Fajnrock TV vysílá už i na Slovensku

Poměrně mladá televizní stanice Fajnrock TV, která nabízí milovníkům tvrdší muziky hlavně rockovou hudbu, dál roste. Zatímco dosud ji mohli sledovat převážně čeští diváci, nově vysílá už i na Slovensku.

Vedení televize se dohodlo se společností UPC a přes její síť se nyní dostává i k našim východním sousedům. UPC Digital přivedlo Fajnrock TV na Slovensko už 30. června, a to spolu s dalšími šesti stanicemi. Nabízí tak velmi pestrou paletu, zahrnující stanice od HBO Comedy přes zmiňovanou hudební televizi až po třeba sportovní kanály Spartak TV (která se zaměřuje na fotbal) a Sport5 (ta vysílá hlavně motosporty).

Naladí se všude

Fajnrock TV na Slovensku vysílá na UPC Digital na kanálu 98, případně také na frekvenci 402 MHz. Program se tam oproti českému nemění a příznivci bigbeatu a rocku mohou dál poslouchat svou oblíbenou muziku a sledovat nejrůznější hudební pořady. A nic se nemění ani na tom, že televize i nadále dává značný prostor mladým, nadějným kapelám, které mají šanci zaujmout širší publikum a prorazit.

Přicházejí novinky

Ale to není vše. Vedení televize Fajnrock se rozhodlo udělat jisté kroky i v otázce programu, a tak se během léta lecos proměnilo. Největší změnou je, že přes prázdniny se přestal vyslat pořad Flashback, ve kterém se právě objevovaly mladé, zajímavé skupiny, které spousta diváků nejspíš neznala, ale díky pořadu mohli nahlédnout na jejich tvorbu podrobněji. Během letních měsíců se znovu vysílají akorát již natočené díly, které diváky nejvíc zaujaly.

Pořady přes léto ale jen nemizí – na Fajnrock TV se nově objevila Heavy kecal show – a jak již název napovídá, nejen, že se během ní vysílá tvrdá muzika, ale hlavně se o ní mluví. A to nejen se členy dané kapely, ale své názory tam může vyjádřit kdokoliv – běžní lidé, kteří se nachomítnou před kamerou, nebo třeba ti, kteří si podobnou hudbu užívají na letních festivalech.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018