Co nabídne na Vánoce Prima Cool? Co si divák zvolí

O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané informace můžete zjistit třeba také v upoutávkách, které už jednou v plném proudu. Nutno ale říci, že v rámci výběru jednotlivých televizních kanálů tu nejsou jenom televize klasické, jelikož tu jsou i takové, které jsou spíše unikátní. Takovým příkladem je Prima Cool. Ta totiž přichází s něčím unikátním, co je celkem zajímavou novinkou a jasně to ukazuje, že se rozhodě nejedná o tuctový televizní kanál, ale o takový, která je v mnohém zcela jiný.

Prima Cool dá divákům na Vánoce vybrat

Jak je to tedy s tím, co Prima Cool divákům na Vánoce nabídne? Je třeba říci, že to stále není jasné. To proto, že si to jako diváci musíte nejprve zvolit. Pokud tento kanál sledujete pravidelně, tak jistě velmi dobře víte, že hlasování již delší dobu probíhá a tak se ho můžete účastnit. Je tedy jasné, že letošní Vánoce na tomto programu budou jedinečné. Ostatně na to jasně upozorňuje i samotný název večerního programu, který nese název Cool Štědrej večír.

Hned pětice žánrových dvojic

Pokud se rozhodnete pro danou účast, je dobré připomenout i to, že budete moci jasně vybírat hned z pětice jednotlivých žánrů, které vám lidé z televize nabídli. A sem patří třeba filmy animované, stejně jako filmy akční, nebo nechybí ani komedie.

Přidejte vzkaz

Co je zajímavá věc navíc, kterou mohou hlasující získat? Je to možnost toho, že mohou v souvislosti se svým hlasováním přidat i vzkaz – třeba pro své blízké. Ten následně bude v rámci programu viditelný na liště. Tedy pokud se na něho pochopitelně dostane řada, jelikož podle prvních ohlasů to vypadá, že je o Cool Štědrej večír poměrně velký zájem. Hlavně potom u těch diváků, kteří nechtějí tento den trávit tradičně, což bývá především ve spojení různých pohádek.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018