Film nebezpečný nápadník se objevil poprvé na obrazovkách televize

Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku 2021a  režísorval ho režisér AviFedergreen. Avi režíroval i filmy jako je třeba Motherly, Things i do formoney nebo Dům pro Irene. Režíroval také nějaké seriály, například Good dog, Rabbitfall a It’sme Gerald.

Ve filmu se v hlavních rolích objeví JoelleFarrow, kterou jsme mohli zahlédnout ve filmech jako je Tajemství Města nebo v seriálech jako je Dobrá Čarodějka, Skladiště 13.Dále můžeme vidět herce Kanadského původu Davida Pinarda který už hrál také v pár filmech i seriálech. Viděli jsme ho v Love’smatch, Rock And RollChristmas nebo v seriálech jako Banda, Velká jízda.

Film je o Sandře s její dcerou Sophíí, kterým se nedávno konečně poštěstilo otevřít jejich vysněnou kavárnu. O otevření své kavárny dlouho snili a vynaložili do zrealizování jejich snu velké úsilí. Jelikož provoz kavárny není jednoduchá záležitost přijmou na výpomoc tajemného Blaina. Avšak Blain je kytarista, takže na své kytarové vystoupení přiláká davy zákazníku a kavárně se tím daří.

Sophii se samozřejmě Blain zalíbí, je to tajemný muž, který hraje velmi profesionálně na kytaru. Sophie si myslí, že o ní Blain má také zájem, skládá jí komplimenty, všímá si jí a chová se k ní velmi hezky. Avšak Sophie zjisti, že přesně takto svadí i její matku. A to je velmi nepřijatelné a nevhodně. Sophií to dost zraní a chce se pomstít. A tak se snaží odhalit všechna jeho tajemství. Což je velmi těžký oříšek. Jestli se to Sophií podaří a jaké tajemství odhalí se dozvíte buď na obrazovkách televize , pokud použijete zpětné přetáčení. Nebo si tento film můžete přehrát bezplatně na stránkách iPrima.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022