Co chystá TV Nova na léto?

Nedávno jsme vás informovali o tom, co chystá na léto veřejnoprávní Česká televize. Jelikož se prázdniny nezadržitelně blíží, podívejme se společně také na to, co vám bude moci nabídnout TV Nova. Ani zde neočekávejte žádnou novinku, protože na největší komerční televizi u nás bude letní období také patřit hlavně reprízám. A na co se těšit konkrétně? Podívejte se s námi.

Chcete být milionářem?

Oblíbená a osvědčená soutěž, která začne už na koni června a bude vysílána pravidelně každé pondělí. Jelikož tato soutěž byla oblíbená velmi dlouho, a vystřídala se v ní řada moderátorů, tak musíme jasně říci, že tato konkrétní verze je tou poslední, kde se role moderátora zhostil známý Marek Vašut.

Kriminálka Anděl

Osvědčená kriminálka, která patřila v době premiéry mezi velmi oblíbené pořady. I proto ji Nova pravidelně opakuje a letošní léto nebude výjimkou. Kdy se budete moci těšit? Bude se jednat hned o dva dny po sobě, jelikož tento kriminální seriál bude vysílaný v hlavním vysílacím čase nejenom v neděli, ale následně k tomu dojde také v pondělí.

Dynastie Nováků a Návštěvníci

Známé české seriály, které sice již můžeme zařadit do historické tvorby, ale v době letních prázdnin mohou přijít vhod. Zvláště druhý jmenovaný je stále oblíbenou klasikou. Kdy se na oba dva můžete těšit? Budou to úterní večery, a to po dobu celých letních prázdnin.

Comeback

Nezapomínejme na humor. Jenom těžko byste hledali zábavnější pořad, než je právě sitcom Comeback, ve kterém dominuje Martin Dejdar a Tomáš Matonoha. I zde pochopitelně půjde o reprízy již odvysílaných dílů. Těšit se na ně budete moci vždy každý čtvrtek.

Co dále TV Nova připravila?

Tolik k prázdninovému schématu, které bude spojeno především s hlavním vysílacím časem. Pokud jde o čas před zprávami, které vyplňoval seriál Ulice, tak ten bude nahrazen tvorbou, jako je Hospoda, Helena, nebo třeba Drazí sousedé.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018