Do nabídky placených televizí se přidají dvě hudební

Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více propojovat také s obrazem. Potvrzuje to nejenom Youtube, ale také celá řada hudebních televizí. Jak zahraničních, tak i tuzemských. A mezi ty se aktuálně přidají další dvě. Za nimi stojí osoba slovenského režiséra a také producenta, kterým je Peter Núněz.

První je Senzi TV

První hudební televizí, která by se měla v seznamu tuzemských televizních placených kanálů objevit, je Senzi TV. Když se máme podívat na zaměření této televize, tak musíme říci, že je určena právě starším televizním divákům. A tomu odpovídá také žárový výběr, který bude na danou cílovou skupinu jasně cílit. Podle mluvčí televize nebude chybět třeba Karel Gottt, Marcel Zmožek, Václav Neckář, ale hlavně také modernější duo Eva a Vašek.

Druhou je LaLa TV

Tato televize, tedy LaLa TV, bude přesným opakem. Cílem je zaměřit vysílání skutečně na nejmladší populaci. Tedy na děti. Tomu bude i jasně podřízen výběr samotné hudby. Nutno říci, že daný konkrétní kanál v nabídce chybí a tak se jedná o celkem zajímavý tah. Na druhou stranu to příliš nepomůže v tom, aby se děti podařilo od televizí dostat. Podle vyjádření má být tento kanál alternativou takzvaných Zpívánek, které mnozí dost možná ještě pamatují.

Zatím jenom u poskytovatelů placených kanálů

Jedinou možnou nevýhodou e zatím fakt, že jal Senzi TV, tak i LaLa TV nebudu dostupné ve volném terestriálním vysílání, ale budou dostupné výhradně v seznamu placených televizních kanálů. Sem se řadí ty satelitní, ale i kabelové, nebo internetové. Kde přesně, tedy u jakého poskytovatele se objeví přesně, není ještě jasné. Jak už to vak u těchto menších projektů bývá, na exkluzivitu se zde zase až tak nehraje a tak se objevují u většiny. Ti poté ovlivní, v jakém konkrétním programovém balíčku to bude.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019