GEN se dočká čtvrté řady

Česká televize má několik zajímavých a poučných pořadů, které bývají spojeny především s unikátními lidmi z různých oborů. Zařadit sem můžeme také pořad GEN, který jsme sice nějakou dobu na obrazovkách ČT neviděli, ale to by se mělo v následující době co nejrychleji změnit. V plánu je totiž čtvrtá řada, která by měla opět vzniknout pod vedením producenta, kterým není nikdo jiný, než Fero Fenič. Tento producent a jeho tým se již v minulosti postarali o to, že natočil celkem 284 jednotlivých dílů. Pokud se podíváme do minulosti, tak úplně první díl byl k vidění už v roce 1993. A to jasně ukazuje, jak zajímavý GEN skutečně je.

Nejrozsáhlejší dokument České televize

Nejenom v souvislosti se stářím, ale i v souvislosti s počtem jednotlivých dílů musíme říci, že GEN je nejrozsáhlejším dokumentem v historii celé České televize. Objevují se v něm výhradně osobnosti tuzemské, což napovídá i sám název pořadu. Zkratka GEN je totiž Galerie Elity Národa. Pokud se podíváme na úplný začátek, tak první představenou osobou byl Václav Klaus. Poslední dosud odvysílaný díl a jeho premiéra byla v ČT k dispozici před několika lety. A jelikož dle tvůrců společnost stále potřebuje zajímavé a pozitivní vzory, bude natáčení v nejbližších dnech realizováno.

Na koho se můžeme těšit?

Známo už je i to, komu se Fero Fenič bude v pořadu GEN věnovat. A začne skutečně velmi zajímavě, jelikož hned první díl čtvrté série bude věnován političce, kterou je Madeleine Allbrightová-Korbelová. Dále se setkáme třeba s hercem Viktorem Preissem, Petrem Pithartem, Dominikem Dukou, nebo Danou Drábovou či Josefem Somrem. Daných osobností bude ale mnohem více. Velkou zajímavostí je také to, že jednotlivé díly má na starosti také jiný režisér, což následně vede i k tomu, že mohou nabídnout také různorodé pohledy, díky čemuž se může samotný GEN stávat natolik unikátním a natolik zajímavým a v podstatě také celkem netradičním pořadem pro mnoho televizních diváků.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017