Do nabídky placených televizí se přidají dvě hudební

Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více propojovat také s obrazem. Potvrzuje to nejenom Youtube, ale také celá řada hudebních televizí. Jak zahraničních, tak i tuzemských. A mezi ty se aktuálně přidají další dvě. Za nimi stojí osoba slovenského režiséra a také producenta, kterým je Peter Núněz.

První je Senzi TV

První hudební televizí, která by se měla v seznamu tuzemských televizních placených kanálů objevit, je Senzi TV. Když se máme podívat na zaměření této televize, tak musíme říci, že je určena právě starším televizním divákům. A tomu odpovídá také žárový výběr, který bude na danou cílovou skupinu jasně cílit. Podle mluvčí televize nebude chybět třeba Karel Gottt, Marcel Zmožek, Václav Neckář, ale hlavně také modernější duo Eva a Vašek.

Druhou je LaLa TV

Tato televize, tedy LaLa TV, bude přesným opakem. Cílem je zaměřit vysílání skutečně na nejmladší populaci. Tedy na děti. Tomu bude i jasně podřízen výběr samotné hudby. Nutno říci, že daný konkrétní kanál v nabídce chybí a tak se jedná o celkem zajímavý tah. Na druhou stranu to příliš nepomůže v tom, aby se děti podařilo od televizí dostat. Podle vyjádření má být tento kanál alternativou takzvaných Zpívánek, které mnozí dost možná ještě pamatují.

Zatím jenom u poskytovatelů placených kanálů

Jedinou možnou nevýhodou e zatím fakt, že jal Senzi TV, tak i LaLa TV nebudu dostupné ve volném terestriálním vysílání, ale budou dostupné výhradně v seznamu placených televizních kanálů. Sem se řadí ty satelitní, ale i kabelové, nebo internetové. Kde přesně, tedy u jakého poskytovatele se objeví přesně, není ještě jasné. Jak už to vak u těchto menších projektů bývá, na exkluzivitu se zde zase až tak nehraje a tak se objevují u většiny. Ti poté ovlivní, v jakém konkrétním programovém balíčku to bude.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018