ČT chystá nový seriál. Natáčí ho Hřebejk

Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o převzatou tvorbu, protože celá řada seriálů je přímo z produkce dané televize. A to jim přidává na atraktivitě. A jedním z takových je rozhodně i plánovaný seriál, který ponese název Rédl. Ten zaujme už tím, do jakého období bude zasazený. Půjde o devadesátá léta, a jelikož se bude jednat o kriminální minisérii, lze celkem s jistotou očekávat, že bude o co stát.

Sázka na známá jména

I to se České televizi povedlo. V první řadě z toho důvodu, že když se podíváme na jméno, které bude za seriálem stát, je to známý Jan Hřebejk. Ten se stane režisérem, což už samo o sobě přináší určitou kvalitu. Zapomínat ale nesmíme také na herecká obsazení, která také nebudou nijak zvlášť obyčejná. Bude to třeba David Novotný, bude to také Roman Polák, nebo Petra hřebíčková. Když se podíváme na hlavní roli, tak tu dostal Ondřej Sokol. I když se spojován spíše s humorem, první informace naznačují, že je velmi dobrým hercem a tak si dokáže poradit i s osobností nadpraporčíka Rédla. Uvidíte, že celkem rychle zapomenete na to, že Sokol je na ostatních televizích hlavně komikem.

Na co se můžete těšit?

Seriál Rédl se zatím ještě natáčí a tak je třeba počítat s tím, že se ještě neví, kdy bude kompletně dostříhán, ani se neví, kdy přesně zamíří na televizní obrazovky. A co se tedy o něm ví? Je to příběh, na který se můžete jako diváci těšit. Děj se odehrává v roce 1992, kdy dojde k pádu komunistického režimu a armáda se stahuje z našich zemí. Do tohoto děje se zapojení nadporučík Régl, který zjišťuje, že tento stav je spojován s poměrně rozsáhlým organizovaným zločinem, který spojuje jak ustupující armádu, tak i různé bezpečnostní struktury. A tato kriminální minisérie má ukázat hlavně vyšetřování hlavní postavy.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018