Dvě známé osobnosti se vrací na obrazovku

Není nic neobvyklého, že se lidé známí z televizních obrazovek na čas vypaří, následně o nich není ani vidu, ani slechu, a poté se opět objeví zpět. A právě k tomuto aktuálně došlo, a to na obrazovkách TV Barrandov. Tento kanál totiž hlásí, že u něho vzali místo dvě poměrně známé tváře. Zajímá vás, o koho konkrétně jde a v jaké souvislosti je budete moci vidět? Podívejte se na to společně s námi.

Prvním jménem je Václav Tittelbach

Pokud jste v minulosti patřili mezi diváky TV Nova, konkrétně potom zpravodajské relace, jistě vám toto jméno není nijak neznámé. Václav Tittelbach byl totiž mužem, který měl na starost sportovní zpravodajství. V oblasti zpráv zůstane i nadále. Jenom s tím rozdílem, že na TV Barrandov ho bude čekat magazín Exploziv krimi. Je tedy jasně patrné, že je to poměrně výrazný odklon od jeho původního zaměření. Přesto ze zpravodajské činnosti zcela úplně neodešel. Pokud toužíte vidět, jak se mu bude dařit, stačí si naladit kanál Barrandov již první červencové pondělí, kdy ho čeká jeho velká premiéra. Konkrétní čas je naplánován na 18:55.

Kdo bude druhým jménem?

Tuto osobu neznáme z TV Nova, jelikož ji známe z naší veřejnoprávní televize, a to z ČT 1. Právě zde se poměrně dlouho objevoval Alexandr Hemala. Jeho starostí bylo především představování různých televizních pořadů. Ani u toho na TV Barrandov nezůstane. A to z toho důvodu, že pro něho je připravena také jedna z částí zpravodajské relace. O co konkrétně půjde? Jde o relaci Nejlepší počasí. Už název jasně ukazuje, že půjde o klasickou meteorologickou předpověď. Alexander Hemala se zde však neobjeví sám, jelikož bude patřit do trojice moderátorů, kteří budou mít za úkol seznámit diváky s tím, jak bude. I tento pořad je, samozřejmě stejně jako pořad předchozí novinkou, která bude k vidění nejenom v době letních prázdnin.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018