Fajnrock TV vysílá už i na Slovensku

Poměrně mladá televizní stanice Fajnrock TV, která nabízí milovníkům tvrdší muziky hlavně rockovou hudbu, dál roste. Zatímco dosud ji mohli sledovat převážně čeští diváci, nově vysílá už i na Slovensku.

Vedení televize se dohodlo se společností UPC a přes její síť se nyní dostává i k našim východním sousedům. UPC Digital přivedlo Fajnrock TV na Slovensko už 30. června, a to spolu s dalšími šesti stanicemi. Nabízí tak velmi pestrou paletu, zahrnující stanice od HBO Comedy přes zmiňovanou hudební televizi až po třeba sportovní kanály Spartak TV (která se zaměřuje na fotbal) a Sport5 (ta vysílá hlavně motosporty).

Naladí se všude

Fajnrock TV na Slovensku vysílá na UPC Digital na kanálu 98, případně také na frekvenci 402 MHz. Program se tam oproti českému nemění a příznivci bigbeatu a rocku mohou dál poslouchat svou oblíbenou muziku a sledovat nejrůznější hudební pořady. A nic se nemění ani na tom, že televize i nadále dává značný prostor mladým, nadějným kapelám, které mají šanci zaujmout širší publikum a prorazit.

Přicházejí novinky

Ale to není vše. Vedení televize Fajnrock se rozhodlo udělat jisté kroky i v otázce programu, a tak se během léta lecos proměnilo. Největší změnou je, že přes prázdniny se přestal vyslat pořad Flashback, ve kterém se právě objevovaly mladé, zajímavé skupiny, které spousta diváků nejspíš neznala, ale díky pořadu mohli nahlédnout na jejich tvorbu podrobněji. Během letních měsíců se znovu vysílají akorát již natočené díly, které diváky nejvíc zaujaly.

Pořady přes léto ale jen nemizí – na Fajnrock TV se nově objevila Heavy kecal show – a jak již název napovídá, nejen, že se během ní vysílá tvrdá muzika, ale hlavně se o ní mluví. A to nejen se členy dané kapely, ale své názory tam může vyjádřit kdokoliv – běžní lidé, kteří se nachomítnou před kamerou, nebo třeba ti, kteří si podobnou hudbu užívají na letních festivalech.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018