ČT chystá pořádnou dávku kriminálek

Pokud bychom se podívali, jaké pořady v televizi nejvíce táhnou, jsou to zcela jistě ty zaměřené na gastronomii a dále na kriminální případy. A právě druhé oblasti se plánuje věnovat i Česká televize. A to hned na jaře roku 2016. Oznámila totiž, že pro své diváky chystá pořádnou dávku kriminálek, které by měli milovníka daného tématu zaručeně uspokojit. A to nejenom díky tomu, že půjde o samotnou tuzemskou produkci, ale i díky tomu, že se na ČT objeví řada známých zahraničních kriminálek, které tak pro mnohé zůstávaly delší dobu nedostupné.

Jaké novinky můžeme vidět?

Podívejme se nejprve na seznam novinek, které patří pravděpodobně mezi největší lákadla. Začneme dvoudílným filmem s názvem Zločin v polné, který režíroval Viktor Polesný. Dále se můžeme těšit na dílo, které bylo napsáno především pro Jiřinu Bohdalovou a nese název Každý milion dobrý. Autorem filmu je známý Zdeněk Zelenka.

Nechybí ani sázka na jistotu

Novinky tedy máme zmapovány a teď se podívejme na několik sázek na jistotu, které jsou spojeny s pokračováním některých oblíbených seriálů. Čeká nás třeba druhá řada z cyklu Rozsudek, která by měla nabídnout celých 16 dílů. Stejně tak nás ale zaujmou i další detektivky od Hany Proškové. Konkrétně půjde Případ pro malíře a Případ pro rybáře. Pokud u detektivních cyklů dále zůstaneme, neměli bychom rozhodně zapomínat ani na trilogie Modré stíny a Pět mrtvých psů. Ty navazují na titul Případ pro exorcistu. Na co se ale diváci pravděpodobně budou těšit nejvíce, to je dalších osm dílů kriminálního seriálu Případy 1. oddělení, který mapoval skutečné události pražské mordparty.

Podívejme se i do zahraničí

V úvodu našeho článku jsme se dotkli také zahraniční produkce a faktu, že i tu bychom měli na obrazovkách České televize vidět. Že je to skutečně fakt potvrzují seriály, kterými jsou House of Cards, stejně jako neméně oblíbený seriál Mad Man.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018