Druhá řada show Peče celá země se bude natáčet příští rok na jaře. Zájem uchazečů je obrovský

Možná si ještě vzpomínáte na poměrně populární kuchařskou show Peče celá země, která se premiérově vysílala letos na jaře. Šlo o soutěž amatérských cukrářů, kteří se utkali ve vzájemném klání o titul nejlepšího amatérského pekaře v Česku.

První kolo konkurzu je za námi

Na základě úspěchu pořadu se Česká televize rozhodla na jaře příštího roku natáčet druhou řadu této reality show. Jak už to tak bývá, přípravy ale započaly již nyní. Na Kavčích horách právě skončilo první kolo konkurzu do chystaného pokračování. Cílem bylo stihnout udělat základní předvýběr ještě před létem a nejlepší skupina pekařů a cukrářů bude zvolena po letní pauze. Natáčení započne až příští rok na jaře a to znamená, že druhá řada pořadu by se mohla ve vysílání objevit nejdříve příští rok na podzim. Pravděpodobnější je však možná ještě pozdější termín, v průběhu roku 2022.

Uchazečů je více

Produkce pekařské show zaznamenala oproti loňskému ročníku až čtyřnásobný nárůst uchazečů. Na samotný konkurz pak bylo pozváno třikrát více lidí než při první řadě. Soutěž tak zjevně zaujala nejen diváky, ale i samotné pekaře a cukráře, kteří ji jistě mohou vnímat jako lákavou možnost, jak zviditelnit své dílo. Na konkurz museli uchazeči vlastnoručně upéct něco slaného i sladkého, nejvíce uchazečů přijelo z Jihomoravského a Moravskoslezského kraje.

Zopakuje se úspěch první řady?

První řada pořadu Peče celá země byla úspěšná v sobotním televizním prime-time. Reality show sledovalo více než 1,3 milionu lidí starších 15 let a přes 118 tisíc dětí ve věku 4-14 let. Finálový díl byl pak vůbec nejsledovanějším dílem ze všech, neboť k televizím přilákal více než 1,7 milionu diváků a 134 tisíc dětí. Soutěžící i porotci z pořadu Peče celá země se během léta vydají za svými fanoušky do jednotlivých regionů Česka. To vše bude probíhat v rámci nového projektu České televize Českem tam a zpět.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021