FTV Prima odtajnila jména moderátorů Hodinky

Už nějaký čas se o tom mluví, spekuluje se o detailech i o jménech hlavních aktérů. A konečně je o něco jasněji. FTV Prima po několika dnech tajnůstkaření prozradila, kdo bude moderovat její nový odpolední pořad Hodinka.

Jak už jsme vás tady na Spustit.cz informovali, FTV Prima pozměňuje své vysílací schéma a velké změny dělá především v odpoledních hodinách, kdy běží její vlastní pořady. Tou nejzásadnější je zřejmě zavedení nového hodinového pořadu nazvaného jednoduše Hodinka. Ten divákům nabídne vše, co je zajímá, co potřebují znát, a nebo i to, co možná dosud ani netušili, ale určitě by o tom měli vědět (když už ne proto, aby byli v obraze, tak aby lépe poznali svět kolem sebe a mohli se o nově získané znalosti podělit s ostatními). Hodinka tak bude křížencem mezi publicistikou a zpravodajstvím, nabídne reportáže i živé vstupy, nahlédne do společnosti, přírody i dalších koutů lidského konání.

Tři moderátorské dvojice

Tím, co by mělo diváky na Hodinku nalákat, není jen její obsah, ale především její moderátorské tváře. Těch bude celkem šest a budou se objevovat vždy v párech – podobně jako jsme tomu zvyklí u Odpoledních zpráv FTV Prima a dalších zpravodajských relací ostatních televizí. A vedení televize nyní prozradilo, na koho se každé všední odpoledne budeme moci těšit. Hodinu nás budou bavit či poučovat Lumír Olšovský s Magdalenou Wronkovou, v závěsu za nimi Jakub Štěpán s Andreou Daňkovou a do třetice se na obrazovkách začnou společně objevovat herci Gustav Hašek s Dominikou Býmovou.

Lákadlo na večer

Primácká Hodinka se bude vysílat pravidelně od 16:45 hodin a její obsah bude pokaždé jiný. Přesto tu ale budou určité znaky, které se objeví v každém díle. A jedním z nich budou jakési vstupy či upoutávky spadající pod Divácké zprávy, VIP zprávy a Zprávy – což bude nejen pravidelná součást tohoto vysílání, ale také jakési lákadlo pro diváky, aby si v pozdějších hodinách pustili právě i tyto tři pořady.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018