ČT chystá nový seriál Kukačky o záměně dětí v porodnici

Česká televize natáčí nový třináctidílný pořad pod vedením režiséra BiseraArichteva. Příběh seriálu Kukačky je postaven na záměně dětí v porodnici. Aktuálně se natáčí v Praze-Klánovicích a na Slapech. Během léta by mělo být dotočeno a seriál by se na obrazovkách mohl objevit pravděpodobně příští rok. Autory projektu jsou Filip Bobiňski, Jan Coufal a Petr Šizling, seriál produkují Dramedy: Petr Šizling a producent Filip Bobiňski.

Tvůrci slibují dramatickou podívanou

Ústřední rodičovskou čtveřici, která si v porodnici zamění děti, ztvární Sabina Remundová s Davidem Novotným a Marta Dancingerová s Markem Adamczykem. Tvůrci seriálu nejsou žádní nováčci, za sebou už mají takové úspěchy jako například seriály Vyprávěj nebo První republika. Po jarní pauze, kterou nikdo nečekal, se konečně většina projektů rozjíždí a dohání se ztráta, která kvůli koronaviru vznikla. Půjde-li vše dle plánu, poslední klapka padne na konci prázdnin.

Silné téma s velkým potenciálem

Od seriálu lze určitě hodně očekávat, a to nejen kvůli ostřílenému týmu tvůrců, ale také díky silnému příběhu, který může diváky opravdu vtáhnout do děje. Tvůrci slibují dramatickou dějovou linii založenou na reálných vztazích postav, které se ukazují v běžných každodenních situacích. Kreativní producent České televize věří, že seriál bude mít úspěch.

Vzhledem k tomu, že se podobný případ v českých podmínkách i reálně odehrál, je pravděpodobné, že bude seriál minimálně ze začátku hojně sledovaný, ale také jistě pod drobnohledem kritiků.

Dvojici zaměněných chlapců ztvární v seriálu Viktor Sekanina a TheoSchaefer a v dalších rolích se představí například Jiří Štrébl, Veronika Freimanová, Michal Isteník, Jitka Čadek Čvančarová, Štěpán Benoni nebo Petr Kostka. V této chvíli je natočena více než polovina z plánovaných 80 natáčecích dní. Jakmile bude natočeno v Hradových Střimelicích, Praze-Klánovicích nebo Slapech, štáb se vrátí do pražského centra a ateliérů České televize.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021