Co chystá TV Nova na léto?

Nedávno jsme vás informovali o tom, co chystá na léto veřejnoprávní Česká televize. Jelikož se prázdniny nezadržitelně blíží, podívejme se společně také na to, co vám bude moci nabídnout TV Nova. Ani zde neočekávejte žádnou novinku, protože na největší komerční televizi u nás bude letní období také patřit hlavně reprízám. A na co se těšit konkrétně? Podívejte se s námi.

Chcete být milionářem?

Oblíbená a osvědčená soutěž, která začne už na koni června a bude vysílána pravidelně každé pondělí. Jelikož tato soutěž byla oblíbená velmi dlouho, a vystřídala se v ní řada moderátorů, tak musíme jasně říci, že tato konkrétní verze je tou poslední, kde se role moderátora zhostil známý Marek Vašut.

Kriminálka Anděl

Osvědčená kriminálka, která patřila v době premiéry mezi velmi oblíbené pořady. I proto ji Nova pravidelně opakuje a letošní léto nebude výjimkou. Kdy se budete moci těšit? Bude se jednat hned o dva dny po sobě, jelikož tento kriminální seriál bude vysílaný v hlavním vysílacím čase nejenom v neděli, ale následně k tomu dojde také v pondělí.

Dynastie Nováků a Návštěvníci

Známé české seriály, které sice již můžeme zařadit do historické tvorby, ale v době letních prázdnin mohou přijít vhod. Zvláště druhý jmenovaný je stále oblíbenou klasikou. Kdy se na oba dva můžete těšit? Budou to úterní večery, a to po dobu celých letních prázdnin.

Comeback

Nezapomínejme na humor. Jenom těžko byste hledali zábavnější pořad, než je právě sitcom Comeback, ve kterém dominuje Martin Dejdar a Tomáš Matonoha. I zde pochopitelně půjde o reprízy již odvysílaných dílů. Těšit se na ně budete moci vždy každý čtvrtek.

Co dále TV Nova připravila?

Tolik k prázdninovému schématu, které bude spojeno především s hlavním vysílacím časem. Pokud jde o čas před zprávami, které vyplňoval seriál Ulice, tak ten bude nahrazen tvorbou, jako je Hospoda, Helena, nebo třeba Drazí sousedé.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018