Co chystá Prima na září?

Jak jsme naznačovali v našich minulých článcích, během prázdnin bude u většiny televizí docházet k tomu, že budou postupně odtajňovat nabídku, která bude spojena s podzimem. Tedy s obdobím, v rámci kterého dochází k představení zcela nových pořadů. Nyní se ke zveřejnění novinek odhodlala i TV Prima. Pokud patří mezi vaše oblíbené kanály, pojďme se společně podívat na to, co konkrétně nám připravila.

Základem budou seriály

Ty dnes patří nejenom na Primě, ale i v celé řadě dalších televizí mezi to, co táhne diváky nejvíce. A tak není divu, že i tato televize se na ně zaměřila. Hned na úvod to bude novinka nesoucí název Přístav. V té bude k vidění třeba Martin Dejdar nebo Petr Čtvrtníček. Nutno říci, že první díl tohoto seriálu budeme moci vidět nikoliv až na podzim, ale už v srpnu. Konkrétně tedy v pondělí, 24.8. Další díl poté bude následovat hned ve středu.

Tím ale nabídka seriálů nekončí, jelikož potěší i pokračování oblíbeného seriálu loňského roku, kterým byli Vinaři. Nutno říci, že se objeví nejenom nové tváře, ale objeví se také nový nápoj – pivo. Chybět nebudou ale ani další osvědčené seriály, jako pokračování oblíbeného cyklu Cesty domů, stejně jako Všechny moje lásky.

Jako diváci oceníte i zábavu

V této oblasti opět začneme něčím, co už na obrazovkách TV Prima známe. Jde o oblíbenou show Československo má talent. Ta začne vysílat hned v průběhu září. Stejně tak se ale můžeme těšit i na novinku v podobě pořadu Ano, trenére, nebo na Vychytávky Ládi Hrušky, což má být obdoba klasického receptáře, pouze v novém kabátě. Novinek je tedy více než dost a tak se nechme překvapit tím, jak se bude Primě dařit, nebo zda s danými pořady neuspěje. Rozhodně se dá očekávat, že konkurence bude poměrně velká. Přesto ale některé zmíněné pořady patřily v minulosti k nejoblíbenějším.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018