ČT chystá několik novinek. Jakých?

Ani veřejnoprávní televize nezaostávají za těmi komerčními. A to co se týká programové nabídky, která bude spojena hlavně s tím, že se na obrazovkách objeví zajímavé novinky. A bude jich poměrně dost. Pokud vás zajímá, co na svých kanálech Česká televize uvede, podívejte se na to společně s námi. Začít musíme celkem unikátně, a to titulem s názvem Dabing Street. Jedná se totiž o divadelní hru, která byla v minulosti napsána pro Dejvické divadlo, ale nyní bude mít premiéru na televizních obrazovkách. Co jistě nadchne, to je herecké obsazení, jelikož v hlavních rolích bude třeba Hynek Čermák a Václav Neužil.

Nechybí ani detektivky

Ty jsou na obrazovkách velmi oblíbené a tak je jasné, že je nezapomíná pravidelně uvádět ani Česká televize. Konkrétně nebudou chybět Detektivové od Nejsvětější Trojice, kdy se diváci mohou těšit hned na dvě závěrečné minisérie, které ponesou názvy Živé terče a také Vodník. Zajímavého tématu se dotkne také osmidílný seriál Lynč, který bude mapovat mladého dokumentaristu, který bude postupně rozkrývat násilnou smrt svého kamaráda z dětství. I to slibuje velmi dobrou podívanou. V rámci tohoto žánru bychom neměli zapomenout ani na triptych detektivek s kapitánem Vašátkem a malířem Horácem.

Česká televize nekončí

Pokud vám připadá, že zajímavých novinek je více než dost, musíme říci, že stále ještě nekončíme. K dispozici bude i několik dalších zajímavých pořadů. Jedním z nich bude určitě i připravovaný snímek s názvem Defenestrace, který diváky přenese do roku 1618. Zajímavou podívanou ale zcela jistě přinese i projekt, se kterým přichází Tereza Kopáčová. Ta zaujala v minulosti dvěma řadami zajímavé podívané s názvem Nevinné lži. A jak televize potvrdila, chystá se další novinka. U ní je však znám jenom pracovní název, který zní: Jak nepřijít o život. Dá se však očekávat, že když téma nebude stejné, bude rozhodně velmi podobné.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018