Dvě známé osobnosti se vrací na obrazovku

Není nic neobvyklého, že se lidé známí z televizních obrazovek na čas vypaří, následně o nich není ani vidu, ani slechu, a poté se opět objeví zpět. A právě k tomuto aktuálně došlo, a to na obrazovkách TV Barrandov. Tento kanál totiž hlásí, že u něho vzali místo dvě poměrně známé tváře. Zajímá vás, o koho konkrétně jde a v jaké souvislosti je budete moci vidět? Podívejte se na to společně s námi.

Prvním jménem je Václav Tittelbach

Pokud jste v minulosti patřili mezi diváky TV Nova, konkrétně potom zpravodajské relace, jistě vám toto jméno není nijak neznámé. Václav Tittelbach byl totiž mužem, který měl na starost sportovní zpravodajství. V oblasti zpráv zůstane i nadále. Jenom s tím rozdílem, že na TV Barrandov ho bude čekat magazín Exploziv krimi. Je tedy jasně patrné, že je to poměrně výrazný odklon od jeho původního zaměření. Přesto ze zpravodajské činnosti zcela úplně neodešel. Pokud toužíte vidět, jak se mu bude dařit, stačí si naladit kanál Barrandov již první červencové pondělí, kdy ho čeká jeho velká premiéra. Konkrétní čas je naplánován na 18:55.

Kdo bude druhým jménem?

Tuto osobu neznáme z TV Nova, jelikož ji známe z naší veřejnoprávní televize, a to z ČT 1. Právě zde se poměrně dlouho objevoval Alexandr Hemala. Jeho starostí bylo především představování různých televizních pořadů. Ani u toho na TV Barrandov nezůstane. A to z toho důvodu, že pro něho je připravena také jedna z částí zpravodajské relace. O co konkrétně půjde? Jde o relaci Nejlepší počasí. Už název jasně ukazuje, že půjde o klasickou meteorologickou předpověď. Alexander Hemala se zde však neobjeví sám, jelikož bude patřit do trojice moderátorů, kteří budou mít za úkol seznámit diváky s tím, jak bude. I tento pořad je, samozřejmě stejně jako pořad předchozí novinkou, která bude k vidění nejenom v době letních prázdnin.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018