ČT chystá několik novinek. Jakých?

Ani veřejnoprávní televize nezaostávají za těmi komerčními. A to co se týká programové nabídky, která bude spojena hlavně s tím, že se na obrazovkách objeví zajímavé novinky. A bude jich poměrně dost. Pokud vás zajímá, co na svých kanálech Česká televize uvede, podívejte se na to společně s námi. Začít musíme celkem unikátně, a to titulem s názvem Dabing Street. Jedná se totiž o divadelní hru, která byla v minulosti napsána pro Dejvické divadlo, ale nyní bude mít premiéru na televizních obrazovkách. Co jistě nadchne, to je herecké obsazení, jelikož v hlavních rolích bude třeba Hynek Čermák a Václav Neužil.

Nechybí ani detektivky

Ty jsou na obrazovkách velmi oblíbené a tak je jasné, že je nezapomíná pravidelně uvádět ani Česká televize. Konkrétně nebudou chybět Detektivové od Nejsvětější Trojice, kdy se diváci mohou těšit hned na dvě závěrečné minisérie, které ponesou názvy Živé terče a také Vodník. Zajímavého tématu se dotkne také osmidílný seriál Lynč, který bude mapovat mladého dokumentaristu, který bude postupně rozkrývat násilnou smrt svého kamaráda z dětství. I to slibuje velmi dobrou podívanou. V rámci tohoto žánru bychom neměli zapomenout ani na triptych detektivek s kapitánem Vašátkem a malířem Horácem.

Česká televize nekončí

Pokud vám připadá, že zajímavých novinek je více než dost, musíme říci, že stále ještě nekončíme. K dispozici bude i několik dalších zajímavých pořadů. Jedním z nich bude určitě i připravovaný snímek s názvem Defenestrace, který diváky přenese do roku 1618. Zajímavou podívanou ale zcela jistě přinese i projekt, se kterým přichází Tereza Kopáčová. Ta zaujala v minulosti dvěma řadami zajímavé podívané s názvem Nevinné lži. A jak televize potvrdila, chystá se další novinka. U ní je však znám jenom pracovní název, který zní: Jak nepřijít o život. Dá se však očekávat, že když téma nebude stejné, bude rozhodně velmi podobné.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018