ČT chystá nový seriál. Natáčí ho Hřebejk

Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o převzatou tvorbu, protože celá řada seriálů je přímo z produkce dané televize. A to jim přidává na atraktivitě. A jedním z takových je rozhodně i plánovaný seriál, který ponese název Rédl. Ten zaujme už tím, do jakého období bude zasazený. Půjde o devadesátá léta, a jelikož se bude jednat o kriminální minisérii, lze celkem s jistotou očekávat, že bude o co stát.

Sázka na známá jména

I to se České televizi povedlo. V první řadě z toho důvodu, že když se podíváme na jméno, které bude za seriálem stát, je to známý Jan Hřebejk. Ten se stane režisérem, což už samo o sobě přináší určitou kvalitu. Zapomínat ale nesmíme také na herecká obsazení, která také nebudou nijak zvlášť obyčejná. Bude to třeba David Novotný, bude to také Roman Polák, nebo Petra hřebíčková. Když se podíváme na hlavní roli, tak tu dostal Ondřej Sokol. I když se spojován spíše s humorem, první informace naznačují, že je velmi dobrým hercem a tak si dokáže poradit i s osobností nadpraporčíka Rédla. Uvidíte, že celkem rychle zapomenete na to, že Sokol je na ostatních televizích hlavně komikem.

Na co se můžete těšit?

Seriál Rédl se zatím ještě natáčí a tak je třeba počítat s tím, že se ještě neví, kdy bude kompletně dostříhán, ani se neví, kdy přesně zamíří na televizní obrazovky. A co se tedy o něm ví? Je to příběh, na který se můžete jako diváci těšit. Děj se odehrává v roce 1992, kdy dojde k pádu komunistického režimu a armáda se stahuje z našich zemí. Do tohoto děje se zapojení nadporučík Régl, který zjišťuje, že tento stav je spojován s poměrně rozsáhlým organizovaným zločinem, který spojuje jak ustupující armádu, tak i různé bezpečnostní struktury. A tato kriminální minisérie má ukázat hlavně vyšetřování hlavní postavy.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018