Co chystá TV Nova na léto?

Nedávno jsme vás informovali o tom, co chystá na léto veřejnoprávní Česká televize. Jelikož se prázdniny nezadržitelně blíží, podívejme se společně také na to, co vám bude moci nabídnout TV Nova. Ani zde neočekávejte žádnou novinku, protože na největší komerční televizi u nás bude letní období také patřit hlavně reprízám. A na co se těšit konkrétně? Podívejte se s námi.

Chcete být milionářem?

Oblíbená a osvědčená soutěž, která začne už na koni června a bude vysílána pravidelně každé pondělí. Jelikož tato soutěž byla oblíbená velmi dlouho, a vystřídala se v ní řada moderátorů, tak musíme jasně říci, že tato konkrétní verze je tou poslední, kde se role moderátora zhostil známý Marek Vašut.

Kriminálka Anděl

Osvědčená kriminálka, která patřila v době premiéry mezi velmi oblíbené pořady. I proto ji Nova pravidelně opakuje a letošní léto nebude výjimkou. Kdy se budete moci těšit? Bude se jednat hned o dva dny po sobě, jelikož tento kriminální seriál bude vysílaný v hlavním vysílacím čase nejenom v neděli, ale následně k tomu dojde také v pondělí.

Dynastie Nováků a Návštěvníci

Známé české seriály, které sice již můžeme zařadit do historické tvorby, ale v době letních prázdnin mohou přijít vhod. Zvláště druhý jmenovaný je stále oblíbenou klasikou. Kdy se na oba dva můžete těšit? Budou to úterní večery, a to po dobu celých letních prázdnin.

Comeback

Nezapomínejme na humor. Jenom těžko byste hledali zábavnější pořad, než je právě sitcom Comeback, ve kterém dominuje Martin Dejdar a Tomáš Matonoha. I zde pochopitelně půjde o reprízy již odvysílaných dílů. Těšit se na ně budete moci vždy každý čtvrtek.

Co dále TV Nova připravila?

Tolik k prázdninovému schématu, které bude spojeno především s hlavním vysílacím časem. Pokud jde o čas před zprávami, které vyplňoval seriál Ulice, tak ten bude nahrazen tvorbou, jako je Hospoda, Helena, nebo třeba Drazí sousedé.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018