ČT začíná natáčet dva seriály. Jaké?

Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně může svým divákům nabídnout? To víte, když se zadíváte do jejího programu. My vás raději připravíme na to, na co se můžete těšit. Rozhodně je možné říci, že půjde o celkem zajímavé pořady, které by neměli zklamat.

Začne se natáčet druhá řada seriálu Rapl

Velmi oblíbený koncept vycházející ze severských detektivek, jehož první řadu má Česká televize už dávno za sebou. A jak se ukázalo, seriálu Rapl se velmi dařilo. Jak s ohledem na sledovanost, tak i s ohledem na různé seriálové nominace. To byl jasný popud k tomu, že se začala chystat druhá řada. Vše je již připraveno a tak mohlo začít samotné natáčení. Opět s jistotou, že hlavním hrdinou nebude nikdo jiný, než Hynek Čermák, kterému tato role velmi dobře sedla.

Kromě jasně charakteristické hlavní postavy se jako diváci budete moci těšit i na jednotlivé trestné činy a zajímavé charaktery jejich obětí. Roli zde bude opět hrát i prostředí. Nebudou to však Krušné hory, jako v první sérii, ale bude se jednat o Ústí nad Labem.

Chystá se také Strážmistr Topinka

Opět půjde o detektivku, která by měla lehce vycházet ze seriálu Dokrot Martin, který je také spojený s Českou televizí a který byl v zahraničí poměrně často adaptován. Kdo seriál sledoval, ten ví, že hlavní roli zde měl Miroslav Donutil. Ten se objeví i v tomto volném pokračování. Kromě něho se lze těšit i na několik dalších poměrně zajímavých kolegů. Patří mezi ně třeba Václav Kopta, ale i Jiří Bartoška, nebo Veronika Freimanová.

Zda se povede vzít hlavní postavu, přejmenovat ji a přesunout ji do jiného seriálu, se ještě uvidí. Česká televize však na tento seriál také celkem sází a tak věřme, že se jeho natáčení povede podle představ. Mohou na tom mít vliv i další jména, a to producent Vratislav Šlajer a hlavní scenárista seriálu Štefan Titka.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018