Dovolená ve starých časech se vrátí

Ačkoliv Česká televize nevysílá tolik reality show, nutno říci, že jedna se do paměti televizním divákům skutečně vryla. O jakou se jedná? Její název byl Dovolená ve starých časech. Jak už napovídá název, jednalo se o historickou reality show, která byla spojena s povinností trávit čas v domě a se stejnými možnostmi, jako tomu bylo v minulosti. Daný pořad byl celkem úspěšný. I když se delší dobu nic nedělo, aktuálně to vypadá, že by se mohla natočit další série.

Je vyhlášen casting

I když Česká televize oficiálně nic neohlásila, nutno říci, že vypsala casting, a to právě na účast v show Dovolená ve starých časech. Jenom těžko by se jednalo o něco jiného, než o stejný koncept. A tak se dá očekávat, že pokud v rámci castingu dojde k nalezení ideální rodiny, dojde jistě i k brzkému natáčení. Jelikož první série se natáčela v období jara – léta, je v podstatě nejvyšší čas na to, aby se natáčení začalo. Důvodem, proč se lidé mohou přihlásit, není pochopitelně nic jiného, než možnost získat opravdu velmi zajímavou finanční odměnu. Tu dostala i rodina, která se v roce 2015 první série zúčastnila a která tak byla na televizních obrazovkách hojně sledována.

Konkrétní doba není jasná

Jelikož Česká televize o reality show Dovolená ve starých časech stále mlčí, dá se jenom odhadovat, v jakém konkrétním období se bude děj odehrávat. Když se podíváme na první sérii, tak musíme říci, že zde bylo obdobím doba od založení protektorátu, a to až do osvobození. Tom odpovídal také název – Dovolená v protektorátu. Jak se rodina, i televizní diváci přesvědčili, byla to poměrně těžká doba. Zda se bude stejný koncept opakovat, nebo bude zvoleno období jiné, zatím není jasné. Pokud se podíváme na zahraniční koncepty, musíme říci, že jednotlivé série nejsou laděny do stejných dob, ale dochází k tomu, že se různá období mění. A to i v souvislosti s událostmi konkrétní země, ve které se bude pořad vysílat.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018