FTV Prima odtajnila jména moderátorů Hodinky

Už nějaký čas se o tom mluví, spekuluje se o detailech i o jménech hlavních aktérů. A konečně je o něco jasněji. FTV Prima po několika dnech tajnůstkaření prozradila, kdo bude moderovat její nový odpolední pořad Hodinka.

Jak už jsme vás tady na Spustit.cz informovali, FTV Prima pozměňuje své vysílací schéma a velké změny dělá především v odpoledních hodinách, kdy běží její vlastní pořady. Tou nejzásadnější je zřejmě zavedení nového hodinového pořadu nazvaného jednoduše Hodinka. Ten divákům nabídne vše, co je zajímá, co potřebují znát, a nebo i to, co možná dosud ani netušili, ale určitě by o tom měli vědět (když už ne proto, aby byli v obraze, tak aby lépe poznali svět kolem sebe a mohli se o nově získané znalosti podělit s ostatními). Hodinka tak bude křížencem mezi publicistikou a zpravodajstvím, nabídne reportáže i živé vstupy, nahlédne do společnosti, přírody i dalších koutů lidského konání.

Tři moderátorské dvojice

Tím, co by mělo diváky na Hodinku nalákat, není jen její obsah, ale především její moderátorské tváře. Těch bude celkem šest a budou se objevovat vždy v párech – podobně jako jsme tomu zvyklí u Odpoledních zpráv FTV Prima a dalších zpravodajských relací ostatních televizí. A vedení televize nyní prozradilo, na koho se každé všední odpoledne budeme moci těšit. Hodinu nás budou bavit či poučovat Lumír Olšovský s Magdalenou Wronkovou, v závěsu za nimi Jakub Štěpán s Andreou Daňkovou a do třetice se na obrazovkách začnou společně objevovat herci Gustav Hašek s Dominikou Býmovou.

Lákadlo na večer

Primácká Hodinka se bude vysílat pravidelně od 16:45 hodin a její obsah bude pokaždé jiný. Přesto tu ale budou určité znaky, které se objeví v každém díle. A jedním z nich budou jakési vstupy či upoutávky spadající pod Divácké zprávy, VIP zprávy a Zprávy – což bude nejen pravidelná součást tohoto vysílání, ale také jakési lákadlo pro diváky, aby si v pozdějších hodinách pustili právě i tyto tři pořady.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018