Dovolená ve starých časech se vrátí

Ačkoliv Česká televize nevysílá tolik reality show, nutno říci, že jedna se do paměti televizním divákům skutečně vryla. O jakou se jedná? Její název byl Dovolená ve starých časech. Jak už napovídá název, jednalo se o historickou reality show, která byla spojena s povinností trávit čas v domě a se stejnými možnostmi, jako tomu bylo v minulosti. Daný pořad byl celkem úspěšný. I když se delší dobu nic nedělo, aktuálně to vypadá, že by se mohla natočit další série.

Je vyhlášen casting

I když Česká televize oficiálně nic neohlásila, nutno říci, že vypsala casting, a to právě na účast v show Dovolená ve starých časech. Jenom těžko by se jednalo o něco jiného, než o stejný koncept. A tak se dá očekávat, že pokud v rámci castingu dojde k nalezení ideální rodiny, dojde jistě i k brzkému natáčení. Jelikož první série se natáčela v období jara – léta, je v podstatě nejvyšší čas na to, aby se natáčení začalo. Důvodem, proč se lidé mohou přihlásit, není pochopitelně nic jiného, než možnost získat opravdu velmi zajímavou finanční odměnu. Tu dostala i rodina, která se v roce 2015 první série zúčastnila a která tak byla na televizních obrazovkách hojně sledována.

Konkrétní doba není jasná

Jelikož Česká televize o reality show Dovolená ve starých časech stále mlčí, dá se jenom odhadovat, v jakém konkrétním období se bude děj odehrávat. Když se podíváme na první sérii, tak musíme říci, že zde bylo obdobím doba od založení protektorátu, a to až do osvobození. Tom odpovídal také název – Dovolená v protektorátu. Jak se rodina, i televizní diváci přesvědčili, byla to poměrně těžká doba. Zda se bude stejný koncept opakovat, nebo bude zvoleno období jiné, zatím není jasné. Pokud se podíváme na zahraniční koncepty, musíme říci, že jednotlivé série nejsou laděny do stejných dob, ale dochází k tomu, že se různá období mění. A to i v souvislosti s událostmi konkrétní země, ve které se bude pořad vysílat.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018