Co nám přinese nový film Velká premiéra?

TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje Miroslav Krobot, který režíroval také Kvarteto. Kvarteto získalo docela dost kladných hodnocení. Dále režíroval Okresní přebor, který získal značný počet kladného ohodnocení, zvláště od fanoušků fotbalu. Celkově Miroslav režíruje komediální filmy. Získá tento nový film taky dobrý ohlas nebo to bude úplný propadák? To se dozvíme za dva měsíce.

Hlavní roli obsadil herec Pavel Šimčík, který ve filmu hraje postavu nepříliš známého pražského herce, který rád uvádí lidi do rozpaků. Dostane příležitost režírovat představení v Olomouckém divadle, nad touto nabídkou neváhá ani chvilku, zabalí si kufry a jede do Olomouce, kde na něj čeká milující babička, kterou hraje Iva Janžurová. Pavel nechal manželku v Praze, i přes to, že jim krachuje manželství. Upřednostnil možnost se trochu proslavit před možností zachránit si manželství.

Jeho babička je také herečkou a již v Olomouckém divadle hrála, takže v jeho představení samozřejmě účinkuje. Pavel poznává nové lidi, a někteří mu jsou více sympatický jako třeba babiččina pomocnice Mikina, kterou hraje Iva Pazderková. Avšak do Mikiny je zamilovaný Roman, co rozváží obědy. Romanovy se nelíbí zájem Pavla o Mikinu a snaží se ho zastrašit.

Film se natáčel minulý rok v létě a to převážně v Olomouci, ve filmu můžete zahlednout známá místa z Olomouce jako například S klub, ve kterém se natáčelo nejvíce. Také se natáčelo v Olomoucké ZOO, na hlavním nádraží nebo v Bezručových sadech.

Kdy bude tento film vysílán v televizi na stanici ČT 1 ještě není známo. Ale prvně bude vysílán v kině jako každá novinka a můžeme doufat, že do dvou týdnu se objeví i na obrazovkách televize.

Aktuálně v tv světě
Příznivci operního dramatického umění se mohou těšit na záznam představení opery Aida ze Salcburského festivalu. ..
27.11.2022
Petr Jákl je bývalý reprezentant v judu a také český producent, režisér, kaskadér a příležitostný herec. Aktuálně ..
24.11.2022
Herec Eddie Murphy je známý především díky svým poměrně střeleným komediálním rolím, jimiž si získal celosvětovou ..
20.11.2022
Voda je základem pro život na zemi. Jejím zdrojem jsou na planetě také řeky. K těm největším patří Brahmaputra, o ..
15.11.2022
Televizní stanice Nova Cinema pravidelně do svého vysílání zařazuje i snímky s hororovou tématikou. Patří mezi ně film ..
13.11.2022
ČT2 se zaměřuje na přemýšlivého diváka, který se nespokojí se sledováním nekonečných televizních seriálů a ..
10.11.2022
Téma letadel a létání je vděčným námětem pro filmové zpracování napínavého příběhu. Dá se toho vytěžit ..
06.11.2022
Na sobotní večer připravila televizní stanice Nova Cinema lahůdku pro milovníků filmů s válečnou tématikou. Snímek ..
03.11.2022
V životě často o osudu rozhodují okamžiky. Platí to i pro George Elsera, jehož statečný čin se stal námětem ..
31.10.2022
Ačkoliv je televize Prima Love zaměřená především na filmy s romantickou tématikou, nic jí nebrání v tom, aby do ..
30.10.2022