Farmář hledá ženu se vrací

V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a natáčí už po dobu 11 let a natáčí se po celé České republice. Tato show nabízí 7 farmářům a jedné farmářce najít svojí spřízněnou lásku. V prvním díle se seznámíme se všemi farmáři a zjistíme koho hledají.

V tomto roce zkouší své štěstí v hledání lásky Antonín ze sklárny v Českém středohoří. Tady se nachází malá rodinná sklárna, která jíž v této show byla, byl tu před 11 lety sklář Patrik, Antonínův bratr.

Dalším farmářem je Jan, kterému je 47 let a žije na Chudimsku, má velké hospodářství, které by rád ještě rozvíjel. Bohužel ho před 8 lety opustila žena, a tak hledá pravou lásku, která bude rozvíjet hospodářství ním.

Josef, 28 let,žije v Jihočeském kraji. Josef má jednu malou a jednu velkou farmu. Práce má strašně moc, ale vše zvládá sám. Jeho nejdelší vztah byl od školky až na gympl. Poté měl dvou roční vztah, bohužel, žena nezkousla, jak furt pracuje. Pro svojí budoucí ženu nemá problém postavit rybník, když jí nemůže vzít k moři.

Nejstarším farmářem je 57letý Pavel, který má farmu nedaleko Pardubic. Je to romantik tělem a duší. Největší problém pro Pavla je, že je na všechno sám a nestíhá sbírat třešně, jablka, maliny a další. Pavel má 14letou dceru a 18letého syna, oba ho občas navštěvují, ale ani jeden z nich nemá zájem hospodářství později převzít.

František,36 let to je další farmář, navíc i vystudovaný farmář. František má velký areál statku, patří mu i les okolo, potok. Zvířátek má taky dost, má stáje, ale zatím žádné koně. Nemá problém pořídit své nastavující koně, pokud bude chtít.

V Máchově kraji, bydlí koňařka Andrea, jediná farmářka v této show. Andrea má 38 let.

Toto je pár vybraných farmářů, kteří se této show účastní a věří ve štěstí.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022