ČT chystá dva nové seriály

Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně říci, že jsou ve fázi natáčení. Není proto zatím přesně jasné, kdy budou uvedeny. My už však víme, o co půjde. Podívejte se společně s námi.

Začneme novinkou

To první, na co se společně zaměříme, je jedna úplná novinka, se kterou Česká televize přichází. Jedná se o miniséri, která nese název Princip slasti. Unikátem je rozhodně to, že se na vysílání nepodílí jenom samotná Česká televize, jelikož se jedná o mezinárodní koprodukci. Když se podíváme na ostatní země, tak na projektu spolupracuje také Slovensko, Polsko a Ukrajina. Režisérem je Dariusz Jablonski.

V hlavních rolích se ukáže hned trojice našich známých herců. Je to Karel Roden, Kryštov Hádek a také Aňa Geislerová. A o čem Princip slasti pojednává? Půjde o kriminální minisérii, ve které se budou řešit případy nalezených mladých dívek, a to v městech postkomunistických zemí.

Pokračování oblíbené kriminálky

A co je druhá novinka, která se aktuálně natáčí? Pokud vám něco říká major Kuneš, kterého ztvárnil populární Hynek Čermák, tak už jistě tušíte, o čem je řeč. Jedná se o pokračování detektivního seriálu Rapl, který si získal mnoho fanoušků. Jedná se o využití konceptu oblíbených severských detektivek, kde hraje roli jak nehostinné prostředí, tak i celkem jasná charakteristika hlavní postavy. Tedy zkušený a také tvrdý a nekompromisní policista.

I v pokračování, které ponese název Rapl 2, tak bude možné sledovat vyšetřování majora Kuneše, který se ne vždy řídí jenom zákonem a předpisy a rozhodně se nejedná o milého a příjemného policistu, jak je tomu zvykem u jiných kriminálek. Pokud se bude Česká televize držet nastoleného konceptu, který byl spojený s úspěchem první série, tak se dá očekávat, že i ta druhá bude mít sledovanost minimálně stejnou.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018