Co chystá Prima na září?

Jak jsme naznačovali v našich minulých článcích, během prázdnin bude u většiny televizí docházet k tomu, že budou postupně odtajňovat nabídku, která bude spojena s podzimem. Tedy s obdobím, v rámci kterého dochází k představení zcela nových pořadů. Nyní se ke zveřejnění novinek odhodlala i TV Prima. Pokud patří mezi vaše oblíbené kanály, pojďme se společně podívat na to, co konkrétně nám připravila.

Základem budou seriály

Ty dnes patří nejenom na Primě, ale i v celé řadě dalších televizí mezi to, co táhne diváky nejvíce. A tak není divu, že i tato televize se na ně zaměřila. Hned na úvod to bude novinka nesoucí název Přístav. V té bude k vidění třeba Martin Dejdar nebo Petr Čtvrtníček. Nutno říci, že první díl tohoto seriálu budeme moci vidět nikoliv až na podzim, ale už v srpnu. Konkrétně tedy v pondělí, 24.8. Další díl poté bude následovat hned ve středu.

Tím ale nabídka seriálů nekončí, jelikož potěší i pokračování oblíbeného seriálu loňského roku, kterým byli Vinaři. Nutno říci, že se objeví nejenom nové tváře, ale objeví se také nový nápoj – pivo. Chybět nebudou ale ani další osvědčené seriály, jako pokračování oblíbeného cyklu Cesty domů, stejně jako Všechny moje lásky.

Jako diváci oceníte i zábavu

V této oblasti opět začneme něčím, co už na obrazovkách TV Prima známe. Jde o oblíbenou show Československo má talent. Ta začne vysílat hned v průběhu září. Stejně tak se ale můžeme těšit i na novinku v podobě pořadu Ano, trenére, nebo na Vychytávky Ládi Hrušky, což má být obdoba klasického receptáře, pouze v novém kabátě. Novinek je tedy více než dost a tak se nechme překvapit tím, jak se bude Primě dařit, nebo zda s danými pořady neuspěje. Rozhodně se dá očekávat, že konkurence bude poměrně velká. Přesto ale některé zmíněné pořady patřily v minulosti k nejoblíbenějším.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018