Co nám přinese nový film Velká premiéra?

TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje Miroslav Krobot, který režíroval také Kvarteto. Kvarteto získalo docela dost kladných hodnocení. Dále režíroval Okresní přebor, který získal značný počet kladného ohodnocení, zvláště od fanoušků fotbalu. Celkově Miroslav režíruje komediální filmy. Získá tento nový film taky dobrý ohlas nebo to bude úplný propadák? To se dozvíme za dva měsíce.

Hlavní roli obsadil herec Pavel Šimčík, který ve filmu hraje postavu nepříliš známého pražského herce, který rád uvádí lidi do rozpaků. Dostane příležitost režírovat představení v Olomouckém divadle, nad touto nabídkou neváhá ani chvilku, zabalí si kufry a jede do Olomouce, kde na něj čeká milující babička, kterou hraje Iva Janžurová. Pavel nechal manželku v Praze, i přes to, že jim krachuje manželství. Upřednostnil možnost se trochu proslavit před možností zachránit si manželství.

Jeho babička je také herečkou a již v Olomouckém divadle hrála, takže v jeho představení samozřejmě účinkuje. Pavel poznává nové lidi, a někteří mu jsou více sympatický jako třeba babiččina pomocnice Mikina, kterou hraje Iva Pazderková. Avšak do Mikiny je zamilovaný Roman, co rozváží obědy. Romanovy se nelíbí zájem Pavla o Mikinu a snaží se ho zastrašit.

Film se natáčel minulý rok v létě a to převážně v Olomouci, ve filmu můžete zahlednout známá místa z Olomouce jako například S klub, ve kterém se natáčelo nejvíce. Také se natáčelo v Olomoucké ZOO, na hlavním nádraží nebo v Bezručových sadech.

Kdy bude tento film vysílán v televizi na stanici ČT 1 ještě není známo. Ale prvně bude vysílán v kině jako každá novinka a můžeme doufat, že do dvou týdnu se objeví i na obrazovkách televize.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024