Co můžeme očekávat od nového dílu dokumentu 13. Komnata?

Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím známých českých osobností. Původně mělo být natočeno pouze 13 dílu, ale díky velkému ohlasu publika se z dokumentu stal pravidelný pořad jako je například Ulice či Ordinace. Takže každý týden vycházejí nové díly s novými životními příběhy našich slavných osobností. Dokument se vysílá každou středu v 11:00. Jakou slavnou osobnost uvidíme v následujícím díle?

Bývalá reportérka krimi ve hlavním zpravodajstvím na Primě, Simona Voytová se s námi podělí o svůj životní příběh. Momentálně se živí jako spisovatelka, napsala například román Provařená, který se začal v roce 2019 natáčet jako film, bohužel z důvodu covidové pandemie bylo natáčení filmu pozastaveno. Také napsala třeba Divnožvířátka, Chci tě mít ve skříni a mnohé další. Do svých knih dává kus sebe, zobrazuje tam různé její překážky v životě, ale také úspěchy.

V jejím životě se potkala se značným množstvím těžkých obdobích. Ve 5 letech skočila v takzvaných týdenních jeslích, kvůli úrazu její matky. V 10 letech zjistila, že muž který jí vychovává není její biologický otec. Biologického otce se jí podařilo před pár lety najít díky sociální síti Facebook. A abych toho nebylo málo její manžel s kterým vychovává dceru, propadl závislosti na herních automatech. Snažila se s tím bojovat a pomáhat mu, ale po několika nezaplacených účtech a návštěvách exekutorů, to vzdala, s manželem se rozvedla a společně s dcerou se odstěhovala. Bohužel jí ještě poklidní život nezačal, musela splácet část manželových dluhů.

Tento díl a více informací můžete vidět 1.6.2022 v 11:00 na ČT1.

Aktuálně v tv světě
Znáte příběh o Yetim? Podívejte se společně s dětmi na film o jeho přesném opaku. Animovaný dobrodružný film Yeti: ..
02.12.2023
Jak to může dopadnout, když se tři poměrně velké rodiny spojí v jednu? To ve své komedii ukazuje Petr Nikolaev. Těšte ..
28.11.2023
Akční hit z roku 2004, postavený na spravedlnosti a schopnosti muže udělat správnou věc. I kdyby ho to mělo stát život. ..
26.11.2023
Demoliton Man, kultovní film devadesátek a vzpomínky na dětství z pera Daniela Waterse, Roberta Reneaua a Petera Lenkova se ..
25.11.2023
Rozhodně není špatné se občas podívat na filmy, které vznikly v minulosti. Zejména šedesátá léta jsou nabita hotovými ..
12.11.2023
Když se natáčel český film Metráček, psal se rok 1971. Jeho autoři sáhli po osvědčeném textu od spisovatele Stanislava ..
11.11.2023
Psal se rok 1978, když byl do kin uveden americký film Pomáda s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John v hlavních rolích. ..
04.11.2023
V lednu 2008 měl svou televizní premiéru kanadský seriál Případy detektiva Murdocha, v originále Murdoch Mystery, jenž ..
03.11.2023
Sázkou na jistotu lze považovat filmy natočené na motivy románů J. R. R. Tolkiena režisérem Peterem Jacksonem. K ..
02.11.2023
V dobách budování světlých zítřků v duchu socialismu neměly děti běžně přístup k tradičním animovaným filmům z ..
31.10.2023