ČT chystá nový seriál. Natáčí ho Hřebejk

Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o převzatou tvorbu, protože celá řada seriálů je přímo z produkce dané televize. A to jim přidává na atraktivitě. A jedním z takových je rozhodně i plánovaný seriál, který ponese název Rédl. Ten zaujme už tím, do jakého období bude zasazený. Půjde o devadesátá léta, a jelikož se bude jednat o kriminální minisérii, lze celkem s jistotou očekávat, že bude o co stát.

Sázka na známá jména

I to se České televizi povedlo. V první řadě z toho důvodu, že když se podíváme na jméno, které bude za seriálem stát, je to známý Jan Hřebejk. Ten se stane režisérem, což už samo o sobě přináší určitou kvalitu. Zapomínat ale nesmíme také na herecká obsazení, která také nebudou nijak zvlášť obyčejná. Bude to třeba David Novotný, bude to také Roman Polák, nebo Petra hřebíčková. Když se podíváme na hlavní roli, tak tu dostal Ondřej Sokol. I když se spojován spíše s humorem, první informace naznačují, že je velmi dobrým hercem a tak si dokáže poradit i s osobností nadpraporčíka Rédla. Uvidíte, že celkem rychle zapomenete na to, že Sokol je na ostatních televizích hlavně komikem.

Na co se můžete těšit?

Seriál Rédl se zatím ještě natáčí a tak je třeba počítat s tím, že se ještě neví, kdy bude kompletně dostříhán, ani se neví, kdy přesně zamíří na televizní obrazovky. A co se tedy o něm ví? Je to příběh, na který se můžete jako diváci těšit. Děj se odehrává v roce 1992, kdy dojde k pádu komunistického režimu a armáda se stahuje z našich zemí. Do tohoto děje se zapojení nadporučík Régl, který zjišťuje, že tento stav je spojován s poměrně rozsáhlým organizovaným zločinem, který spojuje jak ustupující armádu, tak i různé bezpečnostní struktury. A tato kriminální minisérie má ukázat hlavně vyšetřování hlavní postavy.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018