Fajnrock TV vysílá už i na Slovensku

Poměrně mladá televizní stanice Fajnrock TV, která nabízí milovníkům tvrdší muziky hlavně rockovou hudbu, dál roste. Zatímco dosud ji mohli sledovat převážně čeští diváci, nově vysílá už i na Slovensku.

Vedení televize se dohodlo se společností UPC a přes její síť se nyní dostává i k našim východním sousedům. UPC Digital přivedlo Fajnrock TV na Slovensko už 30. června, a to spolu s dalšími šesti stanicemi. Nabízí tak velmi pestrou paletu, zahrnující stanice od HBO Comedy přes zmiňovanou hudební televizi až po třeba sportovní kanály Spartak TV (která se zaměřuje na fotbal) a Sport5 (ta vysílá hlavně motosporty).

Naladí se všude

Fajnrock TV na Slovensku vysílá na UPC Digital na kanálu 98, případně také na frekvenci 402 MHz. Program se tam oproti českému nemění a příznivci bigbeatu a rocku mohou dál poslouchat svou oblíbenou muziku a sledovat nejrůznější hudební pořady. A nic se nemění ani na tom, že televize i nadále dává značný prostor mladým, nadějným kapelám, které mají šanci zaujmout širší publikum a prorazit.

Přicházejí novinky

Ale to není vše. Vedení televize Fajnrock se rozhodlo udělat jisté kroky i v otázce programu, a tak se během léta lecos proměnilo. Největší změnou je, že přes prázdniny se přestal vyslat pořad Flashback, ve kterém se právě objevovaly mladé, zajímavé skupiny, které spousta diváků nejspíš neznala, ale díky pořadu mohli nahlédnout na jejich tvorbu podrobněji. Během letních měsíců se znovu vysílají akorát již natočené díly, které diváky nejvíc zaujaly.

Pořady přes léto ale jen nemizí – na Fajnrock TV se nově objevila Heavy kecal show – a jak již název napovídá, nejen, že se během ní vysílá tvrdá muzika, ale hlavně se o ní mluví. A to nejen se členy dané kapely, ale své názory tam může vyjádřit kdokoliv – běžní lidé, kteří se nachomítnou před kamerou, nebo třeba ti, kteří si podobnou hudbu užívají na letních festivalech.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018