Dovolená ve starých časech se vrátí

Ačkoliv Česká televize nevysílá tolik reality show, nutno říci, že jedna se do paměti televizním divákům skutečně vryla. O jakou se jedná? Její název byl Dovolená ve starých časech. Jak už napovídá název, jednalo se o historickou reality show, která byla spojena s povinností trávit čas v domě a se stejnými možnostmi, jako tomu bylo v minulosti. Daný pořad byl celkem úspěšný. I když se delší dobu nic nedělo, aktuálně to vypadá, že by se mohla natočit další série.

Je vyhlášen casting

I když Česká televize oficiálně nic neohlásila, nutno říci, že vypsala casting, a to právě na účast v show Dovolená ve starých časech. Jenom těžko by se jednalo o něco jiného, než o stejný koncept. A tak se dá očekávat, že pokud v rámci castingu dojde k nalezení ideální rodiny, dojde jistě i k brzkému natáčení. Jelikož první série se natáčela v období jara – léta, je v podstatě nejvyšší čas na to, aby se natáčení začalo. Důvodem, proč se lidé mohou přihlásit, není pochopitelně nic jiného, než možnost získat opravdu velmi zajímavou finanční odměnu. Tu dostala i rodina, která se v roce 2015 první série zúčastnila a která tak byla na televizních obrazovkách hojně sledována.

Konkrétní doba není jasná

Jelikož Česká televize o reality show Dovolená ve starých časech stále mlčí, dá se jenom odhadovat, v jakém konkrétním období se bude děj odehrávat. Když se podíváme na první sérii, tak musíme říci, že zde bylo obdobím doba od založení protektorátu, a to až do osvobození. Tom odpovídal také název – Dovolená v protektorátu. Jak se rodina, i televizní diváci přesvědčili, byla to poměrně těžká doba. Zda se bude stejný koncept opakovat, nebo bude zvoleno období jiné, zatím není jasné. Pokud se podíváme na zahraniční koncepty, musíme říci, že jednotlivé série nejsou laděny do stejných dob, ale dochází k tomu, že se různá období mění. A to i v souvislosti s událostmi konkrétní země, ve které se bude pořad vysílat.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018