ČT začíná natáčet dva seriály. Jaké?

Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně může svým divákům nabídnout? To víte, když se zadíváte do jejího programu. My vás raději připravíme na to, na co se můžete těšit. Rozhodně je možné říci, že půjde o celkem zajímavé pořady, které by neměli zklamat.

Začne se natáčet druhá řada seriálu Rapl

Velmi oblíbený koncept vycházející ze severských detektivek, jehož první řadu má Česká televize už dávno za sebou. A jak se ukázalo, seriálu Rapl se velmi dařilo. Jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na různé seriálové nominace. To byl jasný popud k tomu, že se začala chystat druhá řada. Vše je již připraveno a tak mohlo začít samotné natáčení. Opět s jistotou, že hlavním hrdinou nebude nikdo jiný, než Hynek Čermák, kterému tato role velmi dobře sedla.

Kromě jasně charakteristické hlavní postavy se jako diváci budete moci těšit i na jednotlivé trestné činy a zajímavé charaktery jejich obětí. Roli zde bude opět hrát i prostředí. Nebudou to však Krušné hory, jako v první sérii, ale bude se jednat o Ústí nad Labem.

Chystá se také Strážmistr Topinka

Opět půjde o detektivku, která by měla lehce vycházet ze seriálu Dokrot Martin, který je také spojený s Českou televizí a který byl v zahraničí poměrně často adaptován. Kdo seriál sledoval, ten ví, že hlavní roli zde měl Miroslav Donutil. Ten se objeví i v tomto volném pokračování. Kromě něho se lze těšit i na několik dalších poměrně zajímavých kolegů. Patří mezi ně třeba Václav Kopta, ale i Jiří Bartoška, nebo Veronika Freimanová.

Zda se povede vzít hlavní postavu, přejmenovat ji a přesunout ji do jiného seriálu, se ještě uvidí. Česká televize však na tento seriál také celkem sází a tak věřme, že se jeho natáčení povede podle představ. Mohou na tom mít vliv i další jména, a to producent Vratislav Šlajer a hlavní scenárista seriálu Štefan Titka.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018