FTV Prima odtajnila jména moderátorů Hodinky

Už nějaký čas se o tom mluví, spekuluje se o detailech i o jménech hlavních aktérů. A konečně je o něco jasněji. FTV Prima po několika dnech tajnůstkaření prozradila, kdo bude moderovat její nový odpolední pořad Hodinka.

Jak už jsme vás tady na Spustit.cz informovali, FTV Prima pozměňuje své vysílací schéma a velké změny dělá především v odpoledních hodinách, kdy běží její vlastní pořady. Tou nejzásadnější je zřejmě zavedení nového hodinového pořadu nazvaného jednoduše Hodinka. Ten divákům nabídne vše, co je zajímá, co potřebují znát, a nebo i to, co možná dosud ani netušili, ale určitě by o tom měli vědět (když už ne proto, aby byli v obraze, tak aby lépe poznali svět kolem sebe a mohli se o nově získané znalosti podělit s ostatními). Hodinka tak bude křížencem mezi publicistikou a zpravodajstvím, nabídne reportáže i živé vstupy, nahlédne do společnosti, přírody i dalších koutů lidského konání.

Tři moderátorské dvojice

Tím, co by mělo diváky na Hodinku nalákat, není jen její obsah, ale především její moderátorské tváře. Těch bude celkem šest a budou se objevovat vždy v párech – podobně jako jsme tomu zvyklí u Odpoledních zpráv FTV Prima a dalších zpravodajských relací ostatních televizí. A vedení televize nyní prozradilo, na koho se každé všední odpoledne budeme moci těšit. Hodinu nás budou bavit či poučovat Lumír Olšovský s Magdalenou Wronkovou, v závěsu za nimi Jakub Štěpán s Andreou Daňkovou a do třetice se na obrazovkách začnou společně objevovat herci Gustav Hašek s Dominikou Býmovou.

Lákadlo na večer

Primácká Hodinka se bude vysílat pravidelně od 16:45 hodin a její obsah bude pokaždé jiný. Přesto tu ale budou určité znaky, které se objeví v každém díle. A jedním z nich budou jakési vstupy či upoutávky spadající pod Divácké zprávy, VIP zprávy a Zprávy – což bude nejen pravidelná součást tohoto vysílání, ale také jakési lákadlo pro diváky, aby si v pozdějších hodinách pustili právě i tyto tři pořady.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018