ČT chystá řadu novinek – nakoupila je v zahraničí

Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že chystá celou řadu novinek, které ale nepocházejí z naší produkce, al z té zahraniční. Cílem je rozšířit budoucí programovou nabídku a hlavně zaujmout současného diváka. Co se chystá?

Několik zajímavých seriálů

Rozhodně musíme začít seriálem, který nese označení V pasti. To proto, že na obrazovkách České televize se nejedná o žádnou novinku, jelikož první řadu již odvysílala. A nyní pořídila práva na odvysílání pokračování. Diváci se tak mají na co těšit.

Seriál to ale rozhodně není jediný, se kterým chce ČT zaujmout. Pokud jde o další investice obdržených peněz, tak se diváci mohou těšit třeba na sedmou řadu seriálu s názvem Ve jménu vlasti. Dále nebudou chybět seriály jako Babylon Berlín, Jménu růže, nebo také Mladý papež.

Lákavé dokumenty

Česká televize zaručeně potěší i toho, kdo se chce něco zajímavého také dozvědět. Konkrétně mluvíme o několika dokumentech, které pocházejí od National Geographic. Už to samo o sobě je záruka kvality. Česká televize zakoupila jak zajímavou sérii Génius: Einstein, tak i neméně lákavou sérii s názvem  Génius: Picasso. Komu se budou věnovat nemusíme připomínat, jelikož to celkem jasně vyplývá ze samotného názvu daného titulu.

Dětské pořady

Jelikož je ČT veřejnoprávní médium, tak musí zcela pochopitelně nabídnout pořady doslova pro každého. A to včetně dětí. I na ty bylo myšleno a tak musíme říci, že ČT pořídila i několik pořadů pro děti. I zde se jednalo hlavně o kvalitu, která je dnes spjatá hlavně se společností Disney. Daná smlouva každé dítě a pravděpodobně i rodiče celkem výrazně potěší. To proto, že k dispozici budou dva animované a dva sitcomové seriály. Kde budou k vidění? Samozřejmě na stanici Déčko. Ta je na dětské pořady přímo zaměřena.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018