FTV Prima odtajnila jména moderátorů Hodinky

Už nějaký čas se o tom mluví, spekuluje se o detailech i o jménech hlavních aktérů. A konečně je o něco jasněji. FTV Prima po několika dnech tajnůstkaření prozradila, kdo bude moderovat její nový odpolední pořad Hodinka.

Jak už jsme vás tady na Spustit.cz informovali, FTV Prima pozměňuje své vysílací schéma a velké změny dělá především v odpoledních hodinách, kdy běží její vlastní pořady. Tou nejzásadnější je zřejmě zavedení nového hodinového pořadu nazvaného jednoduše Hodinka. Ten divákům nabídne vše, co je zajímá, co potřebují znát, a nebo i to, co možná dosud ani netušili, ale určitě by o tom měli vědět (když už ne proto, aby byli v obraze, tak aby lépe poznali svět kolem sebe a mohli se o nově získané znalosti podělit s ostatními). Hodinka tak bude křížencem mezi publicistikou a zpravodajstvím, nabídne reportáže i živé vstupy, nahlédne do společnosti, přírody i dalších koutů lidského konání.

Tři moderátorské dvojice

Tím, co by mělo diváky na Hodinku nalákat, není jen její obsah, ale především její moderátorské tváře. Těch bude celkem šest a budou se objevovat vždy v párech – podobně jako jsme tomu zvyklí u Odpoledních zpráv FTV Prima a dalších zpravodajských relací ostatních televizí. A vedení televize nyní prozradilo, na koho se každé všední odpoledne budeme moci těšit. Hodinu nás budou bavit či poučovat Lumír Olšovský s Magdalenou Wronkovou, v závěsu za nimi Jakub Štěpán s Andreou Daňkovou a do třetice se na obrazovkách začnou společně objevovat herci Gustav Hašek s Dominikou Býmovou.

Lákadlo na večer

Primácká Hodinka se bude vysílat pravidelně od 16:45 hodin a její obsah bude pokaždé jiný. Přesto tu ale budou určité znaky, které se objeví v každém díle. A jedním z nich budou jakési vstupy či upoutávky spadající pod Divácké zprávy, VIP zprávy a Zprávy – což bude nejen pravidelná součást tohoto vysílání, ale také jakési lákadlo pro diváky, aby si v pozdějších hodinách pustili právě i tyto tři pořady.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018