ČT spouští reality show S ČT Sport na vrchol

Už před nějakým časem jste se na těchto stránkách mohli dočíst o chystané soutěži na pomezí reality show nazvané S ČT Sport na vrchol. Nyní jde vše do finále a od 16. ledna tato sportovní show pro amatérské lyžaře a milovníky zimních sportů konečně startuje. Není to zdaleka první ročník, ale už pátý, a tak už mají organizátoři jasnou vizi, jak vše bude probíhat. Všichni, kdo milují lyžování a jsou soutěživí, si mohou poměřit své síly s ostatními amatéry. A svou příležitost dostanou i rodinné týmy a děti. Vše začíná už tento pátek v Peci pod Sněžkou a přihlásit se může každý, kdo není členem profesionálního lyžařského svazu. Připraveny jsou nejrůznější disciplíny, vše je děleno do věkových kategorií a soutěží se každý týden vždy v pátek i v sobotu. A to ne jen na jednom místě České republiky.

Pro diváky i sportovce

Do samotné soutěže se mohly a mohou hlásit rodiny, pro které jsou připraveny speciální závody – a pak také děti do 12 let věku, které mají vyhrazenou vždy sobotu. Klání se koná v celkem sedmi alpských disciplínách, a to nejen v Peci pod Sněžkou, ale celkem v osmi střediscích po celé republice. Soutěž potrvá dohromady sedm týdnů s tím, že z každého „kola“ vzejdou rovnou dva vítězové – muž a žena. Ti se posléze zúčastní jakéhosi pětidenního soustředění a vítězové pak postoupí do finále, které bude taktéž probíhat dva dny. Vše bude atraktivní i pro televizní diváky, kteří jsou nadšenci do lyžování – na ČT Sport bude velká část závodů vysílána a půjde tak o zajímavou podívanou i pro ty, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí účastnit.

Atraktivní ceny

Co je pro aktivní účastníky těchto „her“ asi nejzajímavější, jsou ceny, které mohou získat. ČT sice má za cíl přivést takto lidi k aktivnímu trávení volného času, ale zároveň chce účastníky i motivovat. Výhrou proto není diplom, ale ani velké peníze. Ti, co zvítězí, se ovšem mohou zúčastnit Mistrovství České republiky v alpských disciplínách. A smutnit nemusí ani ti, co nelyžují – v létě se koná obdobná soutěž, akorát pro cyklisty.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018