ČT chystá dva nové seriály

Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně říci, že jsou ve fázi natáčení. Není proto zatím přesně jasné, kdy budou uvedeny. My už však víme, o co půjde. Podívejte se společně s námi.

Začneme novinkou

To první, na co se společně zaměříme, je jedna úplná novinka, se kterou Česká televize přichází. Jedná se o miniséri, která nese název Princip slasti. Unikátem je rozhodně to, že se na vysílání nepodílí jenom samotná Česká televize, jelikož se jedná o mezinárodní koprodukci. Když se podíváme na ostatní země, tak na projektu spolupracuje také Slovensko, Polsko a Ukrajina. Režisérem je Dariusz Jablonski.

V hlavních rolích se ukáže hned trojice našich známých herců. Je to Karel Roden, Kryštov Hádek a také Aňa Geislerová. A o čem Princip slasti pojednává? Půjde o kriminální minisérii, ve které se budou řešit případy nalezených mladých dívek, a to v městech postkomunistických zemí.

Pokračování oblíbené kriminálky

A co je druhá novinka, která se aktuálně natáčí? Pokud vám něco říká major Kuneš, kterého ztvárnil populární Hynek Čermák, tak už jistě tušíte, o čem je řeč. Jedná se o pokračování detektivního seriálu Rapl, který si získal mnoho fanoušků. Jedná se o využití konceptu oblíbených severských detektivek, kde hraje roli jak nehostinné prostředí, tak i celkem jasná charakteristika hlavní postavy. Tedy zkušený a také tvrdý a nekompromisní policista.

I v pokračování, které ponese název Rapl 2, tak bude možné sledovat vyšetřování majora Kuneše, který se ne vždy řídí jenom zákonem a předpisy a rozhodně se nejedná o milého a příjemného policistu, jak je tomu zvykem u jiných kriminálek. Pokud se bude Česká televize držet nastoleného konceptu, který byl spojený s úspěchem první série, tak se dá očekávat, že i ta druhá bude mít sledovanost minimálně stejnou.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019