ČT chystá dva nové seriály

Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně říci, že jsou ve fázi natáčení. Není proto zatím přesně jasné, kdy budou uvedeny. My už však víme, o co půjde. Podívejte se společně s námi.

Začneme novinkou

To první, na co se společně zaměříme, je jedna úplná novinka, se kterou Česká televize přichází. Jedná se o miniséri, která nese název Princip slasti. Unikátem je rozhodně to, že se na vysílání nepodílí jenom samotná Česká televize, jelikož se jedná o mezinárodní koprodukci. Když se podíváme na ostatní země, tak na projektu spolupracuje také Slovensko, Polsko a Ukrajina. Režisérem je Dariusz Jablonski.

V hlavních rolích se ukáže hned trojice našich známých herců. Je to Karel Roden, Kryštov Hádek a také Aňa Geislerová. A o čem Princip slasti pojednává? Půjde o kriminální minisérii, ve které se budou řešit případy nalezených mladých dívek, a to v městech postkomunistických zemí.

Pokračování oblíbené kriminálky

A co je druhá novinka, která se aktuálně natáčí? Pokud vám něco říká major Kuneš, kterého ztvárnil populární Hynek Čermák, tak už jistě tušíte, o čem je řeč. Jedná se o pokračování detektivního seriálu Rapl, který si získal mnoho fanoušků. Jedná se o využití konceptu oblíbených severských detektivek, kde hraje roli jak nehostinné prostředí, tak i celkem jasná charakteristika hlavní postavy. Tedy zkušený a také tvrdý a nekompromisní policista.

I v pokračování, které ponese název Rapl 2, tak bude možné sledovat vyšetřování majora Kuneše, který se ne vždy řídí jenom zákonem a předpisy a rozhodně se nejedná o milého a příjemného policistu, jak je tomu zvykem u jiných kriminálek. Pokud se bude Česká televize držet nastoleného konceptu, který byl spojený s úspěchem první série, tak se dá očekávat, že i ta druhá bude mít sledovanost minimálně stejnou.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018