Co nabídne na Vánoce Prima Cool? Co si divák zvolí

O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané informace můžete zjistit třeba také v upoutávkách, které už jednou v plném proudu. Nutno ale říci, že v rámci výběru jednotlivých televizních kanálů tu nejsou jenom televize klasické, jelikož tu jsou i takové, které jsou spíše unikátní. Takovým příkladem je Prima Cool. Ta totiž přichází s něčím unikátním, co je celkem zajímavou novinkou a jasně to ukazuje, že se rozhodě nejedná o tuctový televizní kanál, ale o takový, která je v mnohém zcela jiný.

Prima Cool dá divákům na Vánoce vybrat

Jak je to tedy s tím, co Prima Cool divákům na Vánoce nabídne? Je třeba říci, že to stále není jasné. To proto, že si to jako diváci musíte nejprve zvolit. Pokud tento kanál sledujete pravidelně, tak jistě velmi dobře víte, že hlasování již delší dobu probíhá a tak se ho můžete účastnit. Je tedy jasné, že letošní Vánoce na tomto programu budou jedinečné. Ostatně na to jasně upozorňuje i samotný název večerního programu, který nese název Cool Štědrej večír.

Hned pětice žánrových dvojic

Pokud se rozhodnete pro danou účast, je dobré připomenout i to, že budete moci jasně vybírat hned z pětice jednotlivých žánrů, které vám lidé z televize nabídli. A sem patří třeba filmy animované, stejně jako filmy akční, nebo nechybí ani komedie.

Přidejte vzkaz

Co je zajímavá věc navíc, kterou mohou hlasující získat? Je to možnost toho, že mohou v souvislosti se svým hlasováním přidat i vzkaz – třeba pro své blízké. Ten následně bude v rámci programu viditelný na liště. Tedy pokud se na něho pochopitelně dostane řada, jelikož podle prvních ohlasů to vypadá, že je o Cool Štědrej večír poměrně velký zájem. Hlavně potom u těch diváků, kteří nechtějí tento den trávit tradičně, což bývá především ve spojení různých pohádek.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018