ČT chystá několik novinek. Jakých?

Ani veřejnoprávní televize nezaostávají za těmi komerčními. A to co se týká programové nabídky, která bude spojena hlavně s tím, že se na obrazovkách objeví zajímavé novinky. A bude jich poměrně dost. Pokud vás zajímá, co na svých kanálech Česká televize uvede, podívejte se na to společně s námi. Začít musíme celkem unikátně, a to titulem s názvem Dabing Street. Jedná se totiž o divadelní hru, která byla v minulosti napsána pro Dejvické divadlo, ale nyní bude mít premiéru na televizních obrazovkách. Co jistě nadchne, to je herecké obsazení, jelikož v hlavních rolích bude třeba Hynek Čermák a Václav Neužil.

Nechybí ani detektivky

Ty jsou na obrazovkách velmi oblíbené a tak je jasné, že je nezapomíná pravidelně uvádět ani Česká televize. Konkrétně nebudou chybět Detektivové od Nejsvětější Trojice, kdy se diváci mohou těšit hned na dvě závěrečné minisérie, které ponesou názvy Živé terče a také Vodník. Zajímavého tématu se dotkne také osmidílný seriál Lynč, který bude mapovat mladého dokumentaristu, který bude postupně rozkrývat násilnou smrt svého kamaráda z dětství. I to slibuje velmi dobrou podívanou. V rámci tohoto žánru bychom neměli zapomenout ani na triptych detektivek s kapitánem Vašátkem a malířem Horácem.

Česká televize nekončí

Pokud vám připadá, že zajímavých novinek je více než dost, musíme říci, že stále ještě nekončíme. K dispozici bude i několik dalších zajímavých pořadů. Jedním z nich bude určitě i připravovaný snímek s názvem Defenestrace, který diváky přenese do roku 1618. Zajímavou podívanou ale zcela jistě přinese i projekt, se kterým přichází Tereza Kopáčová. Ta zaujala v minulosti dvěma řadami zajímavé podívané s názvem Nevinné lži. A jak televize potvrdila, chystá se další novinka. U ní je však znám jenom pracovní název, který zní: Jak nepřijít o život. Dá se však očekávat, že když téma nebude stejné, bude rozhodně velmi podobné.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018