Euro celistvě na ČT Sportu a na Dvojce

Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou nabídku zápasů. Stejně tak je bude možné sledovat i na ČT, která i v tomto případě zajistí sportovnímu kanálu přímou podporu. Nezbytné studio rovněž nesmí chybět, kterým provází tradiční a fotbalovým fanouškům notoricky známé jméno Pavel Čapek, s ním se spolupráce chytne Petr Kubásek. Premiérové dny na větší sportovní akci si odbude i Jan Lutonský.

Fotbalovým studiem projde spoustu význačných hostů, zejména z řad bývalých hráčů. Rozhovorů a diskuzí se tak zúčastní zejména Tomáš Sivok, jenž bude zároveň hlavní tváří sféry internacionálů. Mimoto se ve studiu zastaví i legendy Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Antonín Panenka, Tomáš Ujfaluši či Ivan Hašek. Roli expertů zastanou i Erich Brabec, Martin Hyský, Luděk Zelenka nebo stálice fotbalových akcí, bývalý trenér Günter Bittengel. Někteří z nich naplní roli i doplňujících komentátorů pro komentátory hlavní, jakými jsou Jaromír Bosák, Vlastimil Vlášek, Jiří Štěpán nebo Ondřej Prokop.

Zápasy české reprezentace budou postupně uvedeny v pondělí 14. června s domácím Skotskem, o čtyři dny později stejně tak v odpoledních hodinách s Chorvatskem a závěrečný mač s favorizovanou Anglií se odehraje 22. června se začátkem ve 21 hodin. Euro potrvá až do 11. července.

Nelze opominout ani zpravodajskou stanici CNN Prima News, která uvede pokračování zábavné talk-show Co Čech, to trenér!ve dny zápasů českých reprezentantů. Moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová přivítají hosty nejen z řad bývalých hráčů, současných i bývalých trenérů, a i z řad umělců či dalších výraznějších osobností z oblasti kultury. První díl se v den zápasu se Skoty odvysílá již v 11:20, repríza proběhne těsně před zápasem ve 14:20.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021