ČT chystá pořádnou dávku kriminálek

Pokud bychom se podívali, jaké pořady v televizi nejvíce táhnou, jsou to zcela jistě ty zaměřené na gastronomii a dále na kriminální případy. A právě druhé oblasti se plánuje věnovat i Česká televize. A to hned na jaře roku 2016. Oznámila totiž, že pro své diváky chystá pořádnou dávku kriminálek, které by měli milovníka daného tématu zaručeně uspokojit. A to nejenom díky tomu, že půjde o samotnou tuzemskou produkci, ale i díky tomu, že se na ČT objeví řada známých zahraničních kriminálek, které tak pro mnohé zůstávaly delší dobu nedostupné.

Jaké novinky můžeme vidět?

Podívejme se nejprve na seznam novinek, které patří pravděpodobně mezi největší lákadla. Začneme dvoudílným filmem s názvem Zločin v polné, který režíroval Viktor Polesný. Dále se můžeme těšit na dílo, které bylo napsáno především pro Jiřinu Bohdalovou a nese název Každý milion dobrý. Autorem filmu je známý Zdeněk Zelenka.

Nechybí ani sázka na jistotu

Novinky tedy máme zmapovány a teď se podívejme na několik sázek na jistotu, které jsou spojeny s pokračováním některých oblíbených seriálů. Čeká nás třeba druhá řada z cyklu Rozsudek, která by měla nabídnout celých 16 dílů. Stejně tak nás ale zaujmou i další detektivky od Hany Proškové. Konkrétně půjde Případ pro malíře a Případ pro rybáře. Pokud u detektivních cyklů dále zůstaneme, neměli bychom rozhodně zapomínat ani na trilogie Modré stíny a Pět mrtvých psů. Ty navazují na titul Případ pro exorcistu. Na co se ale diváci pravděpodobně budou těšit nejvíce, to je dalších osm dílů kriminálního seriálu Případy 1. oddělení, který mapoval skutečné události pražské mordparty.

Podívejme se i do zahraničí

V úvodu našeho článku jsme se dotkli také zahraniční produkce a faktu, že i tu bychom měli na obrazovkách České televize vidět. Že je to skutečně fakt potvrzují seriály, kterými jsou House of Cards, stejně jako neméně oblíbený seriál Mad Man.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018