ČT zanedlouho představí již desátou řadu StarDance

StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. října 2019 představí další řadu, která bude v pořadí již desátá. Pojďte se podívat, co od sobotního říjnového večera můžete čekat, jak se změnilo obsazení poroty a především samotných tanečníků.

Byly představeny informace o 10. řadě StarDance

StarDance již nějaký čas připravuje svou desátou řadu, na kterou již tanečníci poctivě trénují. Pro samotné diváky však byly až na nedávné tiskové konferenci sděleny bližší informace. Především jsme se dozvěděli, že desátou řadu StarDance uvidíme na obrazovkách v sobotu 12. října 2019, samozřejmě na programu České televize. Chybět nebude ani tradiční benefiční díl pro Centrum Paraple, kde mezi stálými porotci přibude ještě Zdeněk Svěrák. Očekávat také můžete celou řadu vystoupení profesionálních tanečníků a nové tematické večery. K nim prozradil více informací Petr Dvořák, generální ředitel České televize: „Věnovány budou nejznámějším pohádkovým melodiím, oslavě třiceti let svobody nebo písním Karla Gotta, který letos oslavil životní jubileum“.

Obsazení nové StarDance

StarDance je již dlouhou dobu úspěšným pořadem. Minulou devátou řadu sledovalo průměrně 1,48 mil. diváků a podíl sledovanosti byl 36,4%.Ačkoliv naNově můžete v tento vysílací čas vidět Tvoje tvář má známý hlas a na Primě Temný kraj, předpokládá se i u desáté řady velká úspěšnost. Ta je dána zejména tím, že StarDance pokaždé představí nové tanečníky a v aktuální desáté řadě i z poloviny novou porotu. Tou budou:

  • Noví Richard Genzer a Jan Tománek
  • A již tradiční Tatiana Drexler a Zdeněk Chlopčík

Role moderátorů zůstane beze změny – pořadem budou jako minule provázet Tereza Kostková a Marek Eben. V desáté řadě na vás čekají tyto taneční páry: Gabriela Koukalová a Martin Prágr,Michaela Novákováa Jakub Vágner, Veronika Lišková a Karel „Kovy“ Kovář, Natálie Otáhalováa Matouš Ruml,Adriana Maškováa Mirek Hanuš, Nora Fridrichová a Jan Kohout,Markéta Dostálováa Ondřej „Xindl X“ Ládek, Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský,Tonya Graves a Michal Bureš, Veronika KhekKubařová a Dominik Vodička.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019