Co chystá TV Prima na podzim?

Už se to pomalu blíží. Podzimní obdobní, v rámci kterého se budou chtít jednotlivé televize vytáhnout. Pravidelně vás informujeme o tom co se chystá. Nyní přišla řeč na nabídku, se kterou přichází TV Prima. Ta má v plánu zaujmout nejenom úplnými novinkami.

Krejzovi jako hlavní tahák

To hlavní, čím má TV Prima v plánu zaujmout, je zcela nový seriál, který nese název Krejzovi. Na ten už je nyní možné sledovat četné a poměrně dlouhé upoutávky. Má se jednat o seriál, který bude mapovat osudy seriálové rodiny Krejzů, které budou hrát herci, jako je Václav Postránecký, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková nebo i Filip Blažek.

Chystá se také Ano, šéfová!

Na obrazovkách lze zatím vidět jenom výzvy k přihlášení restaurací. To ale neznamená, že by se pořad Ano, šéfová! již nenatáčel. K tomu už dochází. A také se bude jednat o jeden z hlavních taháků Primy. Jak už napovídá sám název, jedná se o pokračování show Ano Šéfe! V ní však už nebude Zdeněk Pohlreich, ale bude zde kuchařka Jitka Pagana a její syn. Proto i změna názvu.

V plánu je i soutěž 1 proti všem

I to je jedna z hlavních novinek která se má objevit na podzim. Pořad 1 proti všem má být soutěžní interaktivní show, která bude založena především na tipování odpovědí na poměrně zajímavé otázky, které budou spojeny i s řadou experimentů. Lákadlem má být určitě i výhra ve výši 15 000 000 Kč.

Česko Slovensko má talent

Novinkou je fakt, že se jedná o další řadu. Pro pořádek uveďme, že se jedná už o řadu sedmou. Také je třeba říci, že jedna velká novina je spojena se samotnou porotou, která v soutěži Česko Slovensko má talent na podzim zasedne. Že bude mít 4 členy, to již jistě víte. Nebude v ní však Lucie Bílá, jelikož tu nahradí jiná zpěvačka, a to Marta Jandová. Zbývající trio z šesté řady zůstává a tak se zde objeví ještě Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018