ČT chystá pořádnou dávku kriminálek

Pokud bychom se podívali, jaké pořady v televizi nejvíce táhnou, jsou to zcela jistě ty zaměřené na gastronomii a dále na kriminální případy. A právě druhé oblasti se plánuje věnovat i Česká televize. A to hned na jaře roku 2016. Oznámila totiž, že pro své diváky chystá pořádnou dávku kriminálek, které by měli milovníka daného tématu zaručeně uspokojit. A to nejenom díky tomu, že půjde o samotnou tuzemskou produkci, ale i díky tomu, že se na ČT objeví řada známých zahraničních kriminálek, které tak pro mnohé zůstávaly delší dobu nedostupné.

Jaké novinky můžeme vidět?

Podívejme se nejprve na seznam novinek, které patří pravděpodobně mezi největší lákadla. Začneme dvoudílným filmem s názvem Zločin v polné, který režíroval Viktor Polesný. Dále se můžeme těšit na dílo, které bylo napsáno především pro Jiřinu Bohdalovou a nese název Každý milion dobrý. Autorem filmu je známý Zdeněk Zelenka.

Nechybí ani sázka na jistotu

Novinky tedy máme zmapovány a teď se podívejme na několik sázek na jistotu, které jsou spojeny s pokračováním některých oblíbených seriálů. Čeká nás třeba druhá řada z cyklu Rozsudek, která by měla nabídnout celých 16 dílů. Stejně tak nás ale zaujmou i další detektivky od Hany Proškové. Konkrétně půjde Případ pro malíře a Případ pro rybáře. Pokud u detektivních cyklů dále zůstaneme, neměli bychom rozhodně zapomínat ani na trilogie Modré stíny a Pět mrtvých psů. Ty navazují na titul Případ pro exorcistu. Na co se ale diváci pravděpodobně budou těšit nejvíce, to je dalších osm dílů kriminálního seriálu Případy 1. oddělení, který mapoval skutečné události pražské mordparty.

Podívejme se i do zahraničí

V úvodu našeho článku jsme se dotkli také zahraniční produkce a faktu, že i tu bychom měli na obrazovkách České televize vidět. Že je to skutečně fakt potvrzují seriály, kterými jsou House of Cards, stejně jako neméně oblíbený seriál Mad Man.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018