Co nového nachytala Nova?

Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se možná pokusili přilákat jejich pozornost ze strany mladých diváků. A o čem je vůbec řeč? Jak jistě spoustu z vás ví, Nova má svoji vlastní stránku na kterých jsou jistě velmi zajímavé informace. A právě od třetího května zde bude probíhat živé vysílání. Také zde spatříme některé pořady, jak starší, tak novější. Živé vysílání má být plné aktualit, rychlé improvizace i změn.  Nápad byl skvělý, bude to však mít nějakou budoucnost? Budou se koukat spíše mladší nebo starší generace? Pořad teprve začíná, odpovědi se nám zatím nedostanou.

Proč se pořad spustil až teď? V historii se nápad realizoval, již před devíti lety. Nabízí se zde otázka proč neuspěl, proč byl projekt ukončen. Odpověď je jednoduchá. Nyní je nová doba, nové vybavení či lepší elektronika. V porovnání s minulostí mohou být nyní v pořadu opravdu rychlejší reakce a lepší záběry. V živém vysílání se najde nějaký čas i na mimořádné události  a počasí. Tedy takto to uvedl ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Novy.

Co člověk, to názor. Zatím je vše dobře zpracováno, živé vysílání nepřineslo negativní ohlasy. Doufejme, že se živé vysílání bude časem vyvíjet a zdokonalovat. Přece jen, koho by bavil stereotyp?

Pokud by jste se i přes noc připojili, mohli by jste vidět co se aktuálně ve světě i v naší zemi děje. Což je na jednu stranu velice příznivé a žádoucí, ale na druhou stranu to musí být velice náročné. Nova se pokusila o něco seriózního, měli by jsme k tomu přistupovat nejméně s respektem.

Aktuálně v tv světě
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021
Slovenská televize JOJ nechce zůstat v zadních liniích pokroku a hodlá spustit vlastní sportovní kanál; mimoto bude ..
30.05.2021
Mistrovství světa v ledním hokeji se příznivě odráží na sledovanosti. Z dat uvedených za poslední dva dny od ..
28.05.2021
Rozhodně by nebylo správné zcela opominout fakt, že Česká televize nezanedbává vedle svého podílu na fikční a ..
23.05.2021
Paleta českých televizních kanálů se rozšíří o dalšího člena, tentokrát se jedná o programového nováčka v rámci ..
21.05.2021
O velké překvapení se zřejmě jednat nebude, pokud se seznámíme se sdělením kanálu ČT Sport. Ten, stejně jako už ..
16.05.2021
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021