Diváky Novy čeká nový komediální seriál

Televize Nova dokončila natáčení komediálního seriálu Mimořádné intelektové nadání. V hlavních rolích se představí Taťána Dyková, Roman Zach, Matěj Hádek nebo Anita Krausová. Příběh se inspiroval francouzským seriálem HPI -Hautpotentielintellectuel.

Svobodná matka tří dětí Marta Adamcová v podání Taťány Dykové je uklízečka, která se dostane do vyšetřovacího týmu pražské kriminálky jako konzultantka. I přesto, že původně nechtěla mít s policií nic společného, nabídku na pozici konzultantky nakonec přijala. Parťákem jí bude kapitán Kreiner, kterého hraje Roman Zach a šéfovat jim bude vedoucí kriminálky v podání Anity Krausové.

Režisér seriálu Marek Najbrt řekl, že je to seriál, který v sobě kombinuje napětí, detektivku a zároveň humor. Hlavní hrdinka je podle něj zároveň ztřeštěná, je docela zábavná a inteligentní a ten způsob, kterým ona přichází na řešení případů, je geniální.

Herečka Dyková byla se svou rolí spokojená. Uvedla, že se jí bude stýskat. Podle ní bylo tato postava náročná na jednu stranu, ale na druhou osvobozující, protože má takovou energii, což je v těchhle časech záviděníhodné.

Režie seriálu se ujali Tomáš Pavlíček a Marek Najbrt. Hlavním scenáristou je Zdeněk Jecelín a na scénáři s ním spolupracovali Václav Hašek a Josef Kokta.

Francouzská předloha má na databázi IMDb hodnocení 72%, zda se podobného diváckého úspěchu dočká i česká varianta, budeme vědět snad ještě letos. Nyní záběry míří do střižny a Nova chce seriál nasadit do vysílání co nejdříve.

Natáčení Mimořádného intelektového nadání probíhalo od prosince do začátku dubna. Nova se také pyšní tím, že natáčení seriálu bylo v souladu s principem zeleného natáčení a udržitelné produkce, neboli s ohledem na životní prostředí.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022