Dovolená ve starých časech se vrátí

Ačkoliv Česká televize nevysílá tolik reality show, nutno říci, že jedna se do paměti televizním divákům skutečně vryla. O jakou se jedná? Její název byl Dovolená ve starých časech. Jak už napovídá název, jednalo se o historickou reality show, která byla spojena s povinností trávit čas v domě a se stejnými možnostmi, jako tomu bylo v minulosti. Daný pořad byl celkem úspěšný. I když se delší dobu nic nedělo, aktuálně to vypadá, že by se mohla natočit další série.

Je vyhlášen casting

I když Česká televize oficiálně nic neohlásila, nutno říci, že vypsala casting, a to právě na účast v show Dovolená ve starých časech. Jenom těžko by se jednalo o něco jiného, než o stejný koncept. A tak se dá očekávat, že pokud v rámci castingu dojde k nalezení ideální rodiny, dojde jistě i k brzkému natáčení. Jelikož první série se natáčela v období jara – léta, je v podstatě nejvyšší čas na to, aby se natáčení začalo. Důvodem, proč se lidé mohou přihlásit, není pochopitelně nic jiného, než možnost získat opravdu velmi zajímavou finanční odměnu. Tu dostala i rodina, která se v roce 2015 první série zúčastnila a která tak byla na televizních obrazovkách hojně sledována.

Konkrétní doba není jasná

Jelikož Česká televize o reality show Dovolená ve starých časech stále mlčí, dá se jenom odhadovat, v jakém konkrétním období se bude děj odehrávat. Když se podíváme na první sérii, tak musíme říci, že zde bylo obdobím doba od založení protektorátu, a to až do osvobození. Tom odpovídal také název – Dovolená v protektorátu. Jak se rodina, i televizní diváci přesvědčili, byla to poměrně těžká doba. Zda se bude stejný koncept opakovat, nebo bude zvoleno období jiné, zatím není jasné. Pokud se podíváme na zahraniční koncepty, musíme říci, že jednotlivé série nejsou laděny do stejných dob, ale dochází k tomu, že se různá období mění. A to i v souvislosti s událostmi konkrétní země, ve které se bude pořad vysílat.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018