Co nabídne na Vánoce Prima Cool? Co si divák zvolí

O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané informace můžete zjistit třeba také v upoutávkách, které už jednou v plném proudu. Nutno ale říci, že v rámci výběru jednotlivých televizních kanálů tu nejsou jenom televize klasické, jelikož tu jsou i takové, které jsou spíše unikátní. Takovým příkladem je Prima Cool. Ta totiž přichází s něčím unikátním, co je celkem zajímavou novinkou a jasně to ukazuje, že se rozhodě nejedná o tuctový televizní kanál, ale o takový, která je v mnohém zcela jiný.

Prima Cool dá divákům na Vánoce vybrat

Jak je to tedy s tím, co Prima Cool divákům na Vánoce nabídne? Je třeba říci, že to stále není jasné. To proto, že si to jako diváci musíte nejprve zvolit. Pokud tento kanál sledujete pravidelně, tak jistě velmi dobře víte, že hlasování již delší dobu probíhá a tak se ho můžete účastnit. Je tedy jasné, že letošní Vánoce na tomto programu budou jedinečné. Ostatně na to jasně upozorňuje i samotný název večerního programu, který nese název Cool Štědrej večír.

Hned pětice žánrových dvojic

Pokud se rozhodnete pro danou účast, je dobré připomenout i to, že budete moci jasně vybírat hned z pětice jednotlivých žánrů, které vám lidé z televize nabídli. A sem patří třeba filmy animované, stejně jako filmy akční, nebo nechybí ani komedie.

Přidejte vzkaz

Co je zajímavá věc navíc, kterou mohou hlasující získat? Je to možnost toho, že mohou v souvislosti se svým hlasováním přidat i vzkaz – třeba pro své blízké. Ten následně bude v rámci programu viditelný na liště. Tedy pokud se na něho pochopitelně dostane řada, jelikož podle prvních ohlasů to vypadá, že je o Cool Štědrej večír poměrně velký zájem. Hlavně potom u těch diváků, kteří nechtějí tento den trávit tradičně, což bývá především ve spojení různých pohádek.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018