Do nabídky placených televizí se přidají dvě hudební

Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více propojovat také s obrazem. Potvrzuje to nejenom Youtube, ale také celá řada hudebních televizí. Jak zahraničních, tak i tuzemských. A mezi ty se aktuálně přidají další dvě. Za nimi stojí osoba slovenského režiséra a také producenta, kterým je Peter Núněz.

První je Senzi TV

První hudební televizí, která by se měla v seznamu tuzemských televizních placených kanálů objevit, je Senzi TV. Když se máme podívat na zaměření této televize, tak musíme říci, že je určena právě starším televizním divákům. A tomu odpovídá také žárový výběr, který bude na danou cílovou skupinu jasně cílit. Podle mluvčí televize nebude chybět třeba Karel Gottt, Marcel Zmožek, Václav Neckář, ale hlavně také modernější duo Eva a Vašek.

Druhou je LaLa TV

Tato televize, tedy LaLa TV, bude přesným opakem. Cílem je zaměřit vysílání skutečně na nejmladší populaci. Tedy na děti. Tomu bude i jasně podřízen výběr samotné hudby. Nutno říci, že daný konkrétní kanál v nabídce chybí a tak se jedná o celkem zajímavý tah. Na druhou stranu to příliš nepomůže v tom, aby se děti podařilo od televizí dostat. Podle vyjádření má být tento kanál alternativou takzvaných Zpívánek, které mnozí dost možná ještě pamatují.

Zatím jenom u poskytovatelů placených kanálů

Jedinou možnou nevýhodou e zatím fakt, že jal Senzi TV, tak i LaLa TV nebudu dostupné ve volném terestriálním vysílání, ale budou dostupné výhradně v seznamu placených televizních kanálů. Sem se řadí ty satelitní, ale i kabelové, nebo internetové. Kde přesně, tedy u jakého poskytovatele se objeví přesně, není ještě jasné. Jak už to vak u těchto menších projektů bývá, na exkluzivitu se zde zase až tak nehraje a tak se objevují u většiny. Ti poté ovlivní, v jakém konkrétním programovém balíčku to bude.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019