Euro 2016 bude na ČT

Pokud patříte mezi sportovní fanoušky, jistě vás v poslední době štvou informace o tom, že celou řadu sportovních přenosů je možné sledovat jenom prostřednictvím placených kanálů. Naštěstí to neplatí o všech sportech. Pokud jste milovnici fotbalu, potom vás můžeme potěšit zprávou, že Euro 2016 se bude vysílat na kanálech České televize. A jelikož jde o televizi veřejnoprávní, je samozřejmě jasné, že to bude zdarma. A to jak v rámci klasického vysílání, tak samozřejmě také prostřednictvím online přenosů. Skvělá zpráva pro každého, kdo nechce, aby mu unikl byť jenom jediný zápas.

ČT nabídne celkem 51 duelů

Samotné Euro 2016 začíná přesně 10. června a bude končit ve stejné datum, o měsíc později. A stejně samozřejmě bude ČT vysílat i své zápasy. Dle vysílacího plánu bychom se tak na obrazovkách měli setkat s celkem 51 duely. A to nejenom v rámci přímých přenosů, ale samozřejmě také v rámci celé řady záznamů. Jako diváci tak budeme mít šanci poznat všech 24 týmů, kteří si na daném šampionátu budou moci zahrát.

Zpět k tradici

Pokud se podíváme do historie, tak veškeré kontinentální šampionáty patřily vždy veřejnoprávním televizím. Tedy až na výjimku, která se konala v roce 2008. To Euro vysílala televize Prima. Nutno říci, že nesklidila příliš mnoho pozitivních ohlasů. Vypadá to tedy, že ČT chce opět pokračovat v započaté historii. A ta se začala psát už v roce 1968.

Česká televize však nepočítá jenom s tím, vysílat samotné zápasy. Pokud na šampionát postoupí také Česká republika, má samozřejmě v plánu přidat také bohatý doprovodný program, který bude spojený právě s informacemi o našem mužstvu. A to jak s informacemi historickými, tak i současnými. A jelikož je fotbal spolu s hokejem sport číslo jedna, je jasné, že jeho vysílání na kanálech České televize logicky vítá většina obyvatel naší země!

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017