ČT chystá dva nové seriály

Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně říci, že jsou ve fázi natáčení. Není proto zatím přesně jasné, kdy budou uvedeny. My už však víme, o co půjde. Podívejte se společně s námi.

Začneme novinkou

To první, na co se společně zaměříme, je jedna úplná novinka, se kterou Česká televize přichází. Jedná se o miniséri, která nese název Princip slasti. Unikátem je rozhodně to, že se na vysílání nepodílí jenom samotná Česká televize, jelikož se jedná o mezinárodní koprodukci. Když se podíváme na ostatní země, tak na projektu spolupracuje také Slovensko, Polsko a Ukrajina. Režisérem je Dariusz Jablonski.

V hlavních rolích se ukáže hned trojice našich známých herců. Je to Karel Roden, Kryštov Hádek a také Aňa Geislerová. A o čem Princip slasti pojednává? Půjde o kriminální minisérii, ve které se budou řešit případy nalezených mladých dívek, a to v městech postkomunistických zemí.

Pokračování oblíbené kriminálky

A co je druhá novinka, která se aktuálně natáčí? Pokud vám něco říká major Kuneš, kterého ztvárnil populární Hynek Čermák, tak už jistě tušíte, o čem je řeč. Jedná se o pokračování detektivního seriálu Rapl, který si získal mnoho fanoušků. Jedná se o využití konceptu oblíbených severských detektivek, kde hraje roli jak nehostinné prostředí, tak i celkem jasná charakteristika hlavní postavy. Tedy zkušený a také tvrdý a nekompromisní policista.

I v pokračování, které ponese název Rapl 2, tak bude možné sledovat vyšetřování majora Kuneše, který se ne vždy řídí jenom zákonem a předpisy a rozhodně se nejedná o milého a příjemného policistu, jak je tomu zvykem u jiných kriminálek. Pokud se bude Česká televize držet nastoleného konceptu, který byl spojený s úspěchem první série, tak se dá očekávat, že i ta druhá bude mít sledovanost minimálně stejnou.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018