Euro celistvě na ČT Sportu a na Dvojce

Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou nabídku zápasů. Stejně tak je bude možné sledovat i na ČT, která i v tomto případě zajistí sportovnímu kanálu přímou podporu. Nezbytné studio rovněž nesmí chybět, kterým provází tradiční a fotbalovým fanouškům notoricky známé jméno Pavel Čapek, s ním se spolupráce chytne Petr Kubásek. Premiérové dny na větší sportovní akci si odbude i Jan Lutonský.

Fotbalovým studiem projde spoustu význačných hostů, zejména z řad bývalých hráčů. Rozhovorů a diskuzí se tak zúčastní zejména Tomáš Sivok, jenž bude zároveň hlavní tváří sféry internacionálů. Mimoto se ve studiu zastaví i legendy Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Antonín Panenka, Tomáš Ujfaluši či Ivan Hašek. Roli expertů zastanou i Erich Brabec, Martin Hyský, Luděk Zelenka nebo stálice fotbalových akcí, bývalý trenér Günter Bittengel. Někteří z nich naplní roli i doplňujících komentátorů pro komentátory hlavní, jakými jsou Jaromír Bosák, Vlastimil Vlášek, Jiří Štěpán nebo Ondřej Prokop.

Zápasy české reprezentace budou postupně uvedeny v pondělí 14. června s domácím Skotskem, o čtyři dny později stejně tak v odpoledních hodinách s Chorvatskem a závěrečný mač s favorizovanou Anglií se odehraje 22. června se začátkem ve 21 hodin. Euro potrvá až do 11. července.

Nelze opominout ani zpravodajskou stanici CNN Prima News, která uvede pokračování zábavné talk-show Co Čech, to trenér!ve dny zápasů českých reprezentantů. Moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová přivítají hosty nejen z řad bývalých hráčů, současných i bývalých trenérů, a i z řad umělců či dalších výraznějších osobností z oblasti kultury. První díl se v den zápasu se Skoty odvysílá již v 11:20, repríza proběhne těsně před zápasem ve 14:20.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021