ČT chystá další kriminálku

Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase až tak dávno, co jsme vás informovali, že natáčí čtyřdílnou sérii, která ponese název Rédl. Ta je již natočena a je za ní podepsán Jan Hřebejk. Zajímavostí je, že scénář napsal Miro Šifra, který je slovenský, poměrně nadějný autor. A ten je podepsaný i za dalším dílem, který chce Česká televize natočit.

V plánu je Nelegál

Miro Šifra bude stát i za další novinkou, kterou chce Česká televize nejenom natočit, ale chce ji samozřejmě také uvést na televizní obrazovky. Když se podíváme na několik hlavních informací, tak musíme říci, že tentokrát se bude jednat o minisérii, která bude mít šest dílů. Natáčení se tentokrát nezhostí Jan Hřebejk, ale bude to neméně zkušený Viktor Tauš.

Zajímavé téma

Co nesmíme opomíjet, to je téma, se kterým Nelegál přichází. Už samotný název jasně ukazuje, že půjde o podsvětí, konkrétně potom to drogové. Zároveň zde bude poměrně aktivním tématem i to, že tato oblast je úzce propojena s policií, úplatky, krytím trestných činů a vším ostatním. Dá se očekávat, že děj Nelegála bude opravdu hodně zajímavý. To potvrzuje i samotný autor, tedy slovenský Miro Šifra.

Inspirace v historii

Nelegál má sice být napasovaný na dnešní dobu, ale jasně vychází z minulosti. Už jenom proto, že dříve bylo propojení podsvětí a organizovaného zločinu s policií celkem časté. Autor scénáře se nechal inspirovat knihou Jiřího Vacka, která posloužila jako celkem dobrý základ daného příběhu. Pokud máme poodkrýt několik karet, tak jde o téma, které je spojeno primárně s vietnamskou mafií, která ať chceme nebo ne, je v mnohých oblastech stále existující, a pokud mluvíme o hlavních trestných činech známých z několika posledních let, tak to jsou právě drogy, konkrétně potom pěstování marihuany ve velkém.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018