Co chystá TV Prima na podzim?

Už se to pomalu blíží. Podzimní obdobní, v rámci kterého se budou chtít jednotlivé televize vytáhnout. Pravidelně vás informujeme o tom co se chystá. Nyní přišla řeč na nabídku, se kterou přichází TV Prima. Ta má v plánu zaujmout nejenom úplnými novinkami.

Krejzovi jako hlavní tahák

To hlavní, čím má TV Prima v plánu zaujmout, je zcela nový seriál, který nese název Krejzovi. Na ten už je nyní možné sledovat četné a poměrně dlouhé upoutávky. Má se jednat o seriál, který bude mapovat osudy seriálové rodiny Krejzů, které budou hrát herci, jako je Václav Postránecký, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková nebo i Filip Blažek.

Chystá se také Ano, šéfová!

Na obrazovkách lze zatím vidět jenom výzvy k přihlášení restaurací. To ale neznamená, že by se pořad Ano, šéfová! již nenatáčel. K tomu už dochází. A také se bude jednat o jeden z hlavních taháků Primy. Jak už napovídá sám název, jedná se o pokračování show Ano Šéfe! V ní však už nebude Zdeněk Pohlreich, ale bude zde kuchařka Jitka Pagana a její syn. Proto i změna názvu.

V plánu je i soutěž 1 proti všem

I to je jedna z hlavních novinek která se má objevit na podzim. Pořad 1 proti všem má být soutěžní interaktivní show, která bude založena především na tipování odpovědí na poměrně zajímavé otázky, které budou spojeny i s řadou experimentů. Lákadlem má být určitě i výhra ve výši 15 000 000 Kč.

Česko Slovensko má talent

Novinkou je fakt, že se jedná o další řadu. Pro pořádek uveďme, že se jedná už o řadu sedmou. Také je třeba říci, že jedna velká novina je spojena se samotnou porotou, která v soutěži Česko Slovensko má talent na podzim zasedne. Že bude mít 4 členy, to již jistě víte. Nebude v ní však Lucie Bílá, jelikož tu nahradí jiná zpěvačka, a to Marta Jandová. Zbývající trio z šesté řady zůstává a tak se zde objeví ještě Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018