Co nabídne na Vánoce Prima Cool? Co si divák zvolí

O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané informace můžete zjistit třeba také v upoutávkách, které už jednou v plném proudu. Nutno ale říci, že v rámci výběru jednotlivých televizních kanálů tu nejsou jenom televize klasické, jelikož tu jsou i takové, které jsou spíše unikátní. Takovým příkladem je Prima Cool. Ta totiž přichází s něčím unikátním, co je celkem zajímavou novinkou a jasně to ukazuje, že se rozhodě nejedná o tuctový televizní kanál, ale o takový, která je v mnohém zcela jiný.

Prima Cool dá divákům na Vánoce vybrat

Jak je to tedy s tím, co Prima Cool divákům na Vánoce nabídne? Je třeba říci, že to stále není jasné. To proto, že si to jako diváci musíte nejprve zvolit. Pokud tento kanál sledujete pravidelně, tak jistě velmi dobře víte, že hlasování již delší dobu probíhá a tak se ho můžete účastnit. Je tedy jasné, že letošní Vánoce na tomto programu budou jedinečné. Ostatně na to jasně upozorňuje i samotný název večerního programu, který nese název Cool Štědrej večír.

Hned pětice žánrových dvojic

Pokud se rozhodnete pro danou účast, je dobré připomenout i to, že budete moci jasně vybírat hned z pětice jednotlivých žánrů, které vám lidé z televize nabídli. A sem patří třeba filmy animované, stejně jako filmy akční, nebo nechybí ani komedie.

Přidejte vzkaz

Co je zajímavá věc navíc, kterou mohou hlasující získat? Je to možnost toho, že mohou v souvislosti se svým hlasováním přidat i vzkaz – třeba pro své blízké. Ten následně bude v rámci programu viditelný na liště. Tedy pokud se na něho pochopitelně dostane řada, jelikož podle prvních ohlasů to vypadá, že je o Cool Štědrej večír poměrně velký zájem. Hlavně potom u těch diváků, kteří nechtějí tento den trávit tradičně, což bývá především ve spojení různých pohádek.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018