Co nám přinese nový film Velká premiéra?

TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje Miroslav Krobot, který režíroval také Kvarteto. Kvarteto získalo docela dost kladných hodnocení. Dále režíroval Okresní přebor, který získal značný počet kladného ohodnocení, zvláště od fanoušků fotbalu. Celkově Miroslav režíruje komediální filmy. Získá tento nový film taky dobrý ohlas nebo to bude úplný propadák? To se dozvíme za dva měsíce.

Hlavní roli obsadil herec Pavel Šimčík, který ve filmu hraje postavu nepříliš známého pražského herce, který rád uvádí lidi do rozpaků. Dostane příležitost režírovat představení v Olomouckém divadle, nad touto nabídkou neváhá ani chvilku, zabalí si kufry a jede do Olomouce, kde na něj čeká milující babička, kterou hraje Iva Janžurová. Pavel nechal manželku v Praze, i přes to, že jim krachuje manželství. Upřednostnil možnost se trochu proslavit před možností zachránit si manželství.

Jeho babička je také herečkou a již v Olomouckém divadle hrála, takže v jeho představení samozřejmě účinkuje. Pavel poznává nové lidi, a někteří mu jsou více sympatický jako třeba babiččina pomocnice Mikina, kterou hraje Iva Pazderková. Avšak do Mikiny je zamilovaný Roman, co rozváží obědy. Romanovy se nelíbí zájem Pavla o Mikinu a snaží se ho zastrašit.

Film se natáčel minulý rok v létě a to převážně v Olomouci, ve filmu můžete zahlednout známá místa z Olomouce jako například S klub, ve kterém se natáčelo nejvíce. Také se natáčelo v Olomoucké ZOO, na hlavním nádraží nebo v Bezručových sadech.

Kdy bude tento film vysílán v televizi na stanici ČT 1 ještě není známo. Ale prvně bude vysílán v kině jako každá novinka a můžeme doufat, že do dvou týdnu se objeví i na obrazovkách televize.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022