Fotbalová liga je tu. Kdo ji bude vysílat?

Pokud je sport, který je u nás skutečně velmi oblíbený, je zcela pochopitelné, že se jedná o fotbal. Právě na ten lidé jezdí nejenom na stadiony, ale zcela pochopitelně ho sledují také v televizi. Jelikož liga již začala, je dobré připomenout, kde ji budete moci sledovat. V televizním programu ji můžete hledat poměrně jednoduše, a to jako HET liga, která tak změnila po jednom jediném roce jméno. To jenom pro pořádek, abyste přesně věděli, co konkrétně vlastně máte na televizních obrazovkách sledovat. A nyní již k tomu, kde konkrétně můžete jednotlivé zápasy přesně vidět.

Chcete sledovat zdarma?

První možnost je v podstatě možností klasickou a týká se situace, kdy se rozhodnete sledovat fotbalová utkání zcela zdarma. V takovém případě je postup celkem jednoduchý. Stejně jako v minulém roce, si můžete být jisti, že můžete sledovat fotbal na veřejnoprávní tuzemské televizi, kterou je pochopitelně Česká televize. Ta měla práva i loňský rok stejně tak je získala i nyní. Lákadlem je hlavně to, že televize vysílá v neplaceném pásmu a program lze naladit téměř kdekoliv.

Pokud se podíváme i na možnost číslo dvě, tak musíme říci, že je cestou i zvolení varianty, kdy budete fotbal sledovat na internetu. A kde konkrétně? Bude to server iSPort.cz, kde budou některá vybraná utkání také k dispozici.

Jaká je další možnost?

Nyní se podívejme na další, tentokrát už placenou možnost. Ta je spojena s vysílacími právy, které získal kanál O2 TV Sport, který je měl už minulý rok. Hlavním lákadlem je zde rozhodně to, že tento kanál má vždy právo vybrat si konkrétní utkání – a tak bude pochopitelně vybírat to atraktivní. A na jakém kanále budete moci dané sportovní utkání přímo sledovat? Bude to O2 TV Fotbal.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018