, a to seriál Hospoda. Skalní diváci již vědí, že oba dva nahrazují – samozřejmě jenom na prázdniny, doslova nekonečný seriál s názvem Ulice.

Nechybí ani Comeback

U sitkomů ještě zůstaneme. A to konkrétně u toho, který lze rozhodně označit jako ten nejúspěšnější v celé historii televize. Jedná se o Comeback. Ten budou moci diváci vidět každé úterý a každý čtvrtek, v čase okolo 21:30. Lákadlem je to, že se jedná hned o dva díly za sebou.

Nechybí ani kriminálky

Nebude to jenom zábava. Chybět rozhodně nesmí ani dávka napětí. A tu rozhodně zajistí osvědčené kriminálky. Každý den – mimo pátečního večera, a to v hlavní vysílacím čase, bude vysílána Kriminálka Anděl, která také patřila mezi osvědčené počiny. V pondělí a ve středu se diváci budou moci hned po jejím skončení těšit i na seriál Atentát, který je také zajímavým dílem tohoto žánru.

Víkend patří filmům

Páteční večer, v hlavním vysílacím čase, bude věnován filmu. Po jeho skončení se mohou diváci těšit ještě na jeden. A sobota? Ta bude doslova celá filmová, jelikož filmy budou vysílány od 17:00. Do nich se následně vsunou klasické Televizní noviny a v hlavním vysílacím čase opět první, a následně druhý film. O jaké konkrétní půjde, to se diváci dozvědí až ve vydaných programech.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019