Dvě známé osobnosti se vrací na obrazovku

Není nic neobvyklého, že se lidé známí z televizních obrazovek na čas vypaří, následně o nich není ani vidu, ani slechu, a poté se opět objeví zpět. A právě k tomuto aktuálně došlo, a to na obrazovkách TV Barrandov. Tento kanál totiž hlásí, že u něho vzali místo dvě poměrně známé tváře. Zajímá vás, o koho konkrétně jde a v jaké souvislosti je budete moci vidět? Podívejte se na to společně s námi.

Prvním jménem je Václav Tittelbach

Pokud jste v minulosti patřili mezi diváky TV Nova, konkrétně potom zpravodajské relace, jistě vám toto jméno není nijak neznámé. Václav Tittelbach byl totiž mužem, který měl na starost sportovní zpravodajství. V oblasti zpráv zůstane i nadále. Jenom s tím rozdílem, že na TV Barrandov ho bude čekat magazín Exploziv krimi. Je tedy jasně patrné, že je to poměrně výrazný odklon od jeho původního zaměření. Přesto ze zpravodajské činnosti zcela úplně neodešel. Pokud toužíte vidět, jak se mu bude dařit, stačí si naladit kanál Barrandov již první červencové pondělí, kdy ho čeká jeho velká premiéra. Konkrétní čas je naplánován na 18:55.

Kdo bude druhým jménem?

Tuto osobu neznáme z TV Nova, jelikož ji známe z naší veřejnoprávní televize, a to z ČT 1. Právě zde se poměrně dlouho objevoval Alexandr Hemala. Jeho starostí bylo především představování různých televizních pořadů. Ani u toho na TV Barrandov nezůstane. A to z toho důvodu, že pro něho je připravena také jedna z částí zpravodajské relace. O co konkrétně půjde? Jde o relaci Nejlepší počasí. Už název jasně ukazuje, že půjde o klasickou meteorologickou předpověď. Alexander Hemala se zde však neobjeví sám, jelikož bude patřit do trojice moderátorů, kteří budou mít za úkol seznámit diváky s tím, jak bude. I tento pořad je, samozřejmě stejně jako pořad předchozí novinkou, která bude k vidění nejenom v době letních prázdnin.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018