Fotbalová liga je tu. Kdo ji bude vysílat?

Pokud je sport, který je u nás skutečně velmi oblíbený, je zcela pochopitelné, že se jedná o fotbal. Právě na ten lidé jezdí nejenom na stadiony, ale zcela pochopitelně ho sledují také v televizi. Jelikož liga již začala, je dobré připomenout, kde ji budete moci sledovat. V televizním programu ji můžete hledat poměrně jednoduše, a to jako HET liga, která tak změnila po jednom jediném roce jméno. To jenom pro pořádek, abyste přesně věděli, co konkrétně vlastně máte na televizních obrazovkách sledovat. A nyní již k tomu, kde konkrétně můžete jednotlivé zápasy přesně vidět.

Chcete sledovat zdarma?

První možnost je v podstatě možností klasickou a týká se situace, kdy se rozhodnete sledovat fotbalová utkání zcela zdarma. V takovém případě je postup celkem jednoduchý. Stejně jako v minulém roce, si můžete být jisti, že můžete sledovat fotbal na veřejnoprávní tuzemské televizi, kterou je pochopitelně Česká televize. Ta měla práva i loňský rok stejně tak je získala i nyní. Lákadlem je hlavně to, že televize vysílá v neplaceném pásmu a program lze naladit téměř kdekoliv.

Pokud se podíváme i na možnost číslo dvě, tak musíme říci, že je cestou i zvolení varianty, kdy budete fotbal sledovat na internetu. A kde konkrétně? Bude to server iSPort.cz, kde budou některá vybraná utkání také k dispozici.

Jaká je další možnost?

Nyní se podívejme na další, tentokrát už placenou možnost. Ta je spojena s vysílacími právy, které získal kanál O2 TV Sport, který je měl už minulý rok. Hlavním lákadlem je zde rozhodně to, že tento kanál má vždy právo vybrat si konkrétní utkání – a tak bude pochopitelně vybírat to atraktivní. A na jakém kanále budete moci dané sportovní utkání přímo sledovat? Bude to O2 TV Fotbal.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018