ČT začíná natáčet dva seriály. Jaké?

Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně může svým divákům nabídnout? To víte, když se zadíváte do jejího programu. My vás raději připravíme na to, na co se můžete těšit. Rozhodně je možné říci, že půjde o celkem zajímavé pořady, které by neměli zklamat.

Začne se natáčet druhá řada seriálu Rapl

Velmi oblíbený koncept vycházející ze severských detektivek, jehož první řadu má Česká televize už dávno za sebou. A jak se ukázalo, seriálu Rapl se velmi dařilo. Jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na různé seriálové nominace. To byl jasný popud k tomu, že se začala chystat druhá řada. Vše je již připraveno a tak mohlo začít samotné natáčení. Opět s jistotou, že hlavním hrdinou nebude nikdo jiný, než Hynek Čermák, kterému tato role velmi dobře sedla.

Kromě jasně charakteristické hlavní postavy se jako diváci budete moci těšit i na jednotlivé trestné činy a zajímavé charaktery jejich obětí. Roli zde bude opět hrát i prostředí. Nebudou to však Krušné hory, jako v první sérii, ale bude se jednat o Ústí nad Labem.

Chystá se také Strážmistr Topinka

Opět půjde o detektivku, která by měla lehce vycházet ze seriálu Dokrot Martin, který je také spojený s Českou televizí a který byl v zahraničí poměrně často adaptován. Kdo seriál sledoval, ten ví, že hlavní roli zde měl Miroslav Donutil. Ten se objeví i v tomto volném pokračování. Kromě něho se lze těšit i na několik dalších poměrně zajímavých kolegů. Patří mezi ně třeba Václav Kopta, ale i Jiří Bartoška, nebo Veronika Freimanová.

Zda se povede vzít hlavní postavu, přejmenovat ji a přesunout ji do jiného seriálu, se ještě uvidí. Česká televize však na tento seriál také celkem sází a tak věřme, že se jeho natáčení povede podle představ. Mohou na tom mít vliv i další jména, a to producent Vratislav Šlajer a hlavní scenárista seriálu Štefan Titka.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018