Co uvidíme na podzim na Primě? Nové seriály i návrat šéfkuchaře Pohlreicha

Letní prázdniny se mílovými kroky blíží ke své polovině, a tak pomalu i televizní stanice začínají zveřejňovat své plány na podzim. Co nás v tomto období bude čekat na obrazovkách televize Prima?

Seriály Prima umí

Je jisté, že hlavním tahákem podzimní sezóny bude seriál Slunečná, který se bude opět vysílat dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Těšit se můžete na staré známé tváře, ale i na několik nových postav, jedna z nich například v podání Vladimíra Polívky. Seriál se do vysílání vrátí již na sklonku léta, tedy konkrétně 25. srpna.

Na obrazovky míří také novinka, která navazuje na seriál Modrý kód. Půjde o koncept s názvem Sestřičky Modrý kód a vysílat se bude každou středu. První díl se bude vysílat již 29. srpna a již podle názvu je patrné, že děj se bude točit okolo životních osudů sestřiček.  Zahrají si v něm mj. Sabina Laurinová, Adéla Gondíková nebo Daniela Kolářová.

Nebudou chybět soutěže

Prima však nepočítá jen se seriály, například na sobotní večery plánuje zařadit soutěž Zlatá maska, která se měla vysílat na jaře, ale kvůli pandemii se její nasazení posunulo. Jde o jednoduchý, ale osvědčený koncept soutěže, ve kterém známé osobnosti hádají, kdo se pod maskami ukrývá. Mezi hosty pořadu budou patřit J. Bohdalová, J. Prachař, M. Hudák, L. Bouček nebo M. Jandová. Nebude chybět ani osmá série pořadu Máme rádi Česko.

Návrat Pohlreicha

Milovníky vaření jistě potěší, že se na obrazovky vrací oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, a to s show Šéfem za pár minut. Zde spojí síly s cukrářkou Ivetou Fabešovou. Sázkou na jistotu jsou i talkshow, se kterými Prima již řadu let slaví úspěch. Konkrétně půjde o premiérové díly Show Jana Krause a 7 pádů Honzy Dědka.

Nedělní večery budou na podzim patřit českým filmům a komediím, konkrétně Přes prsty, Ženská na vrcholu, Ženy v běhu, Špunti na vodě, Po čem muži touží nebo Úsměvy smutných mužů. Je jasné, že se je na co těšit.

 

 

Aktuálně v tv světě
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021
Slovenská televize JOJ nechce zůstat v zadních liniích pokroku a hodlá spustit vlastní sportovní kanál; mimoto bude ..
30.05.2021
Mistrovství světa v ledním hokeji se příznivě odráží na sledovanosti. Z dat uvedených za poslední dva dny od ..
28.05.2021
Rozhodně by nebylo správné zcela opominout fakt, že Česká televize nezanedbává vedle svého podílu na fikční a ..
23.05.2021
Paleta českých televizních kanálů se rozšíří o dalšího člena, tentokrát se jedná o programového nováčka v rámci ..
21.05.2021
O velké překvapení se zřejmě jednat nebude, pokud se seznámíme se sdělením kanálu ČT Sport. Ten, stejně jako už ..
16.05.2021
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021