Fotbalová liga je tu. Kdo ji bude vysílat?

Pokud je sport, který je u nás skutečně velmi oblíbený, je zcela pochopitelné, že se jedná o fotbal. Právě na ten lidé jezdí nejenom na stadiony, ale zcela pochopitelně ho sledují také v televizi. Jelikož liga již začala, je dobré připomenout, kde ji budete moci sledovat. V televizním programu ji můžete hledat poměrně jednoduše, a to jako HET liga, která tak změnila po jednom jediném roce jméno. To jenom pro pořádek, abyste přesně věděli, co konkrétně vlastně máte na televizních obrazovkách sledovat. A nyní již k tomu, kde konkrétně můžete jednotlivé zápasy přesně vidět.

Chcete sledovat zdarma?

První možnost je v podstatě možností klasickou a týká se situace, kdy se rozhodnete sledovat fotbalová utkání zcela zdarma. V takovém případě je postup celkem jednoduchý. Stejně jako v minulém roce, si můžete být jisti, že můžete sledovat fotbal na veřejnoprávní tuzemské televizi, kterou je pochopitelně Česká televize. Ta měla práva i loňský rok stejně tak je získala i nyní. Lákadlem je hlavně to, že televize vysílá v neplaceném pásmu a program lze naladit téměř kdekoliv.

Pokud se podíváme i na možnost číslo dvě, tak musíme říci, že je cestou i zvolení varianty, kdy budete fotbal sledovat na internetu. A kde konkrétně? Bude to server iSPort.cz, kde budou některá vybraná utkání také k dispozici.

Jaká je další možnost?

Nyní se podívejme na další, tentokrát už placenou možnost. Ta je spojena s vysílacími právy, které získal kanál O2 TV Sport, který je měl už minulý rok. Hlavním lákadlem je zde rozhodně to, že tento kanál má vždy právo vybrat si konkrétní utkání – a tak bude pochopitelně vybírat to atraktivní. A na jakém kanále budete moci dané sportovní utkání přímo sledovat? Bude to O2 TV Fotbal.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018