Cyklus Plné hnízdo se vrací na obrazovky České televize

V loňském roce měl v České televizi premiéru dokumentární cyklus Plné hnízdo, který se zabývá pěstounskou péčí. Protože první série byla diváky přijata velmi kladně, naváže se rovnou druhou sérií. Na co se mohou diváci těšit a kdy budou jednotlivé epizody vycházet?

Dokument o pěstounské péči přibližuje životy rodin po celém Česku

Projekt Plné hnízdo vzešel ze spolupráce České televize, Ministerstva práce a sociálních věcí a také krajů naší země. Ve 14 dílech jsou představovány pěstounské, ale i tradiční i méně tradiční rodiny napříč celou republikou a každý díl se odehrává v jiném kraji. Kromě nahlédnutí do fungování těchto rodin, nechybí ani praktické rady pro rodiče a případné budoucí pěstouny. Režisérské křeslo obsadili Linda Kallistová Jablonská, Ivana Pauerová Miloševičová, Adam Oľha a Martin Páv. Z jejich spolupráce vznikl unikátní projekt, který rozhodně stojí za zhlédnutí.

Každá rodina je jedinečná

Dokumentární série se snaží ukázat, že každá rodina je jedinečná a také seznamuje diváky s důvody, proč se někteří lidé rozhodli vůbec pěstouny stát. Ať už vás ve spojitosti s pěstounskou péčí či výchovou dětí napadá jakákoliv otázka, dokumentární seriál Plné hnízdo vám na ni dokáže odpovědět.

Druhá série na obrazovkách České televize

Druhá série, která se na obrazovkách objevuje právě v letošním roce, má stejný koncept jako její předchůdkyně. Diváci se opět mohou těšit na 14 dílů, ve kterých se seznámí s příběhy rodin z jednotlivých krajů České republiky.

Dokument Plné hnízdo nabídne stanice ČT1, a to každé pondělí od 22:10, případně v repríze ve středu odpoledne v 16:45. Pokud vám některý díl uteče, a nebo se snad budete chtít podívat i na díly z první série, najdete je jednoduše v archivu na stránkách České televize.

Aktuálně v tv světě
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024
Švédský spisovatel Jonas Jonasson si získal přízeň čtenářů svým stylem psaní a zejména jeho kniha Stoletý stařík, ..
12.05.2024
Již v pátek 10. května 2024 vypukne dlouho očekávané Mistrovství světa v hokeji, které se letos uskuteční v České ..
07.05.2024
Jakou cenu musí zaplatit detektiv vyšetřující případ vraždy prominentního soudce, kterou spáchala jeho dcera? Odpověď ..
05.05.2024
Napadá vás, jaké by to bylo, kdybyste se z důchodu vrátili zpátky do pracovního procesu? Odpověď na tuto otázku vám ..
30.04.2024
Letos na podzim se na obrazovkách České televize opět objeví u diváků velmi oblíbený zábavný taneční pořad ..
28.04.2024

Když televize Prima lákala diváky na reality show Česko na grilu, netušila, jakým fiaskem ..

25.04.2024