ČT chystá nový seriál. Natáčí ho Hřebejk

Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o převzatou tvorbu, protože celá řada seriálů je přímo z produkce dané televize. A to jim přidává na atraktivitě. A jedním z takových je rozhodně i plánovaný seriál, který ponese název Rédl. Ten zaujme už tím, do jakého období bude zasazený. Půjde o devadesátá léta, a jelikož se bude jednat o kriminální minisérii, lze celkem s jistotou očekávat, že bude o co stát.

Sázka na známá jména

I to se České televizi povedlo. V první řadě z toho důvodu, že když se podíváme na jméno, které bude za seriálem stát, je to známý Jan Hřebejk. Ten se stane režisérem, což už samo o sobě přináší určitou kvalitu. Zapomínat ale nesmíme také na herecká obsazení, která také nebudou nijak zvlášť obyčejná. Bude to třeba David Novotný, bude to také Roman Polák, nebo Petra hřebíčková. Když se podíváme na hlavní roli, tak tu dostal Ondřej Sokol. I když se spojován spíše s humorem, první informace naznačují, že je velmi dobrým hercem a tak si dokáže poradit i s osobností nadpraporčíka Rédla. Uvidíte, že celkem rychle zapomenete na to, že Sokol je na ostatních televizích hlavně komikem.

Na co se můžete těšit?

Seriál Rédl se zatím ještě natáčí a tak je třeba počítat s tím, že se ještě neví, kdy bude kompletně dostříhán, ani se neví, kdy přesně zamíří na televizní obrazovky. A co se tedy o něm ví? Je to příběh, na který se můžete jako diváci těšit. Děj se odehrává v roce 1992, kdy dojde k pádu komunistického režimu a armáda se stahuje z našich zemí. Do tohoto děje se zapojení nadporučík Régl, který zjišťuje, že tento stav je spojován s poměrně rozsáhlým organizovaným zločinem, který spojuje jak ustupující armádu, tak i různé bezpečnostní struktury. A tato kriminální minisérie má ukázat hlavně vyšetřování hlavní postavy.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018