ČT chystá několik novinek. Jakých?

Ani veřejnoprávní televize nezaostávají za těmi komerčními. A to co se týká programové nabídky, která bude spojena hlavně s tím, že se na obrazovkách objeví zajímavé novinky. A bude jich poměrně dost. Pokud vás zajímá, co na svých kanálech Česká televize uvede, podívejte se na to společně s námi. Začít musíme celkem unikátně, a to titulem s názvem Dabing Street. Jedná se totiž o divadelní hru, která byla v minulosti napsána pro Dejvické divadlo, ale nyní bude mít premiéru na televizních obrazovkách. Co jistě nadchne, to je herecké obsazení, jelikož v hlavních rolích bude třeba Hynek Čermák a Václav Neužil.

Nechybí ani detektivky

Ty jsou na obrazovkách velmi oblíbené a tak je jasné, že je nezapomíná pravidelně uvádět ani Česká televize. Konkrétně nebudou chybět Detektivové od Nejsvětější Trojice, kdy se diváci mohou těšit hned na dvě závěrečné minisérie, které ponesou názvy Živé terče a také Vodník. Zajímavého tématu se dotkne také osmidílný seriál Lynč, který bude mapovat mladého dokumentaristu, který bude postupně rozkrývat násilnou smrt svého kamaráda z dětství. I to slibuje velmi dobrou podívanou. V rámci tohoto žánru bychom neměli zapomenout ani na triptych detektivek s kapitánem Vašátkem a malířem Horácem.

Česká televize nekončí

Pokud vám připadá, že zajímavých novinek je více než dost, musíme říci, že stále ještě nekončíme. K dispozici bude i několik dalších zajímavých pořadů. Jedním z nich bude určitě i připravovaný snímek s názvem Defenestrace, který diváky přenese do roku 1618. Zajímavou podívanou ale zcela jistě přinese i projekt, se kterým přichází Tereza Kopáčová. Ta zaujala v minulosti dvěma řadami zajímavé podívané s názvem Nevinné lži. A jak televize potvrdila, chystá se další novinka. U ní je však znám jenom pracovní název, který zní: Jak nepřijít o život. Dá se však očekávat, že když téma nebude stejné, bude rozhodně velmi podobné.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018