ČT chystá řadu novinek – nakoupila je v zahraničí

Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že chystá celou řadu novinek, které ale nepocházejí z naší produkce, al z té zahraniční. Cílem je rozšířit budoucí programovou nabídku a hlavně zaujmout současného diváka. Co se chystá?

Několik zajímavých seriálů

Rozhodně musíme začít seriálem, který nese označení V pasti. To proto, že na obrazovkách České televize se nejedná o žádnou novinku, jelikož první řadu již odvysílala. A nyní pořídila práva na odvysílání pokračování. Diváci se tak mají na co těšit.

Seriál to ale rozhodně není jediný, se kterým chce ČT zaujmout. Pokud jde o další investice obdržených peněz, tak se diváci mohou těšit třeba na sedmou řadu seriálu s názvem Ve jménu vlasti. Dále nebudou chybět seriály jako Babylon Berlín, Jménu růže, nebo také Mladý papež.

Lákavé dokumenty

Česká televize zaručeně potěší i toho, kdo se chce něco zajímavého také dozvědět. Konkrétně mluvíme o několika dokumentech, které pocházejí od National Geographic. Už to samo o sobě je záruka kvality. Česká televize zakoupila jak zajímavou sérii Génius: Einstein, tak i neméně lákavou sérii s názvem  Génius: Picasso. Komu se budou věnovat nemusíme připomínat, jelikož to celkem jasně vyplývá ze samotného názvu daného titulu.

Dětské pořady

Jelikož je ČT veřejnoprávní médium, tak musí zcela pochopitelně nabídnout pořady doslova pro každého. A to včetně dětí. I na ty bylo myšleno a tak musíme říci, že ČT pořídila i několik pořadů pro děti. I zde se jednalo hlavně o kvalitu, která je dnes spjatá hlavně se společností Disney. Daná smlouva každé dítě a pravděpodobně i rodiče celkem výrazně potěší. To proto, že k dispozici budou dva animované a dva sitcomové seriály. Kde budou k vidění? Samozřejmě na stanici Déčko. Ta je na dětské pořady přímo zaměřena.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019