ČT chystá řadu novinek – nakoupila je v zahraničí

Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že chystá celou řadu novinek, které ale nepocházejí z naší produkce, al z té zahraniční. Cílem je rozšířit budoucí programovou nabídku a hlavně zaujmout současného diváka. Co se chystá?

Několik zajímavých seriálů

Rozhodně musíme začít seriálem, který nese označení V pasti. To proto, že na obrazovkách České televize se nejedná o žádnou novinku, jelikož první řadu již odvysílala. A nyní pořídila práva na odvysílání pokračování. Diváci se tak mají na co těšit.

Seriál to ale rozhodně není jediný, se kterým chce ČT zaujmout. Pokud jde o další investice obdržených peněz, tak se diváci mohou těšit třeba na sedmou řadu seriálu s názvem Ve jménu vlasti. Dále nebudou chybět seriály jako Babylon Berlín, Jménu růže, nebo také Mladý papež.

Lákavé dokumenty

Česká televize zaručeně potěší i toho, kdo se chce něco zajímavého také dozvědět. Konkrétně mluvíme o několika dokumentech, které pocházejí od National Geographic. Už to samo o sobě je záruka kvality. Česká televize zakoupila jak zajímavou sérii Génius: Einstein, tak i neméně lákavou sérii s názvem  Génius: Picasso. Komu se budou věnovat nemusíme připomínat, jelikož to celkem jasně vyplývá ze samotného názvu daného titulu.

Dětské pořady

Jelikož je ČT veřejnoprávní médium, tak musí zcela pochopitelně nabídnout pořady doslova pro každého. A to včetně dětí. I na ty bylo myšleno a tak musíme říci, že ČT pořídila i několik pořadů pro děti. I zde se jednalo hlavně o kvalitu, která je dnes spjatá hlavně se společností Disney. Daná smlouva každé dítě a pravděpodobně i rodiče celkem výrazně potěší. To proto, že k dispozici budou dva animované a dva sitcomové seriály. Kde budou k vidění? Samozřejmě na stanici Déčko. Ta je na dětské pořady přímo zaměřena.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018