ČT začíná natáčet dva seriály. Jaké?

Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně může svým divákům nabídnout? To víte, když se zadíváte do jejího programu. My vás raději připravíme na to, na co se můžete těšit. Rozhodně je možné říci, že půjde o celkem zajímavé pořady, které by neměli zklamat.

Začne se natáčet druhá řada seriálu Rapl

Velmi oblíbený koncept vycházející ze severských detektivek, jehož první řadu má Česká televize už dávno za sebou. A jak se ukázalo, seriálu Rapl se velmi dařilo. Jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na různé seriálové nominace. To byl jasný popud k tomu, že se začala chystat druhá řada. Vše je již připraveno a tak mohlo začít samotné natáčení. Opět s jistotou, že hlavním hrdinou nebude nikdo jiný, než Hynek Čermák, kterému tato role velmi dobře sedla.

Kromě jasně charakteristické hlavní postavy se jako diváci budete moci těšit i na jednotlivé trestné činy a zajímavé charaktery jejich obětí. Roli zde bude opět hrát i prostředí. Nebudou to však Krušné hory, jako v první sérii, ale bude se jednat o Ústí nad Labem.

Chystá se také Strážmistr Topinka

Opět půjde o detektivku, která by měla lehce vycházet ze seriálu Dokrot Martin, který je také spojený s Českou televizí a který byl v zahraničí poměrně často adaptován. Kdo seriál sledoval, ten ví, že hlavní roli zde měl Miroslav Donutil. Ten se objeví i v tomto volném pokračování. Kromě něho se lze těšit i na několik dalších poměrně zajímavých kolegů. Patří mezi ně třeba Václav Kopta, ale i Jiří Bartoška, nebo Veronika Freimanová.

Zda se povede vzít hlavní postavu, přejmenovat ji a přesunout ji do jiného seriálu, se ještě uvidí. Česká televize však na tento seriál také celkem sází a tak věřme, že se jeho natáčení povede podle představ. Mohou na tom mít vliv i další jména, a to producent Vratislav Šlajer a hlavní scenárista seriálu Štefan Titka.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018