ČT chystá řadu novinek – nakoupila je v zahraničí

Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že chystá celou řadu novinek, které ale nepocházejí z naší produkce, al z té zahraniční. Cílem je rozšířit budoucí programovou nabídku a hlavně zaujmout současného diváka. Co se chystá?

Několik zajímavých seriálů

Rozhodně musíme začít seriálem, který nese označení V pasti. To proto, že na obrazovkách České televize se nejedná o žádnou novinku, jelikož první řadu již odvysílala. A nyní pořídila práva na odvysílání pokračování. Diváci se tak mají na co těšit.

Seriál to ale rozhodně není jediný, se kterým chce ČT zaujmout. Pokud jde o další investice obdržených peněz, tak se diváci mohou těšit třeba na sedmou řadu seriálu s názvem Ve jménu vlasti. Dále nebudou chybět seriály jako Babylon Berlín, Jménu růže, nebo také Mladý papež.

Lákavé dokumenty

Česká televize zaručeně potěší i toho, kdo se chce něco zajímavého také dozvědět. Konkrétně mluvíme o několika dokumentech, které pocházejí od National Geographic. Už to samo o sobě je záruka kvality. Česká televize zakoupila jak zajímavou sérii Génius: Einstein, tak i neméně lákavou sérii s názvem  Génius: Picasso. Komu se budou věnovat nemusíme připomínat, jelikož to celkem jasně vyplývá ze samotného názvu daného titulu.

Dětské pořady

Jelikož je ČT veřejnoprávní médium, tak musí zcela pochopitelně nabídnout pořady doslova pro každého. A to včetně dětí. I na ty bylo myšleno a tak musíme říci, že ČT pořídila i několik pořadů pro děti. I zde se jednalo hlavně o kvalitu, která je dnes spjatá hlavně se společností Disney. Daná smlouva každé dítě a pravděpodobně i rodiče celkem výrazně potěší. To proto, že k dispozici budou dva animované a dva sitcomové seriály. Kde budou k vidění? Samozřejmě na stanici Déčko. Ta je na dětské pořady přímo zaměřena.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018