Dva nové původní seriály na Primě

Televize Prima chystá pro své diváky v nadcházejícím období několik nových seriálů. O chystané Zoo už jsme vás informovali, dnes se podíváme na další dvě připravované novinky.

První z nich je osmidílná detektivní série s názvem Duch. Scénář vytvořila trojice Peter Nagy, Tomáš Koňařík a David Laňka a podívali se v něm do prostředí Národní centrály proti organizovanému zločinu. Režisér Petr Bebjak se ujal režie a v hlavních rolích vyšetřovatelů diváci uvidí Štěpána Benoniho a Martu Dancingerovou.

Zatím není jasné, kdy Prima tento svůj nový detektivní seriál uvede.

Druhou novinkou, kterou Prima avizuje, je černá komedie Půlnoční zpověď. Sourozenci v hereckém podání Marka Lambory a Markéty Plánkové mají na první pohled velmi rozdílná, ve skutečnosti však velmi podobná povolání: Albert je kněz a Stela je vztahová terapeutka. Oba se zabývají léčením lidských duší, ale jejich vlastní sourozenecký vztah je rozbitý. Jejich cesty však spojí záhadný zločin a sourozencům nezbyde nic jiného, než se spolu zase začít bavit.

Kromě zmíněných herců se v Půlnoční zpovědi objeví i Denisa Nesvačilová, Sabina Laurinová, Martin Zounar, Marek Taclík či Igor Orozovič.

Půlnoční zpověď by měla mít stejně jako kriminálka Duch osm dílů. Autorkami scénáře je sourozenecká dvojice Kateřina a Jitka Bártů, které stojí již za několika dalšími primáckými projekty – například detektivkou Temný kraj. Druhá ze sester – Jitka – se pak ujala i režie celého seriálu.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022