Co chystá Nova na Štědrý den?

Televizní kanály se veřejnosti svěřují se svými plány na vánoční svátky. Nyní diváky informovala o svém svátečním programu také Nova. Vsadila na zbrusu novou pohádku Tři bratři, pod kterou jsou podepsaní otec a syn Svěrákové. Zdeněk Svěrák samozřejmě vytvořil scénář, jeho syn Jan se chopil režie.

O sledovanost se nejspíše poperou dva kanály

Diváci se mohou na televizní premiéru pohádky těšit na Štědrý večer, kdy Tři bratry uvede Nova přímo v hlavním večerním vysílacím čase. Dá se proto předpokládat, že 24. prosince 2015 proběhne večer hlavní boj o sledovanost mezi Novou a Českou televizí, která také přichystala na sváteční čas jednu pohádkovou premiéru, a sice příběh Korunní princ, v němž si hlavní roli zahraje Kryštof Hádek a o režii se postaral Karel Janák. A co chystají další televize? Prima vsadila na ověřenou klasiku v podobě pohádky  Jak se budí princezny, pocházející z roku 1977. Barrandov pustí koncert Ivety Bartošové.

Silvestr nabídne Superstar

Jaké další lahůdky nám sváteční program Novy v dalších dnech až do Silvestra ještě nabídne? I tady přijdou na řadu klasické kousky, které ve vánoční době určitě zajistí dostatečnou sledovanost. Diváci se mohou těšit třeba na Princeznu se zlatou hvězdou, pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci nebo S čerty nejsou žerty. Program doplní třeba Císařův pekař a pekařův císař nebo Dařbuján a Pandrhola. Nejmenší diváky určitě nadchne Čtyřlístek ve službách krále či Kocour v botách nebo Madagaskar 3. Nebudou chybět ani filmy jako Kamarád do deště nebo Česká spojka. Zajímavé programy připravují i další tematické novácké stanice. Třeba Fanda vsadí na klasiku jako Tucet špinavců či Útěk z Alcatrazu a Silvestr věnuje westernům. Hlavní kanál Novy potom 31. prosinec 2015 oslaví sestřihem ze soutěže Superstar a také záznamem koncertu Michala Davida.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018