ČT chystá dva nové seriály

Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně říci, že jsou ve fázi natáčení. Není proto zatím přesně jasné, kdy budou uvedeny. My už však víme, o co půjde. Podívejte se společně s námi.

Začneme novinkou

To první, na co se společně zaměříme, je jedna úplná novinka, se kterou Česká televize přichází. Jedná se o miniséri, která nese název Princip slasti. Unikátem je rozhodně to, že se na vysílání nepodílí jenom samotná Česká televize, jelikož se jedná o mezinárodní koprodukci. Když se podíváme na ostatní země, tak na projektu spolupracuje také Slovensko, Polsko a Ukrajina. Režisérem je Dariusz Jablonski.

V hlavních rolích se ukáže hned trojice našich známých herců. Je to Karel Roden, Kryštov Hádek a také Aňa Geislerová. A o čem Princip slasti pojednává? Půjde o kriminální minisérii, ve které se budou řešit případy nalezených mladých dívek, a to v městech postkomunistických zemí.

Pokračování oblíbené kriminálky

A co je druhá novinka, která se aktuálně natáčí? Pokud vám něco říká major Kuneš, kterého ztvárnil populární Hynek Čermák, tak už jistě tušíte, o čem je řeč. Jedná se o pokračování detektivního seriálu Rapl, který si získal mnoho fanoušků. Jedná se o využití konceptu oblíbených severských detektivek, kde hraje roli jak nehostinné prostředí, tak i celkem jasná charakteristika hlavní postavy. Tedy zkušený a také tvrdý a nekompromisní policista.

I v pokračování, které ponese název Rapl 2, tak bude možné sledovat vyšetřování majora Kuneše, který se ne vždy řídí jenom zákonem a předpisy a rozhodně se nejedná o milého a příjemného policistu, jak je tomu zvykem u jiných kriminálek. Pokud se bude Česká televize držet nastoleného konceptu, který byl spojený s úspěchem první série, tak se dá očekávat, že i ta druhá bude mít sledovanost minimálně stejnou.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018