Co chystá Prima na září?

Jak jsme naznačovali v našich minulých článcích, během prázdnin bude u většiny televizí docházet k tomu, že budou postupně odtajňovat nabídku, která bude spojena s podzimem. Tedy s obdobím, v rámci kterého dochází k představení zcela nových pořadů. Nyní se ke zveřejnění novinek odhodlala i TV Prima. Pokud patří mezi vaše oblíbené kanály, pojďme se společně podívat na to, co konkrétně nám připravila.

Základem budou seriály

Ty dnes patří nejenom na Primě, ale i v celé řadě dalších televizí mezi to, co táhne diváky nejvíce. A tak není divu, že i tato televize se na ně zaměřila. Hned na úvod to bude novinka nesoucí název Přístav. V té bude k vidění třeba Martin Dejdar nebo Petr Čtvrtníček. Nutno říci, že první díl tohoto seriálu budeme moci vidět nikoliv až na podzim, ale už v srpnu. Konkrétně tedy v pondělí, 24.8. Další díl poté bude následovat hned ve středu.

Tím ale nabídka seriálů nekončí, jelikož potěší i pokračování oblíbeného seriálu loňského roku, kterým byli Vinaři. Nutno říci, že se objeví nejenom nové tváře, ale objeví se také nový nápoj – pivo. Chybět nebudou ale ani další osvědčené seriály, jako pokračování oblíbeného cyklu Cesty domů, stejně jako Všechny moje lásky.

Jako diváci oceníte i zábavu

V této oblasti opět začneme něčím, co už na obrazovkách TV Prima známe. Jde o oblíbenou show Československo má talent. Ta začne vysílat hned v průběhu září. Stejně tak se ale můžeme těšit i na novinku v podobě pořadu Ano, trenére, nebo na Vychytávky Ládi Hrušky, což má být obdoba klasického receptáře, pouze v novém kabátě. Novinek je tedy více než dost a tak se nechme překvapit tím, jak se bude Primě dařit, nebo zda s danými pořady neuspěje. Rozhodně se dá očekávat, že konkurence bude poměrně velká. Přesto ale některé zmíněné pořady patřily v minulosti k nejoblíbenějším.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018